Ciemne paznokcie Meghan Markle wzbudziły kontrowersje. Ale księżna Kate także ma na swoim koncie "wybryk"

Ciemne paznokcie Meghan Markle na British Fashion Awards wywołały w sieci niemałą dyskusję. Jak się okazuje, księżna Kate w przeszłości także pozwoliła sobie na taki "wybryk".

Pojawienie się Meghan Markle na British Fashion Awards w Londynie wzbudziło zainteresowanie wszystkich mediów plotkarskich. Księżna w zaawansowanej ciąży zjawiła się na scenie, aby wręczyć nagrodę najlepszej brytyjskiej projektantce mody damskiej, Clare Waight Keller. 

Meghan Markle na British Fashion Awards

Wszyscy wpatrywali się w obcisłą kreację Markle, która podkreśliła jej brzuch. Jednak szczególną uwagę przykuły także jej ciemne paznokcie. Na ten wieczór Meghan pomalowała je lakierem w kolorze ciemnej śliwki. 

Meghan Markle na British Fashion Awards. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Mówiło się wówczas, że Meghan zignorowała zasadę protokołu, która ponoć wyraźnie mówi, że księżne mogą malować paznokcie na wyłącznie jasne odcienie. Księżna Kate nigdy nie pozwoliła sobie na taki kolor jeśli chodzi o paznokcie na dłoniach, jednak wypatrzyliśmy, że miała go ona kilkukrotnie na... stopach.

Księżna Kate z ciemnym kolorem na paznokciach. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

W maju 2012 roku Kate na imprezie zorganizowanej przez klub The Thirty w Londynie pojawiła się w kremowej sukni z rozcięciem na nodze, do której dobrała srebrne sandały. Mocno wycięte buty odsłoniły wówczas jej paznokcie. 

Pamiętaliście o tym?

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>