Wraz ze wzrastającą popularnością Joanny Kulig rosną także jej zarobki. Koleżanki z branży zostawiła daleko w tyle

Zarobki gwiazd to temat, który od zawsze interesuje niemal wszystkich. Skupmy się na wynagrodzeniu polskich aktorek. Okazuje się, że Joanna Kulig zostawiła daleko w tyle swoje koleżanki z branży.
Joanna Kulig Joanna Kulig Beata Zawrzel/REPORTER / Beata Zawrzel/REPORTER

Joanna Kulig

Po roli w 'Zimnej wojnie' aktorka może pochwalić się pasmem sukcesów. Wraz z jej wzrastającą popularnością rosną także jej zarobki. 'Super Express' informuje, że Joanna Kulig jest w stanie zarobić nawet 10 tysięcy dolarów dziennie. Tym sposobem znalazła się na szczycie i wyprzedziła wszystkie polskie gwiazdy.

Julia Wieniawa Julia Wieniawa Fot. juliawieniawa/Instagram

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa od jakiegoś czasu jest mocno rozchwytywana. Bierze udział w licznych kampaniach, reklamuje m.in. buty oraz gra w serialu 'Rodzinka.pl'. 'Super Express' wyliczył, że w tym roku 20-latka zarobiła już 800 tysięcy złotych. Jak udało jej się to zrobić? Tabloid dowiedział się nieoficjalnie, że za promocję marki obuwniczej dostała 500 tysięcy złotych. Za przyjście na ściankę bądź za umieszczenie zdjęcia z danym produktem, życzy sobie nawet 15 tysięcy złotych. Oprócz tego ma dochody za grę w różnych produkcjach.

Małgorzata Socha baby shower Małgorzata Socha baby shower Instagram/malgosia_socha

Małgorzata Socha

Według doniesień 'Super Expressu' Małgorzata Socha nie może narzekać na niskie zarobki. Za dzień pracy na planie zgarnia 7,5 tysiąca złotych. A za pojawienie się na otwarciu butiku ma dostawać nawet 8 tysięcy złotych.

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Fot. malgorzatakozuchowska_/Instagram

Małgorzata Kożuchowska

Jak podaje 'Fakt', Małgorzata Kożuchowska za dzień pracy na planie 'Rodzinki.pl' zgarnia 7 tysięcy złotych. Jeszcze wyższą ma dzienną stawkę w serialu 'Druga szansa' - nawet do 15 tysięcy złotych.

Basia Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan

'Super Express' podał również, ile wynosi dzienna stawka Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka dostaje 9 tysięcy złotych za pojawienie się na planie serialu 'Prosto w serce'.

Joanna Brodzik Joanna Brodzik Instagram.com/joanna_brodzik_official/?hl=pl

Joanna Brodzik

Według 'Super Expressu' Joanna Brodzik dziennie zarabia na planie aż 10 tysięcy złotych.