Godziny na siłowni i pilnowanie diety się opłaciło. Nowa sylwetka Romy Gąsiorowskiej wprawia w zachwyt!

Roma Gąsiorowska przeszła spektakularną metamorfozę. Jej nowa, świetna sylwetka to zasługa diety i ćwiczeń. Te zdjęcia działają motywująco!
Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska Instagram/roma_gasiorowska

Roma Gąsiorowska schudła

Roma Gąsiorowska jakiś czas temu rozpoczęła pracę nad swoją sylwetką. Wysiłek fizyczny i pilnowanie diety przyniosły rezultaty. Już patrząc na poniższe zdjęcie widać, że aktorka może pochwalić się umięśnioną sylwetką. Bardziej spektakularną zmianę można zauważyć, na fotografiach, na których Gąsiorowska pozuje w krótkim topie. 

Roma Gąsiorowska
Instagram/roma_gasiorowska

Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska Instagram/roma_gasiorowska

Roma Gąsiorowska przygotowuje się do roli

Skąd pomysł na zmianę trybu życia? Roma Gąsiorowska poświęciła się w ramach przygotowań do nowej roli filmowej. Niedługo zobaczymy ją jako gwiazdę fitness.

Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska Instagram/roma_gasiorowska

Gąsiorowska gwiazdą fitness

Przygotowując się do nowego wyzwania była pod okiem specjalistów z Centrum Sportu i Dietetyki Anny Lewandowskiej - Healthy Center by Ann - oraz głównego trenera centrum Kuby Głąba, mistrza Polski w fitnessie sylwetkowym.

Roma Gąsiorowska w 'Całe szczęście' Roma Gąsiorowska w 'Całe szczęście' Next Film

Roma Gąsiorowska w świetnej formie

Nie da się ukryć, że efekty pracy i potu wylanego na treningach, jest piorunujący! Aktorka bez wątpienia wygląda, jak światowe gwiazdy fitness.

Roma Gąsiorowska w 'Całe szczęście' Roma Gąsiorowska w 'Całe szczęście' Next Film

Roma Gąsiorowska w "Całe szczęście"

Gąsiorowska, czyli filmowa Marta, popularna gwiazda fitness, spotka w swoim życiu Roberta (Piotr Adamczyk), muzyka z orkiestry symfonicznej. Choć ich światy są zupełnie różne, a Robert stroni od sportu, to miłości uda się połączyć tych dwoje. Może Marta zarazi Roberta pasją do sportu i niedługo zobaczymy Piotra Adamczyka w nowej formie? 

Roma Gąsiorowska w 'Całe szczęście'
Next Film