Miejsca na obóz Lewandowskiej wyprzedały się w 20 minut. Fanki trenerki się nie dostały, ale Woźniak-Starak i Ślotała już tak

Letni obóz Anny Lewandowskiej już trwa. Miejsca na niego wyprzedały się w niewiele ponad kwadrans. Teraz gwiazdy takie, jak Agnieszka Woźniak-Starak i Zosia Ślotała relacjonują, jak ćwiczą pod okiem Lewandowskiej .
Anna Lewandowska Anna Lewandowska Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Obozy Lewandowskiej cieszą się dużym zainteresowaniem

Anna Lewandowska miała doskonały pomysł, tworząc swój obóz "Camp by Ann". Coroczne warsztaty, które odbywają się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki 'Dojo - Stara Wieś', cieszą się ogromną popularnością. 

Miejsca na tegoroczny letni obóz wyprzedały się w 20 minut, mimo że tydzień pod okiem trenerki do tanich nie należy. Za pobyt na obozie Lewandowskiej trzeba zapłacić 3000 złotych. 

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Dostać się na obóz trenerki nie jest łatwo

Fanki Anny Lewandowskiej były zawiedzione, gdy nie dostały się na warsztaty. Wiele osób zarzuciło trenerce, że zapisy na obóz są ustawione i pojawiają się na nich głownie jej  znajomi. 

Internautom z pewnością chodzi o to, że w obozie biorą udział gwiazdy, takie jak: Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Wesołowska, Zosia Zborowska czy też Zosia Ślotala

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Lewandowska daje swoim uczestniczkom spory wycisk

Anna Lewandowska pochwaliła się już nagraniami z trwającego własnie obozu. Trenerka bardzo wspiera swoje podopieczne i wyznacza im nowe, ciekawe zadania. 

Warto dodać, że Annie towarzyszy Klara. Lewandowska pokazała nawet, jak jej pociecha zajada się musem kokosowym, który jest jednym z upominków w paczce powitalnej dla uczestników warsztatów

Ślotała na obozie Anny Lewandowskiej Ślotała na obozie Anny Lewandowskiej Fot. miss_zi/Instagram

Ślotała dostała się na obóz "Lewej"

Zosia Ślotała również poczuła atmosferę, jaka panuje na obozie Lewandowskiej. Celebrytka udziałem w warsztatach pochwaliła się na swoim Instagramie i nie kryła, że nie jest lekko. Żartobliwie nazwała nawet Lewandowską... katem! 

Czekałam na ten wyjazd... 7 dni ciężkiej pracy nad sobą. Spędzony w gronie dziewczyn petard, które się nawzajem motywują! Wszystko pod czujnym okiem naszego kata @annalewandowskahpba. Dzisiaj 2 dzień a już wszystko boli - napisała. 
Zosia Ślotała Zosia Ślotała Fot. miss_zi/Instagram

Zosia Ślotała na treningu Lewandowskiej

Ślotała pochwaliła się też treningami na swoim Insta Stories. Tu również podkreślała, że ćwiczenia są wyczerpujące. 

Dzisiaj rano już nie jest mi tak wesoło jak wczoraj, dlatego, że mam już takie zakwasy, a nawet nie ma trzeciego dnia. Zobaczymy, jak ja dojdę na ten trening, a później go wykonam. No ładnie. Ale walczymy dalej! - wyznała. 
Woźniak-Starak na obozie Anny Lewandowskiej Woźniak-Starak na obozie Anny Lewandowskiej Fot. aga_wozniak_starak/Instagram

Woźniak-Starak na obozie Lewandowskiej

Agnieszka Woźniak-Starak także ciężko pracuje nad swoją sylwetką na obozie 'Lewej'. Prezenterka również pochwaliła się wyjazdem na warsztaty na swoim Instagramie. 

Wyjazd na trening mógł być dla dziennikarki trudną decyzją - niestety, ale ten zbiegł się z drugą rocznicą jej ślubu. Piotr Woźniak musiał spędzać ten dzień bez ukochanej. 

AG

Więcej o: