Tomala i Jarosik z "Na Wspólnej" są już po ślubie. A wiecie jak się poznali? Zaręczyli się po 4 miesiącach znajomości

W minioną sobotę aktorzy z serialu "Na Wspólnej" wzięli ślub. Wiedzieliście, że poznali się właśnie na planie zdjęciowym? Jednak niektóre gwiazdy poznały się już w czasach szkolnych! Kto taki? Zobaczcie.
Michał Tomala i Anna Maria Jarosik Michał Tomala i Anna Maria Jarosik Screen / Instagram / Anna Maria Jarosik

Michał Tomala i Anna Maria Jarosik

Michał Tomala i Anna Maria Jarosik w minioną sobotę powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para zaręczyła się zaledwie po 4. miesiącach znajomości. Najwidoczniej to prawdziwa miłość, skoro tak szybko stanęli na ślubnym kobiercu.

michał tomala, na wspólnej
Screen z Instagram.com/ grazyna.wolszczak_official

Zakochani poznali się na castingu do serialu. Już od tej chwili wiedzieli, że między nimi istnieje jakieś uczucie.

Kiedy weszliśmy do pokoju i mieliśmy już czysty casting spojrzałem Ani głęboko w oczy, Ania spojrzała we mnie i aż mnie coś strzeliło - zdradził aktor w materiale "DD TVN".

Para bardzo szybko podjęła decyzję o ślubie. Zaledwie po czterech miesiącach znajomości ogłosili światu, że są zaręczeni.
W lipcu odbył się wieczór panieński Jarosik. 

Olga Kalicka Olga Kalicka Instagram/olgakalicka

Olga Kalicka

Kilka dni temu Olga Kalicka z okazji swoich 25 urodzin opublikowała w sieci zdjęcie ze swoim partnerem. Aktorka nie jest wylewna i nie zdradziła wiele na temat tej znajomości. Jednak jak poinformowała na Instagramie, ich związek zrodził się z wieloletniej przyjaźni. 

Mogę tylko powiedzieć, że ten związek jest dla mnie dowodem, że długoletnia przyjaźń może przerodzić się w miłość - napisała.

Według "Party.pl" Kalicka i jej ukochany, Cezary chodzili do jednej klasy w gimnazjum i nawet siedzieli razem w ławce. Mężczyzna studiował potem w USA, ale oboje wciąż utrzymywali kontakt. Kiedy wrócił do Polski, ich drogi znów się zeszły. Piękna historia!

Anna Lewandowska złożyła urodzinowe życzenia Robertowi Lewandowskiemu. Fani: 'Ma chłop szczęście, że żona tak go kocha' Anna Lewandowska złożyła urodzinowe życzenia Robertowi Lewandowskiemu. Fani: 'Ma chłop szczęście, że żona tak go kocha' annalewandowskahpba/ instagram

Anna i Robert Lewandowscy

Robert Lewandowski udzielił dla TVP serii wywiadów, w których opowiedział o swoich początkach, rodzicach czy karierze. Jeden z nich poświęcił najbliższym: żonie, Annie Lewandowskiej, oraz córce, Klarze.

Piłkarz opowiedział dokładnie, jak poznał swoją żonę, Annę.

Było to na obozie zapoznawczym przed rozpoczęciem studiów. Ja po meczu dojechałem na ten obóz, on trwał cały weekend, chyba w sobotę wieczorem dojechałem. Tak naprawdę zobaczyłem od razu taką blondynkę, która biegała, wpadła mi od razu w oko - powiedział z uśmiechem.
Później jak zaczęliśmy rozmawiać, okazało się, że razem trenujemy w Pruszkowie, ona ulicę dalej. Zaczęliśmy się spotykać po treningach i tak nasza znajomość się zaczęła - dodał.

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży Instagram/agnieszka_hyzy

Agnieszka i Grzegorz Hyżowie

Agnieszka Popielewicz gdy wiązała się z Grzegorzem Hyżym była pełna wątpliwości. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej rozwiodła się z Mikołajem Witem, ojcem jej córki, Marty. Co więcej, media spekulowały, że to właśnie dla niej Hyży zostawił rodzinę. Ta zapewnia jednak, że gdy poznała wokalistę, był już dawno po rozwodzie. 

Na początku media nam kibicowały, ale potem pojawiła się fala publikacji, na które nie mieliśmy wpływu, a gdzie padały niesprawiedliwe oskarżenia, że Grzesiek zostawił dla mnie rodzinę. Nie komentowaliśmy tego, nie odpowiadaliśmy na zaczepki, choć wyrządziły dużo krzywdy nam i bliskim. Chcemy więc tutaj publicznie oświadczyć, że wiążąc się ze sobą, nikt nikomu nie rozbił rodziny. Gdy poznałam Grześka, był już dawno po rozwodzie - zapewniała Agnieszka Hyży na łamach "Pani".

Okazuje się, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia! Para poznała się na festiwalu Opolu, gdzie wspólnie dzielili garderobę. Wtedy nie udało się nawiązać im znajomości, jednak rok później ponownie spotkali się na festiwalu, tym razem w Sopocie. 

Nie szukałem nowej miłości, ale myślę, że rok po rozstaniu byłem już gotowy na poznanie kogoś. Agnieszka poza tym, że jest oczywiście szalenie atrakcyjna, zrobiła na mnie wrażenie skromnością i ciepłem. Była bardzo naturalna, sympatyczna i delikatna. Coś mnie w niej urzekło i chciałem ją znów zobaczyć - wspomina Grzegorz Hyży.

Piosenkarz wziął wówczas numer do prezenterki, ale chwilę później go zgubił! Wtedy z pomocą przyszła Joanna Koroniewska, która poratowała straconym kontaktem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan Instagram.com/ m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Para poznała się w 2013 roku na premierze filmu "Mój biegun".

Ja pamiętam jak my się spotkaliśmy na premierze filmu "Mój biegun". On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli poodchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: >Radosław nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem, a on do mnie: "Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka" - mówiła prezenterka w programie "Kobiecym Okiem".

Majdan przyznał, że Rozenek od początku zrobiła na nim piorunujące wrażenie.

Zaczęło się tak, że ja robiąc pierwszy krok, chciałem od Małgosi numer telefon. Wymyśliłem sobie, że jeżeli zapyta się mnie: >Po co ci mój numer, to powiem, że to będzie jakiś biznesowy aspekt. Natomiast miałem nadzieję, że nie zapyta się, jaki. A że było duże zamieszanie, fotografowie, bo to było w kinie, więc nie miała czasu zapytać się, po co mi jej numer, więc dała mi go. A ja nie musiałem wymyślać i pocić się, żeby wymyślić jakieś sensowne wytłumaczenie - mówił Radosław Majdan w rozmowie z "VIVĄ".

Dziś para zgodnie przyznaje, że ich uczucie, to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński Instagram / Alżbeta Lenska

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyńki

Ta para poznała się na planie serialu "Anioł Stróż".

Cieszyłam się, że nieźle mi poszło i w ogóle nie myślałam, że mogę tam spotkać kogoś, kto będzie ważny w moim życiu. Dużo później uświadomiłam sobie, że spełniła się przepowiednia pewnej kobiety sprzed 10 lat: spotkałam mężczyznę z branży, bruneta, starszego ode mnie, z którym wzięłam ślub. Może to zbieg okoliczności, a może coś w tym jest - mówiła aktorka w rozmowie z portalem kobieta.pl.
Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną Instagram.com/ paulinasykutjezyna

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna poznali się, kiedy prezenterka była jeszcze nastolatką.

Miałam wtedy 16 lat, a Piotr 26... Wpadł mi w oko, myślę, że ja jemu też, ale nie od razu zaczęliśmy się spotykać. Z początku po prostu kolegowaliśmy się. Bardzo się lubiliśmy. Piotrek miał wtedy dziewczynę, a ja byłam za młoda na związek. To nie był jeszcze ten moment - zdradziła kiedyś Paulina w rozmowie z "Na Żywo".

Połączył ich wspólny kolega. Od razu wpadli sobie w oko. Jej pierwsze wrażenie?

Ojej, jaki fajny chłopak - wyznała niegdyś.

Jednak zanim połączyło ich uczucie, minęły 2 lata.