Rolling Stones już w Warszawie. Fani zebrali się pod hotelem, żeby powitać muzyków. Stonesi chętnie rozdawali im autografy

Rolling Stones już w Warszawie. Fani na tyle nie mogą doczekać się występu, że wcześniej udali się pod hotel, w którym zatrzymali się muzycy. Miłośnicy zespołu oczywiście chętnie pochwalili się zdjęciami ze spotkania z idolami.
The Rolling Stones na Lotnisku Chopina - 13.08.1998 The Rolling Stones na Lotnisku Chopina - 13.08.1998 Robert Kowalewski/ Agencja Gazeta

Koncert Rolling Stones w Warszawie

Już dziś wieczorem na stadionie PGE Narodowym w Warszawie zagra legendarny zespół The Rolling Stones. Fani nie kryją ekscytacji, że zobaczą po 11 latach swoich idoli. W związku z tym zebrali się kilka godzin wcześniej pod hotelem, w którym zatrzymali się muzycy. Członkowie zespołu bardzo chętnie wyszli przed budynek, żeby spotkać się z fanami i rozdać im autografy.

Mick Jagger #rollingstones #Warsaw

Post udostępniony przez Jason Már Bergsteinsson (@jasonmarb) Lip 8, 2018 o 7:00 PDT

The Rolling Stones w Chorzowie The Rolling Stones w Chorzowie Robert Kowalewski/ Agencja Gazeta

Ile razy Rolling Stones zagrali w Polsce?

To już czwarty koncert brytyjskiej legendy rocka w Polsce. Pierwszy raz wystąpili w 1967 roku na dwóch koncertach w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, później w 1998 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a ostatnio w naszym kraju zagrali w 2007 roku.

?????? #rollingstones Warten lohnt sich manchmal.

Post udostępniony przez Dieter Janecek (@dieterjanecek) Lip 8, 2018 o 7:04 PDT

Koncert The Rolling Stones w 1998 roku na Stadionie Śląskim Koncert The Rolling Stones w 1998 roku na Stadionie Śląskim GRZEGORZ CELEJEWSKI

Rolling Stones i trasa "No Filter Tour"

Wizyta Stonesów w Warszawie to ostatni przystanek na europejskiej trasie "No Filter Tour". Gwiazdy mają wykonać takie utwory jak "Satisfaction", "Paint It Black", "Tumbling Dice" i "Brown Sugar". Organizatorzy zapowiedzieli także spektakularną oprawę wizualną.

Hello!!! #rollingstones

Post udostępniony przez KASIA PODLECKA (@akukukasku) Lip 8, 2018 o 7:19 PDT

The Rolling Stones w Warszawie - 1967 r. The Rolling Stones w Warszawie - 1967 r. Janusz Klejny

Fani zachwyceni spotkaniem z muzykami

Nic dziwnego, że fani pękają z radości, skoro zobaczyli swoich idoli: Micka Jaggera, Keitha Richardsa, Ronniego Wooda i Charliego Wattsa. Tym bardziej że muzycy nie zlekceważyli ich, a poświęcili im czas, co na pewno świetnie podziała na wizerunek zespołu.

Ronnie Wood #rollingstones #Warsaw

Post udostępniony przez Jason Már Bergsteinsson (@jasonmarb) Lip 8, 2018 o 7:02 PDT

Rolling Stones Varsovia! #rollingstones #mickjagger

Post udostępniony przez Óscar Montes Rodriguez (@oscarmontes) Lip 8, 2018 o 7:05 PDT