Popek pokazał rodzinne zdjęcie. "Rodzina prawie w komplecie". Córka to jego oczko w głowie. Tak wyglądają dzieci raperów

Kiedyś byli zbuntowanymi młodymi mężczyznami, którzy nierzadko borykali się z nałogami. Dziś wielu z raperów to oddani rodzinie i kochający ojcowie, którzy dla swoich pociech zrobiliby wszytko. Zobaczcie dzieci raperów.
Popek na wakacjach z córką Popek na wakacjach z córką Screen z Instagram.com/Popek

Popek

Popek nie ukrywa, że najważniejszą osobą w jego życiu jest 8-letnia córka, Julka. W wywiadach podkreśla, że to właśnie dla niej zerwał z nałogiem.

- Kiedyś nie miałem świadomości, dlaczego robię tę muzykę. Tak samo jak nie miałem wiedzy, po co robię dziecko. A gdy zobaczyłem Julkę przy porodzie, zakochałem się tak bardzo, że musiałem się jej wyprzeć. - powiedział w rozmowie z 'VIVĄ!'.

Popek z córką
Screen z Youtube.com/KrólAlbaniiTV

Popek nie ukrywa, że w przeszłości miał problemy z alkoholem, które spowodowały, że kilka razy miał myśli samobójcze i nie myślał wtedy o córce.

- Wódka wypłukała ze mnie ludzkie uczucia, chciałem się powiesić albo skoczyć z okna. Alkoholik nie myśli wtedy o córce. Tylko żeby się napić. (...) Przestałem pić dla rodziny, a najbardziej dla córki. Julka jest szczęśliwa, Kaśka też. Tylko, że ja tęsknię za tamtym Popkiem i jednocześnie nie chcę, żeby wrócił - dodał.

Niedawno raper ogłosił, że wraz z partnerką spodziewają się drugiego dziecka. Na przełomie lipca i sierpnia pojawi się na świecie ich syn.

Popek na wakacjach z córką
Screen z Instagram.com/Popek

Popek
Instagram/popek_oficjalnie

Peja z rodziną Peja z rodziną Instagram.com/ pejaslumsattack

Peja

Peja w marcu po raz drugi został ojcem. Na świecie pojawił się Hugo, który skradł serce całej rodziny. Dopiero teraz dumny tata zdecydował się pokazać jego twarz. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Andrzejewskich, na którym znajduje się też kilkuletnia Lilia. Raper nie ukrywa, że kocha swoje dzieci ponad wszystko, a córka jest jego oczkiem w głowie.


Instagram.com/ pejaslumsattack


Instagram.com/ pejaslumsattack


Instagram.com/ pejaslumsattack

O.S.T.R. z synami O.S.T.R. z synami Instagram.com/ adam.ostr.ostrowski

O.S.T.R.

Adam Ostrowski, czyli O.S.T.R., jest ojcem dwóch synów: 9-letniego Jana i 4-letniego Nikosia. Jego dzieci odziedziczyły talent po ojcu. Starszy ma już na swoim koncie jeden kawałek, nagrany na potrzeby swojej szkoły, w którym rapował:

- Mówią na mnie Jasiek, jestem synem rymów, jakbym w głowie miał komputer i drukarkę do stylu. A potem wymienia, jak wygląda idealna szkoła - krzesła z marcepanu, ławki z czekolady, lekcje zaczynają się w południe, multimedia są na każdym kroku.

Rodzina dla rapera jest najwyższym dobrem i jak sam podkreśla, wyniósł te wartości z domu rodzinnego.

- Każdy wynosi co innego z domu rodzinnego. Wartości, które wyznaję, głoszą, że rodzina to najwyższe dobro - mówił w wywiadzie dla Gazeta.pl. - Jesteśmy normalną, kochającą się rodziną. Moja rodzina jest częścią mnie - dodał.


Instagram.com/ adam.ostr.ostrowski

Miuosh z córką Miuosh z córką Instagram.com/ miuosh

Miuosh

Kilka miesięcy temu w roli ojca zadebiutował Miuosh. On i jego ukochana Sandra przywitali na świecie córkę, Korę. Dziewczynka stała się oczkiem w głowie rodziców, którzy chętnie pokazują ją na Instagramie.


Instagram.com/ miuosh


Instagram.com/ miuosh

TE-TRIS z synem TE-TRIS z synem Instagram.com/ tetmusic

Te-Tris

Te-Tris jest ojcem uroczego syna, Gabriela. Chłopiec ma słodkie loki, co rozczula użytkowników Instagrama.

- Ojej, jaki śliczny.

- Tona uroku na zdjęciu - komplementują.


Instagram.com/ tetmusic

Onar Onar Instagram.com/ onar_official

Onar

W marcu po raz drugi ojcem został ONAR. Jego 5-letni syn doczekał się siostry, Weroniki.

- Premiera mojej nowej solowej płyty odbędzie się 18.05.18. Ale najważniejsza premiera tego roku miała miejsce dzisiaj - napisał na Instagramie 22. marca.

Raper zwariował na punkcie córki i chętnie wrzuca jej zdjęcia.


Instagram.com/ onar_official


Instagram.com/ onar_official


Instagram.com/ onar_official

Kękę z synem Kękę z synem Instagram.com/ piotrsiara

Kękę

Kękę odkąd został ojcem w 2016 roku, mocno angażuje się w kwestie dotyczące wychowywania dzieci. Denerwuje go zwłaszcza zachowanie rodziców, którzy uważają, że ich pociechy są wyjątkowe i najlepsze.

- Rodzi Ci się dziecko to przeglądasz czasem te fora dla rodziców. A tam każdy sir tylko chwali: 'Mój synek ma 6 miesięcy i już raczkuje', 'Mój ma 8 i chodzi'. Każdy się tylko podnieca chyba po to, żeby się dowartościować. A wiadomo, że KAŻDE DZIECKO JEST INNE I NIE MA CO PORÓWNYWAĆ. Mój Jaś ma niecałe 4 miesiące i rozwija się SWOIM TEMPEM. Dobra muszę kończyć bo chyba skończył pisać dyktando a jeszcze dziś idziemy na tenisa i angielski - napisał na Facebooku dwa lata temu.


Instagram.com/ piotrsiara

Doniu z córkami Doniu z córkami Instagram.com/ doniu_com

Doniu

Serce Donia jest zajęte przez dwie córki. Po zdjęciach widać, że to one są jego największym szczęściem i miłością w życiu.


Instagram.com/ doniu_com

Sobota z synem Sobota z synem Instagram.com/ sobotastoprocent

Sobota

- Żaden narkotyk nie dał mi takiej bomby jak słowa 'kocham cię' od mojego syna - mówił Sobota w rozmowie z Onetem.

Raper kilka lat temu został ojcem syna, Michała. Jego narodziny sprawiły, że Sobota zrezygnował z imprez i wyjść z kumplami, które uwielbiał. Oddał się wychowywaniu dziecka, które ma z czarnoskórą partnerką.


Insatgram.com/ sobotastoprocent

- Kiedy rodzi się dziecko i uśmiecha się do ciebie bezinteresownie, bez względu na to, jakie ładne ubranko mu kupiłeś, to bardzo to uświadamia rzeczy najważniejsze. Dochodzi do ciebie, że nie chcesz tracić chwil spędzonych z nim na wyjścia z kumplami. Reset czasami jest potrzebny, ale tacierzyńskie wciąga - dodał.

Więcej o: