Jabłczyńska pokazała stare zdjęcie z serialu "Trzy szalone zera". Pamiętacie tę trójkę? Wiemy, co słychać u aktorów

Joanna Jabłczyńska często dzieli się archiwalnymi zdjęciami. Przeważnie widzimy na nich aktorów, z którymi miała okazję grać kilka lat temu w serialach i filmach. Teraz aktorka pochwaliła się fotografią z kolegami z serialu "Trzy szalone zera". Jak dziś wyglądają i czym się zajmują? Sprawdźcie!
'Trzy szalone zera' 'Trzy szalone zera' screen/Youtube/nocnykur

"Trzy szalone zera"

Serial 'Trzy szalone zera' był emitowany w 2000 roku na antenie TVP. Serial opowiadał o trójce przyjaciół z nadmorskiego miasteczka: Oli (Joanna Jabłczyńska), Olafie (Grzegorz Ruda) i Oskarze (Sebastian Świąder). Ola interesuje się magią, Olaf hoduje rybki, a Oskar zajmuje się różnymi wynalazkami i eksperymentami naukowymi. Zainteresowania Olafa i Oskara nie podobały się ich rodzicom. Trójka przyjaciół nie miała też łatwego życia w szkole.

Ruda, Jabłczyńska, Świąder
Instagram/joannajablczynska

Dzięki swej ogromnej wyobraźni, pomysłowości oraz pierwszym literom imion zyskali przydomek - Trzy Szalone Zera.

Grzegorz Ruda Grzegorz Ruda mat. prasowe

Grzegorz Ruda

Grzegorz Ruda debiutował w filmie 'Polski crash', ale rozpoznawalny stał się po serialu 'Tajemnica Sagali'. Później wystąpił też w 'Trzech szalonych zerach', 'Cudzym szczęściu', 'Tygrysach Europy', 'Na wspólnej' czy 'Plebanii'. Choć lista filmów, w których wystąpił wygląda imponująco, Ruda nie zdecydował się na kontynuowanie kariery aktorskiej.

Grzegorz Ruda/
mat. prasowe

W rozmowie z 'Faktem' rok temu wyznał, czym obecnie się zajmuje. Zdradził też, czy chciałby zagrać jeszcze w jakiejś produkcji.

Obecnie pracuję jako taksówkarz w Warszawie. Tu się urodziłem i tu jest mój dom. W wolnych chwilach uprawiam piłkę nożną. Czasami wybiorę się na jakiś casting. Jeśli chodzi o występy, to jestem otwarty na wszelkie propozycje - powiedział.
Można powiedzieć, że 'wypadłem z obiegu' i chyba tylko jakaś duża rola mogłaby pomóc w powrocie na ekrany - dodał.
Grzegorz Ruda Grzegorz Ruda screen/Facebook/GrzegorzRuda

Fan piłki nożnej

Najlepszym potwierdzeniem na to, że interesuje się piłką nożną są jego zdjęcia. Widać, że Ruda jest kibicem Legii. Dodatkowo można dowiedzieć się, że doczekał się syna.

Grzegorz Ruda
screen/Facebook/GrzegorzRuda

Grzegorz Ruda
screen/Facebook/GrzegorzRuda

Joanna Jabłczyńska, Sebastian Świąder Joanna Jabłczyńska, Sebastian Świąder screen/Youtube/nocnykur

Sebastian Świąder

Sebastian Świąder zadebiutował w serialu "Dom". Na swoim koncie ma też role w wielu innych, kultowych produkcjach. Wystąpił w "Rodziców nie ma w domu", "Ekstradycji 3", "Gwiezdnym Piracie", "Tygrysach Europy", "Trzech szalonych zerach", "Nieznanej opowieści wigilijnej" czy "Więzach krwi". 

Sebastian Świąder, Joanna Jabłczyńska
screen/Youtube/nocnykur

Świąder cały czas jest związany z aktorstwem, jednak obecnie można go oglądać nie na ekranach telewizorów, a na deskach teatrów. 

Sebastian Świąder
screen/Youtube/nocnykur

Sebastian Świąder Sebastian Świąder screen/Facebook/sebastianismo

Pasjonat sztuki

Strona wałbrzyskiego Teatru Dramatycznego następująco opisuje aktora.

Pedagog teatru, animator kultury, performer, aktor amator i muzyk. Absolwent kulturoznawstwa w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz specjalizacji Animacja Kultury. Członek Stowarzyszenia Pedagogów Teatru. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Katedra Kultury, Towarzystwem Inicjatyw Twórczych "ę" i Instytutem Teatralnym. Współtwórca kolektywu artystycznego Performeria Warszawy. Stażysta teatru Węgajty/projekt terenowy. Członek sieci Latających Animatorów Kultury oraz Kolektywu Terenowego - grupy etnoanimacyjnej. Wymyśla i prowadzi warsztaty teatralne, muzyczne i performatywne, m. in. Teatranki - niedzielne warsztaty dla rodziców i dzieci w Instytucie Teatralnym.

Sebastian Świąder
screen/Facebook/sebastianismo

Sebastian Świąder
fot.Mikolaj Starzynski

Joanna Jabłczyńska Joanna Jabłczyńska Instagram.com/ joannajablczynska

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska karierę artystyczną rozpoczęła w 1993, kiedy to wygrała eliminacje do Telewizyjnego Zespołu Dziecięcego "Fasolki". Od tego momentu ciągle pojawia się na ekranie. Gra w serialach, bierze udział w popularnych programach (np. "Taniec z Gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo"). Najbardziej znana jest jednak z roli Marty z serialu "Na Wspólnej".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.