W tak złym makijażu Malinowskiej jeszcze nie widzieliśmy. "Jakby cię dzieci pomalowały". Ale i tak "najgorszy make up ever" należy do Włodarczyk

Za dużo pudru, nierozsmarowany podkład i zbyt mocny makijaż oczu. Takie wpadki na czerwonym dywanie to codzienność. W poniedziałek kosmetycznymi umiejętnościami nie popisała się Karolina Malinowska, ale spójrzcie tylko na make-up Agnieszki Włodarczyk sprzed kilku lat. To dopiero "sztuka"!
Karolina Malinowska Karolina Malinowska VIPHOTO / EastNews

Karolina Malinowska

W miniony poniedziałek odbyła się konferencja prasowa z okazji 20-lecia zapachów 'Halloween'. Na wydarzeniu nie zabrakło Karoliny Malinowskiej, która tym razem nie popisała się swoim wyglądem. 

Przesadna ilość różu na policzkach sprawiła, że żona Oliviera Janiaka przypominała matrioszkę. Sama zainteresowana do 'sprawy' podeszła jednak z dystansem.

Kiedy na imprezie wyglądasz jakby cię dzieci pomalowały - skomentowała sama Karolina Malinowska widząc swoje zdjęcia na portalach.
Bo to jest look na pisankę. Do dupy makijaż - dodała później a Instastory.

Ważne, by uczyć się na błędach!

Maja Sablewska Maja Sablewska KAPIF.PL/KAPIF

Maja Sablewska

Maja Sablewska, która jest doradcą wizerunkowym i prowadzi swój własny program, w którym radzi swoim uczestniczkom, jak prezentować się 'hot', czasami wygląda niestety tak, jakby sama potrzebowała profesjonalnej pomocy w kwestii wyglądu.

Powyższy makijaż sprawił, że Sablewska wyglądała przerażająco blado, co dodatkowo podkreślała bardzo jasna szminka. Jednak największą uwagę zwracały cienie pod oczami. My jesteśmy zdecydowanie na nie! Sugerujemy się porządnie wysypiać i... zmienić makijażystkę. 

Sandra Kubicka Sandra Kubicka KAPIF.pl

Sandra Kubicka

To zdecydowanie nie był jej dzień. Zwykle pokazuje się w idealnie wykonanym makijażu, który podkreśla jej urodę, ale (jak widać) i jej zdarzają się wpadki. Na zeszłorocznej gali Viva! Photo Awards Kubicka mocno się świeciła, a chyba nie o to chodziło, prawda?

Agnieszka Włodarczyk w 2011 roku Agnieszka Włodarczyk w 2011 roku KAPIF.pl

Agnieszka Włodarczyk

Te czasy Agnieszka Włodarczyk na szczęście ma za sobą. Ostatnio wygląda rewelacyjnie, ale gdy spojrzymy w przeszłość, widać, że źle się działo w kwestii jej stylu. 

Solarium - to po pierwsze. Po drugie - zdecydowanie za dużo korektora i bronzera. Do tego jasna szminka, która wyraźnie odcinała się od koloru skóry... koszmar! 

Beata Sadowska w 2014 roku Beata Sadowska w 2014 roku KAPIF.pl

Beata Sadowska

Tu sprawa ma się podobnie. Przesadna opalenizna, w dodatku skontrastowana jasną szminką i korektorem pod oczami. Czy jest tu czego bronić?

Weronika Grycan Weronika Grycan EastNews

Weronika Grycan

Grycanki dowodzą, że duże pieniądze nie zawsze idą w parze z perfekcyjnym wyglądem. Miało być 'na Kim Kardashian'? Miało.

Eva Longoria w 2011 Eva Longoria w 2011 East News

Eva Longoria

I znowu ten nieszczęsny korektor. Miś panda? Chyba nie o taki efekt chodziło Evie Longorii, która przesadziła z ilością kosmetyku pod oczy. Paparazzi przyłapali nieświadomą wpadki aktorkę, kiedy wychodziła z kolacji w 2011.

Eva Longoria w 2011
East News

Maciej Dowbor Maciej Dowbor WBF

Maciej Dowbor

Ale nie tylko kobiety zaliczają wpadki z makijażem.  Telewizja rządzi się swoimi prawami. Przed pudrem nie mogą się wzbraniać nawet mężczyźni. Jednak nie powinien on być zupełnie widoczny, a w tym przypadku na twarzy Macieja Dowbora także coś 'nie wyszło'. Ponadto... czyżby użył tu ktoś kredki do oczu czy mamy przewidzenia?

Leighton Meester na otwarciu sklepu American Eagle w Nowym Jorku w 2009 Leighton Meester na otwarciu sklepu American Eagle w Nowym Jorku w 2009 East News

Leighton Meester

Pamiętacie Leighton Meester w takim wydaniu? W fioletowym makijażu oczu i jaskrawoczerwonej pomadce Leighton Meester wyglądała nieco upiornie. Dobrze, że już się tak nie maluje.

Nicole Kidman zaliczyła wpadkę na premierze filmu Nicole Kidman zaliczyła wpadkę na premierze filmu "Dziewięć" w 2009 w Nowym Jorku. Na jej nosie i pod oczami dostrzec można było biały proszek. East News

Nicole Kidman

A w tym przypadku komentarz jest chyba zbędny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.