Edyta Górniak poznała swojego nowego chłopaka w szpitalu.''Niektórzy myśleli, że to kolega Allana"

Obecnie są kochającymi się parami. A jak wyglądały początki ich znajomości? Pierwsze spotkania z drugą połówką często były banalne. Zobaczcie, gdzie poznały się znane pary show-biznesu.
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Edyta Górniak, Mateusz Zalewski kapif / matilodz / instagram

Edyta Górniak

Edyta Górniak znowu czuje motylki w brzuchu. 46-letnia piosenkarka znalazła sobie lubego młodszego od niej o 12 lat - to Mateusz Zalewski. Musimy przyznać, że jej wybranek jest bardzo przystojny i ma wybitnie męskie hobby. To kierowca rajdowy! Na miejscu Edyty też byśmy straciły dla niego głowę. Podobno Edyta przedstawiła go już swoim rodzicom i nazywa ''swoim szczęściem'' - donosi ''Super Express''.

Okoliczności ich pierwszego spotkania są bardzo ciekawe. Para poznała się bowiem w szpitalu. Edyta musiała przejść operację kolana - gdyby nie musiała często zjawiać się placówce służby zdrowia, nigdy by nie wpadła na swojego nowego partnera.

Edyta Górniak wpadła na Mateusza Zalewskiego w klinice dla sportowców. Podobno chemia między nimi zadziałała od razu. Szybko odkryli, że mają wspólnych znajomych. Teraz są w związku już od kilki tygodni, a Edyta nie chce kryć się ze swoją miłością.

Mateusz nie tylko zna już jej rodziców, ale zaprzyjaźnił się też z Allanem. Był też z piosenkarką na festiwalu w Opolu - tym, na którym Edyta spoliczkowała Donatana za to, że złapał ją za pośladek.

Mateusz trzymał się wtedy na uboczu. Ze względu na jego młody wiek większość osób myślało, że jest właśnie kumplem Allana - donosi informator ''Super Expressu:

- Niektórzy myśleli nawet, że to po prostu kolega Allana. Wszędzie chodzili razem, ciągle rozmawiali. Dopiero później okazało się, że to kolega jego mamy

Edyta Górniak do tej pory nie miała za dużo szczęścia w miłości - ze swoim pierwszym mężem Dariuszem K. rozwiodła się po niespełna 5 latach małżeństwa, jednak z tego związku ma swojego ukochanego syna Allana, który dziś ma już 14 lat. W zeszłym roku piosenkarka umawiała się z Williamem, amerykańskim aktorem młodszym od Górniak o 10 lat.

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko Instagram/karolinaferenstein_krasko

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko

Karolinę Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko połączyła miłość do koni. Para w najnowszym wywiadzie dla 'Gali' zdradziła kulisy swojego pierwszego spotkania. Dziennikarz przyznaje, że nadal pamięta bardzo dokładnie ten moment.

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko
Instagram/karolinaferenstein_krasko

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko
Instagram/karolinaferenstein_krasko

- Stała przy barze w Gałkowie. Pamiętam, że miała na sobie białe bryczesy i niebieską koszulę. To musiało być w trakcie zawodów, bo miała jeszcze oficerki. I chyba pierwszy raz widziałem kobietę w takim stanie. W cudzysłowie. W takim stanie i stroju, bo to wyglądało bardzo filmowo - wyznał.

Kraśko dodał, że od razu pomyślał, że Ferenstein jest świetnym trenerem i powiedział, że zaczęli razem jeździć konno, a dopiero później lepiej się poznali. Jednak jego żona ma odmienne zdanie na ten temat.

- No nie, ale przepraszam, nie zaczęliśmy w ogóle jeździć konno, bo ja nie do końca chciałam z nim trenować - odpowiedziała ze śmiechem.

Karolina Ferenstein-Kraśko wyznała też, że na pierwszym spotkaniu mąż nie do końca zrobił na niej dobre wrażenie.

- Nadal pamiętam te przykrótkie spodnie. Bardzo mnie rozbawił jego strój. W ogóle mi się nie spodobał, dopóki nie zaczęłam z nim rozmawiać - oczarował mnie rozmową w pięć minut. Intelekt zawsze najbardziej pociąga mnie u mężczyzn - powiedziała. 

Teraz przyznają, że po 10 latach małżeństwa nadal towarzyszą im te same emocje, co przy pierwszym spotkaniu.

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko
Instagram/p_krasko

Katarzyna Bujakiewicz z Piotrem Maruszewskim Katarzyna Bujakiewicz z Piotrem Maruszewskim KAPIF

Katarzyna Bujakiewicz

Katarzynę Bujakiewicz i jej męża, Piotra Maruszewskiego, również połączyła pasja. Poznali się 10 lat temu w Poznaniu, rodzinnym mieście aktorki.

- 10 lat temu zaczęła się moja miłość do biegania. I w tym miejscu pokonałam swoje pierwsze 5 km. W tym też miejscu rodziła się moja biegowa miłość do @maruszewski. Dziś biega cała rodzina. Warto wyjść z domu, może spotkacie miłość życia, w najgorszym razie pokochacie bieganie - napisała na Instagramie.

Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Maruszewski, Listy do M
KAPIF

Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Maruszewski
KAPIF

Choć w związku są już wiele lat, to dopiero niedawno zdecydowali się go sformalizować. Pobrali się w tajemnicy i 10 marca wzięli ślub cywilny. Aktorka wyznała, że decyzja była spontaniczna.

- W ogóle tego nie planowaliśmy. To było tak, że ja wróciłam z Warszawy, Piotr mówi: Bierzemy ślub. Ja powiedziałam tylko: Dobra, kiedy?, a on: No, za miesiąc - zdradziła.

Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Maruszewski
Instagram/k.bujakiewicz

W 2010 roku urodziła się ich córka, Aleksandra.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan Instagram.com/ m_rozenek

Rozenek i Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan obecnie tworzą jeden z barwniejszych duetów w show-biznesie. Gdzie się poznali i połączyli swoje siły? Ich pierwsze spotkanie miało miejsce na premierze 'Mojego bieguna'. 'Perfekcyjna' w programie 'Kobiecym Okiem' wyznała, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram.com/ m_rozenek

- Jak myśmy się poznali, to nie było tak, że któreś z nas planowało, żeby ułożyć sobie życie, ale była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ja pamiętam, jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli poodchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: Radosław, nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem, a on do mnie: Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka - wyznała. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Instagram/m_rozenek

Kinga Rusin nie tylko realizuje się zawodowo i zdobywa kolejne sukcesy, lecz także ułożyła sobie życie uczuciowe. Od kilku lat jest związana z Markiem Kujawą, który nie kryje swoich uczuć do pięknej dziennikarki. ''Uwielbiam to co robię. Jestem szczęściarą'' - uważa. Kinga Rusin nie tylko realizuje się zawodowo i zdobywa kolejne sukcesy, lecz także ułożyła sobie życie uczuciowe. Od kilku lat jest związana z Markiem Kujawą, który nie kryje swoich uczuć do pięknej dziennikarki. ''Uwielbiam to co robię. Jestem szczęściarą'' - uważa. KAPIF.pl

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin swojego ukochanego także poznała na wakacjach. Ich pierwsze spotkanie nie wskazywało na to, że się ze sobą zwiążą. Marek Kujawa poproszony przez dziennikarkę o pomoc w niesieniu ciężkiego plecaka... odmówił jej. 

- Zwróciłam na niego uwagę, bo potraktował mnie nietypowo, tak trochę chłodno, a zupełnie czego innego oczekiwałam - mówiła. 

Kinga Rusin, Marek Kujawa
Instagram/kingarusin

Rusin Kinga, Kujawa Marek, partner2018-02-03
KAPIF.pl

Jednak w drodze powrotnej, na lotnisku, nastąpił zwrot akcji. Adwokat zwrócił się do Rusin słowami, które zapamiętała do dziś.

- Powiedział: Czy wiesz, że ja zmienię twoje życie? Pomyślałam sobie wtedy: Co to w ogóle za facet? Ale to, co powiedział, okazało się prawdą. Zmienił moje życie o 180 stopni - wyznała Rusin.

Kinga Rusin, Marek Kujawa
KAPIF.pl

Edyta, Cezary Pazura Edyta, Cezary Pazura Instagram/czarekpazura

Edyta i Cezary Pazura

Cezary i Edyta Pazurowie poznali się w podróży, a dokładniej w pociągu z Krakowa do Warszawy. Było to 10 lat temu. Aktor uważa, że ich spotkanie nie było przypadkowe. 

- Najpierw planowałem, że będę wracał samolotem, ale kiedyś pięć godzin czekałem na lotnisku z powodu mgły (...). Mój agent zasnął w przedziale, a ja poszedłem coś zjeść do WARS-u. I tam spotkałem blondynkę - wyznał Cezary Pazura.

Edyta, Cezary Pazura
Instagram/czarekpazura

Edyta Pazura, Cezary Pazura
Instagram/ed_pazura

19-letnia wówczas Edyta nie wiedziała, kim jest mężczyzna, którego poznała. Nie mieli też pojęcia, że połączy ich tak silne uczucie. Parę dzieli 25 lat różnicy. Choć teraz bardzo się kochają, to początki związku nie należały do najłatwiejszych

Edyta Pazura, Cezary Pazura
Instagram/ed_pazura

Anna i Robert Lewandowscy Anna i Robert Lewandowscy Instagram.com/annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy

Lewandowscy są jedną z popularniejszych par w polskim show-biznesie. Para poznała się w 2007 roku na Mazurach na wyjeździe integracyjnym dla sportowców. Początkowo Lewandowski nie wiedział, czym dokładnie zajmuje się jego przyszła żona.

- Gdy ją spotkałem po raz pierwszy, myślałem, że ćwiczy balet. Taka jest drobna. Zaś Ania jest mistrzynią Europy w karate, a na mistrzostwach świata była trzecia! - mówił w rozmowie z CKM.

Anna, Robert Lewandowscy
Instagram/annalewandowskahpba

Okazuje się, że Lewandowska początkowo sceptycznie podchodziła do znajomości z Robertem i oceniała go przez pryzmat stereotypu piłkarza, ale jednak udało mu się ją do siebie przekonać.

- 'Lewy' ma dobrą bajerę nie tylko na boisku. Mówił mi: Daj sobie poznać faceta, którego jeszcze nie znasz. I tym mnie urzekł - wyznała trenerka w rozmowie z WP.

Obecnie tworzą szczęśliwą parę, a także doczekali się córki - Klary.

Anna i Robert Lewandowscy z córką Klarą
Instagram.com/_rl9

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski KAPIF.pl

Warnke i Stramowski

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie zdjęciowym. Razem wystąpili w filmie 'W spirali', gdzie grali małżeństwo przechodzące kryzys. Okazuje się, że negatywnych emocji nie przenieśli z planu do prawdziwego życia. Ich drogi się połączyły!

5Katarzyna Kasia Warnke, Piotr Stramowski  2016-08-30
KAPIF.pl

Para wcale nie miała łatwo. Bardzo szybko zaczęto wytykać im sporą różnicę wieku. Warnke jest starsza od Stramowskiego o 10 lat. 

- Poczułam się naznaczona, wręcz stygmatyzowana. Gdyby to Piotrek był starszy, oczywiście nie byłoby tematu, a nawet byłoby to pożądane, dlatego spróbowałam odwrócić sytuację. Powiedziałam Piotrkowi, żeby wyobraził sobie, że ktoś mówi do mnie: Z kim ty się wiążesz? Przecież ten facet jest przed trzydziestką, nie jest stabilny, jeszcze niczego nie osiągnął. To nie jest dobra inwestycja - wyznała w 'Gali' Warnke.

Para, jak widać, nie ma problemu z dzieląca ich różnicą wieku. I bardzo dobrze! To oni mają być ze sobą szczęśliwi, a nie uszczęśliwiać wszystkich wokół.

Piotr Stramowski, Katarzyna Kasia Warnke  2017-05-23
KAPIF.pl

5Katarzyna Kasia Warnke, Piotr Stramowski  2016-12-10
KAPIF.pl

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski. Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski. Kapif

Kożuchowska i Wróblewski

Aktorka swojego przyszłego męża poznała w naprawdę nietypowym miejscu i czasie. Do pierwszego spotkania Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego doszło w Watykanie na... pogrzebie Jana Pawła II.

srebrne jabłka 2012, małgorzata kożuchowska, małgorzata kożuchowska z mężem, bartłomiej wróblewski
Kapif

Tam też kilka lat później Wróblewski oświadczył się aktorce, a w sierpniu 2008 roku para wzięła ślub. Owocem ich związku jest syn - Jan Franciszek.

małgorzata kożuchowska, bartłomiej wróblewski, srebrne jabłka 2012, małgorzata kożuchowska z mężem
Kapif

!! BRAK ZGODY OSOB FOTOGRAFOWANYCH NA PUBLIKACJE !! PAPARAZZI !! PHOTO MATEUSZ JAGIELSKI / SE / EAST NEWS WARSZAWA  SLUB MALGORZATY KOZUCHOWSKIEJ I BARTKA WROBLEWSKIEGO  KOSCIOL SW KRZYZA W WARSZAWIE  MALGORZATA KOZUCHOWSKA BARTEK WROBLEWSKI  SLUB WESELE KOSCIOL MILOSC AKTOR AKTORZY M JAK MILOSC TYLKO MILOSC TELEWIZJA GWIAZDA GWIAZDY GOSCIE IMPREZA KOSCIOL 30/08/2008 WIECEJ ZDJEC NA HTTP://AGENCJA.SE.COM.PL
EAST NEWS/MATEUSZ JAGIELSKI

Premiera spektaklu Fotki z Wakacji Premiera spektaklu Fotki z Wakacji VIPHOTO / EAST NEWS

Koroniewska i Dowbor

Maciej Dowbor poznał Joannę Korowniewską na planie 'M jak Miłość', gdy nagrywał materiał o twórcach serialu. Aktorka, jako jedna z serialowych gwiazd, miała udzielić wywiadu Dowborowi. Dziennikarz wcale nie śpieszył się z poznaniem przyszłej partnerki.

- Niespecjalnie chciałeś mnie poznać - mówiła Koroniewska.

- Rzeczywiście. Nie wiedziałem nawet, że grasz tam jedną z głównych ról - mówili w 'Vivie!' w 2010 roku.

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
KAPIF.

Choć mówiło się o kryzysie w ich związku, oni nadal tworzą zgraną parę. W styczniu tego roku powitali na świecie swoje drugie dziecko. 

Joanna koroniewska, maciej dowbor
Forum

Olivier Janiak i Karolina Malinowska Olivier Janiak i Karolina Malinowska Instagram.com/karolamalina/

Malinowska i Janiak

Dziennikarz i była modelka rzadko zwierzali się tabloidom ze swojego życia prywatnego. Jednak kilka lat temu w 'Vivie!' powiedzieli, że poznali się w 2002 roku w Warszawie na pokazie Arkadiusa. Janiak od razu zwrócił uwagę na jedną rzecz u swojej przyszłej partnerki. 

- Pomyślałem, że fajna dziewczyna. Dziewczyna, która mocno stąpa po ziemi. Taka jest do dziś. Zapamiętałem też jej duże uszy, odstawały zabawnie, kontrastując z chudziutką szyją - mówił.

Po pokazie rozmawiali kilka godzin, ale na pierwszą randkę umówili się dopiero po roku. Malinowska robiła wtedy światowa karierę i 'żyła na walizkach', więc ciężko było ją spotkać w jednym miejscu. Randka się udała, ale modelka znów wyjechała do Nowego Jorku. Dopiero po kilku miesiącach umówili się na drugą randkę w Łodzi. Wtedy między nimi zaiskrzyło do tego stopnia, że Janiak zakończył swój ówczesny związek i postanowił w ekspresowym tempie wziąć ślub z modelką.

Karolina Malinowska, Olivier Janiak
Instagram.com/karolamalina

- Przecież pan ma dziewczynę, czytałam w tabloidach - powiedziała mama Malinowskiej.

- Miałem. Teraz moją kobietą jest Karolina i tak zostanie. Dobrze? - odpowiedział Janiak.

Ich uczucie, które mogło się wydawać przelotne, trwa już wiele lat, a para doczekała się trójki dzieci!

Karolina Malinowska i Olivier Janiak
Instagram.com/karolamalina

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki KAPIF.PL

Więdłocha i Pawlicki

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki poznali się w 2008 roku na planie serialu 'Czas honoru'. Nie od razu zostali jednak parą. Najpierw połączyła ich przyjaźń. Aktor spotykał się wówczas z Marią Stefańską, ale ich związek się rozpadł. Media zaczęły donosić, że powodem ich rozstania była właśnie Więdłocha.

kwiecień 2009, plan serialu
AKPA

Potem ich drogi się rozeszły, a aktorka spotykała się z Maciejem Musiałem, a następnie z Sebastianem Fabijańskim.

Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki
Kapif

Kiedy pojawili się razem na jednej z imprez, od razu było widać między nimi chemię.

Magdalena Cielecka Magdalena Cielecka VIPHOTO/East News

Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka jest w związku ze swoim partnerem od 5 lat. Cielecka poznała Dawida Wajntrauba podczas wakacji w Izraelu. Spotkali się w knajpie w Tel Avivie. Wajntraub, który z zawodu jest przewodnikiem i pilotem wycieczek, dosiadł się do niej i jej znajomych. 


screen/Twitter/lis_tomasz

Wajntraub nie wiedział, że Cielecka jest aktorką. Połączyło ich szczere wzajemne zainteresowanie. Początkowo byli w związku na odległość, jednak z czasem mężczyzna coraz częściej zaczął pojawiać się w Polsce, aż w końcu się tutaj przeprowadził.

- Dawid nie miał na mój temat żadnych wyobrażeń, a ja z kolei miałam pewność, że jego zainteresowanie nie wynika z tego, że jestem znaną aktorką. Byłam wcześniej w sytuacjach, kiedy ktoś mnie zagadywał, ponieważ wiedział, kim jestem. Zrobiłam się czujna i reagowałam na to wręcz alergicznie, bo takie zachowanie jest podszyte brakiem szczerości - mówiła Cielecka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.