Edyta Pazura zdradziła kulisy związku z dużo starszym partnerem. "Pierwsze 5 lat przepłakałam, później milczałam"

Edyta Pazura i Cezary Pazura są małżeństwem od 9 lat. Kobieta postanowiła opowiedzieć o trudnych kulisach początku ich znajomości.

Edyta Pazura w maju 2009 roku została żoną Cezarego Pazury. Para ma dwójkę dzieci i spodziewa się teraz kolejnego potomka. Ukochanych dzieli 25 lat różnicy. Małżonka aktora postanowiła podzielić się na Facebooku pewną gorzką refleksją na temat związku z dużo starszym mężczyzną.

Na samym wstępie zwróciła uwagę na niezbyt przyjemną reakcję znajomych i otoczenia swojego starszego partnera na jego związek z dużo młodszą kobietą.

Znajomi twojego nowego partnera to prawdopodobnie towarzystwo w wieku 40+ do 50+. W związku z tym, większość koleżanek twojego chłopaka będzie chciało pokazać ci, gdzie twoje miejsce i jak tylko będą miały okazje - „ugryzą” cię tu i ówdzie - delikatnie podbudowując swoje niemłode już ego, kosztem twoich młodzieńczych emocji. Nie wyobrażaj sobie, że ktokolwiek stanie w twojej obronie. Partner będzie próbował obrócić żenujący komentarz koleżanki w żart, a ty możesz być więcej niż pewna, że swój wieczór spędzisz w raczej grobowym nastroju.

Edyta Pazura przy okazji poinformowała, jak ona sama zniosła całą sytuację, której doświadczyła na początku swojego związku z aktorem:

Ja pierwsze 5 lat przepłakałam, później milczałam, a teraz, jak ktokolwiek próbuje mi udowodnić, że starszy wiek idzie w parze z jego/jej inteligencją, to szybko udowadniam im, że tak doprawdy nie jest.

Edyta Pazura zwróciła również uwagę na to, że jako nowa kobieta Cezarego Pazury nieustannie była porównywana do jego wcześniejszych partnerek, w tym przede wszystkim do byłej żony. I zawsze w tych porównaniach wypadała jako ta gorsza.

Jeżeli twój nowy, świeży, dużo starszy partner miał partnerkę, narzeczoną, żonę, etc. - to jednym słowem- masz przekichane po całości. Choćbyś zdobyła Nagrodę Pulitzera i zrobiła jednocześnie profesurę z nanotechnologii - to i tak zawsze będziesz "tą złą".

Edyta Pazura i Cezary PazuraEdyta Pazura i Cezary Pazura Instagram/ed_pazura/

Całą refleksję podsumowała krótko, dając przy okazji wskazówki, jak sobie radzić z podobną krytyką.

Nie, możesz się przejmować tym, co myślą inni, bo w przeciwnym razie będziesz mijała swoje szczęście na każdym skrzyżowaniu. Podgryzać cię będą zawsze - to na pewno (...). Miłość nie zna wieku, a ta różnica to fizyczność, która często płata figle.

Edyta Pazura na koniec swojej dość gorzkiej refleksji podkreśliła jednak, że Cezary Pazura jest miłością jej życia.

Ja, jednak nie wyobrażam sobie swojego życia przy innym człowieku (...). Wiem, że to jedyna osoba na świecie, która wspiera mnie w każdej chwili. Ani przez sekundę nie umiem zobaczyć swojego odbicia bez niego u swojego boku.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.