Monika Sewioło była najseksowniejszą uczestniczką "Big brothera". Marzyła o wielkiej karierze, ale zniknęła. Jak teraz wygląda?

Monika Sewioło zapisała się na kartach historii polskiego show-biznesu jako "najseksowniejsza uczestniczka" I edycji programu "Big Brother". I rzeczywiście, 24-latka z Suchej Beskidzkiej swoim luźnym podejściem do spraw obyczajowych zrobiła w reality show furorę. Sewioło marzyła o karierze w show-biznesie, ale niewiele z tego wyszło. Dzisiaj Monika Sewioło ma 39 lat i na dobre zrezygnowała chyba z planów na wielką karierę w branży rozrywkowej. Od lat nie pokazuje się też na salonach. Ostatnio udało nam się z nią porozmawiać na imprezie "Playboya". Jak wygląda dzisiaj i czym się zajmuje?
Monika Sewioło Monika Sewioło KAPIF.PL

Monika Sewioło - jaka jest dzisiaj?

Monika Sewioło wróciła na salony! Kontrowersyjna gwiazda pierwszej edycji polskiego "Big Brothera" pojawiła się wczoraj na imprezie "Samochód Roku Playboya".

 

Pamiętacie jej historię? Zobaczcie, jak Sewioło wyglądała kiedyś i jak ułożyło się jej życie po "Wielkim Bracie"!

Monika Sewioło Monika Sewioło KAPIF.PL

Monika Sewioło - przed "Big Brotherem"

Monika Sewioło urodziła się w 1977 roku w Makowie Podhalańskim, ale związana była od dzieciństwa z Suchą Beskidzką. Choć od zawsze marzyła o wielkiej karierze w show-biznesie (chciała śpiewać i grać w filmach), to jej marzenia nie spełniły się.

Zawsze chciała się wyróżniać, byś kimś innym niż w rzeczywistości, lepszym. Marzyła o sławie, podziwiała ludzi pracujących w show-biznesie: aktorów, muzyków, piosenkarzy. Jej idolem była zawsze Madonna - zdradziła przed laty w rozmowie z Onet.pl znajoma Moniki.

Po krótkiej przygodzie z pracą w sklepach i fabryce okien plastikowych, Sewioło została gospodynią domową na pełen etat, dbając o męża, starszego o cztery lata Jerzego.

Monika SewiołoKAPIF.pl

Monika Sewioło i jej mąż Jerzy Monika Sewioło i jej mąż Jerzy AKPA

Monika Sewioło z mężem

Małżeństwo Moniki i Jerzego Sewioło było udane. Para poznała się, gdy przyszła gwiazda "Big Brothera" chodziła jeszcze do podstawówki. Pochodzący z dobrego domu Jerzy całkiem stracił głowę dla ślicznej blondynki i potrafił docenić, jaką opiekę nad nim roztaczała.

Monika była moją pierwszą, młodzieńczą miłością. I tak już zostało. Moja żona jest po góralsku harda, ambitna, inteligentna, pracowita. Nasz pokoik z kuchnią lśni czystością, przed wyjściem do pracy mam przygotowane kanapki, po powrocie - z uśmiechem podany obiad - mówił w rozmowie z Onetem Jerzy Sewioło.

To właśnie mąż najbardziej trzymał kciuki za udział Sewioło w "Big Brotherze", a wcześniej zachęcał ją do wysłania zgłoszenia.

Monika Sewioło Monika Sewioło KAPIF.PL / AKPA

Monika Sewioło w Big Brother

Udział w programie "Big Brother - Wielki Brat" sprawił, że o Monice Sewioło, prostej 24-latce z Suchej Beskidzkiej, usłyszała cała Polska.

W rosnącej popularności wygadanej góralki nie przeszkadzał z pewnością fakt, że od pierwszego dnia pobytu w domu Wielkiego Brata cieszyła się ona wielkim powodzeniem wśród męskiej części uczestników.

Monika Sewioło i Klaudiusz SevkovicKAPIF.pl

Do historii telewizji przejdzie słynna scena spod prysznica: przed kąpiącą się Moniką Sewioło z krzesłami rozstawili się Piotr "Gulczas" Gulczyński i Klaudiusz Sevkovic, oglądając "show" w jej wykonaniu.

Niestety, pomimo wielkiej popularności, jaką cieszyła się wśród uczestników gwiazdka, pożegnała się ona z programem już jako druga, zajmując ostatecznie 14. miejsce.

Monika Sewioło Monika Sewioło AKPA

Monika Sewioło - po wyjściu z domu "Wielkiego Brata"

Po wyjściu "na wolność" ambicje i oczekiwania Moniki Sewioło były jeszcze większe. Gwiazdka, zaszokowana swoją ogromną popularnością, marzyła o rozwoju swojej kariery wokalnej.

Sewioło nagrała piosenkę "Urodziłam się, aby grać", która została wydana na specjalnej kompilacji muzyki z pierwszej edycji programu.

Potem Sewioło nawiązała współpracę z zespołem Nietykalni, z którą nagrała album "Wiatr".

Monika Sewioło Monika Sewioło KAPIF.PL

Monika Sewioło - dalsza kariera

Największy rozgłos przyniosła jednak Sewioło niewątpliwie jej rozbierana sesja dla magazynu "Playboy". Numer z gwiazdką "Big Brothera" na okładce był jednym z najlepiej sprzedających się w historii polskiej edycji pisma.

Monika SewiołoPlayboy Polska

Gdy kariera wokalna Sewioło nie okazała się sukcesem, gwiazdka zdecydowała się spróbować rozwinąć skrzydła jako aktorka. Wraz z uczestnikami pierwszej edycji "Big Brothera" zagrała w filmie "Gulczas, a jak myślisz?". Komercyjny sukces filmu zaostrzył apetyt Moniki na dalsze role.

W 2003 roku zagrała w wyreżyserowanym przez Mariana Terleckiego filmie "Rób swoje,ryzyko jest twoje", gdzie partnerowała m.in. Katarzynie Bujakiewicz i Agnieszce Włodarczyk.

Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Włodarczyk i Monika SewiołoAKPA

Monika Sewioło Monika Sewioło KAPIF.PL

Monika Sewioło dziś

W 2003 roku, po zaledwie trzech latach, rozpadło się małżeństwo Moniki i Jerzego Sewioło. Mąż gwiazdki miał ponoć coraz większy problem z popularnością i rosnącymi ambicjami żony, którą ciągnęło do Warszawy.

Niestety, sława szybko przeminęła, a 5 minut Moniki Sewioło dawno się skończyło. Dzisiaj nie ma w niej już wiele z dawnej kontrowersyjnej seksbomby, która marzyła o sławie i wielkiej karierze.

Największy szał był chyba przez pierwsze dwa lata, a potem wróciłam już do normalnego, codziennego życia - wyznała w rozmowie z Plotek.pl Sewioło.

Monika SewiołoPlayboy / AKPA

 

Co pozostało Sewioło po udziale w "Big Brotherze"? Okazuje się, że gwiazdka do dzisiaj blisko przyjaźni się z inną uczestniczką pierwszej edycji show, Małgorzatą Maier!

Małgorzata Maier i Monika SewiołoKAPIF.pl

Celebrytka po zakończeniu swojej przygody z show-biznesem krytycznie oceniła swoje próby zostania gwiazdą. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że pomysł na karierę wokalną podsunęli jej producenci reality show, nie wiedząc, do jakiej dziedziny przemysłu rozrywkowego ją "przypasować". Ona sama miała zdawać sobie sprawę, że nie jest na tyle utalentowana, aby próbować swoich sił w profesjonalnym śpiewaniu, lecz dała się na to namówić.

Sewioło ostatnie lata spędziła za granicą, co może tłumaczyć jej rzadką obecność na polskich salonach. Wczoraj mogliśmy oglądać ją na branżowej imprezie po raz pierwszy od dwóch lat.

 

Chcielibyście, żeby wróciła do Polski na stałe?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.