"Słoneczny patrol" to nie tylko Anderson i Hasselhoff. Innym nie wiodło się tak dobrze. Narkotyki, problemy finansowe. Sprawdźcie, co słychać u innych członków obsady

W latach 1989-2001 "Słoneczny patrol" był jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Co się dzieje obecnie z Pamelą Anderson czy Davidem Hasselhoffem wiemy (mniej więcej, choć i tu są niespodzianki). A co słychać u pozostałych bohaterów kultowego serialu? Przekonajcie się.
David Hasselhoff, czyli Mitch Buchannon David Hasselhoff, czyli Mitch Buchannon Materiały prasowe/ Bulls

David Hasselhoff, czyli Mitch Buchannon

Ciemne, bujne włosy, śniada cera i zabójcze spojrzenie. Jeżeli wspominamy idealny wizerunek mężczyzny z lat 80. i 90. ubiegłego stulecia, to David Hasselhoff perfekcyjnie go ucieleśniał. Obsadzenie go w przebojowym filmie lub serialu było kwestią czasu. Był jedną z tych gwiazd, bez których "Słoneczny patrol" nie byłby tym, czym jest, czyli jednym z najbardziej kultowych seriali tamtego okresu.

"Słoneczny patrol" nie wylansował Hasselhoffa, a jedynie ugruntował jego międzynarodową sławę. Tę zyskał nieco kiczowatym (rozmawiał tam z własnym samochodem) serialem "Nieustraszony".

Jak to często bywa, wraz ze sławą przyszły kłopoty. Aktor niezbyt dobrze sobie radził z popularnością. Zaczął sięgać do kieliszka. Zdarzało się, że upijał się do nieprzytomności.

Traciłem nad sobą kontrolę. Niektórzy ludzie mogą wypić kilka drinków, ale niektórzy nie powinni - mówił przed laty w rozmowie z portalem "Daily Mail".

Szczęśliwie, nałóg udało mu się przezwyciężyć, jeszcze w trakcie kręcenia "Słonecznego patrolu" uczęszczał na spotkania trzeźwiejących alkoholików.

Obecnie David Hasselhoff ma 63 lata i niemal dwukrotnie młodszą od siebie partnerkę, Hayley Roberts, 33-letnią byłą asystentkę sprzedaży. Poznali się w 2011 roku, on był wtedy jurorem w brytyjskim "Mam talent", ona poprosiła go o autograf. Zaiskrzyło. I to zdrowo.

Nie potrzebuję viagry, jeżeli czegokolwiek potrzebuję, to raczej anty-viagry, ponieważ moja dziewczyna powtarza: "Jak to jest, że tobie się chce codziennie?" - wyznał bez ogródek w lipcu tego roku.

Choć szaleje za swoją dziewczyną, samokrytycznie przyznaje, że nie widzi dla ich związku przyszłości. Powodem jest między innymi ogromna różnica wieku między nimi.

Szczerze mówiąc, nie wzięliśmy dotąd ślubu, ponieważ wiem, że to nie będzie idealny związek. Spójrzmy prawdzie w oczy: nie zestarzejemy się razem. Niekiedy myślę, że kocham ją na tyle, by powiedzieć: "Idź, znajdź mężczyznę swojego życia i żyj. Spędziliśmy razem cudowny czas, kochamy się, ale..."

Na razie jednak nic nie zapowiada rozstania pary.

David Hasselhoff, czyli Mitch BuchannonMateriały prasowe/ Bulls

Pamela Anderson, czyli CJ Pamela Anderson, czyli CJ Materiały prasowe/ Bulls

Pamela Anderson, czyli CJ

Pamela Anderson to kolejna gwiazda, bez której nie byłoby "Słonecznego patrolu". Znana jest tyleż z serialu, co i ze swojego wydatnego i wielokrotnie poprawianego biustu oraz szalonej burzy blond włosów.

Z włosami to zresztą bywa różnie, ponieważ gwiazda ostatnio mocno eksperymentuje z fryzurą: włosy są raz krótsze, raz dłuższe.

Jest żoną Ricka Salomona, z którym dwukrotnie brała ślub (w 2008 i 2014 roku).

Tak! Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nasze rodziny też są szczęśliwe i tylko to się liczy - powiedziała wtedy.

Operacje? Poza powiększaniem piersi przeszła między innymi operację nastrzykiwanie ust i policzków kolagenem, korektę nosa i nałożenie licówek na zęby. Ostatnio zresztą postanowiła ostro z tym przyhamować.

Jestem ostatnią osobą, która mogłaby sięgnąć po botoks, ale zrobiłam to. Czułam, jak moje oczy wtapiają się głęboko w moją głowę, że nie wyglądałam jak ja. Nigdy więcej - powiedziała niedawno w rozmowie z "Daily Mail".

Ostatnio faktycznie 48-letnia gwiazda "Słonecznego patrolu" wygląda lepiej, niż kilka lat temu.

Pamela Anderson, czyli CJMateriały prasowe/ Bulls

Nicole Eggert, czyli Summer Quinn Nicole Eggert, czyli Summer Quinn Bulls/ Materiały prasowe

Nicole Eggert, czyli Summer Quinn

Nicole Eggert, jedna z zapominanych gwiazd "Słonecznego patrolu". Kiedy była na topie, zależało jej na uchodzeniu za symbol seksu. W 1993 roku powiększyła je sobie implantami z soli fizjologicznej. Potem je zmniejszyła, a jeszcze później całkowicie z nich zrezygnowała, ponieważ uznała, że są zbyt duże.

W 2006 roku całkowicie zerwała z aktorstwem. Urodziła dwójkę dzieci i sporo przybrała na wadze. Wzięła też udział w "Celebrity Splash", dzięki czemu widzowie mogli porównać jak zmieniło się jej ciało od czasu udziału w "Słonecznym Patrolu".

Obecnie 43-letnią Nicole Eggert trudno uznać za gwiazdę. Po wycofaniu się z branży popadła w tarapaty finansowe. Jej hipoteka jest zadłużona na ponad 60 tysięcy dolarów. Próbowała ogłosić bankructwo, ale bezskutecznie.

"Daily Mail" zaprezentował nawet dokładne wyliczenia jej zadłużenia.

Będzie spłacać bankowi 60 tysięcy zadłużenia domu 1.071.43 dolarów miesięcznie przez rok, a kolejne 800 dolarów swoim wierzycielom.

W sumie, z odsetkami, będzie musiała zapłacić 72.960 tysiące dolarów.

Udaje się jej żyć stosunkowo skromnie, za 795,76 dolarów miesięcznie - informuje skrupulatnie "Daily Mail".

Obecnie Nicole Eggert zajmuje się dostarczaniem lodów na przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

Nicole Eggert, czyli Summer QuinnMateriały prasowe/ Bulls

David Charvet, czyli Matt Brody David Charvet, czyli Matt Brody Materiały prasowe/ East News

David Charvet, czyli Matt Brody

David Charver ma obecnie 43 lata i praktycznie nie zdarza mu się już występować przed kamerą. Ostatni film z jego udziałem to "Prisoners Of The Sun" z 2013 roku. Wystąpił w "Melrose Place". Spotykał się z Pamelą Anderson i modelką Bar Refaeli. W 2011 roku Charver ożenił się z Brooke Burke, z którą ma dwójkę dzieci: córkę Heaven Rain i syna Shayę Bravena. Obecnie skupia się na karierze muzyka.

David Charvet, czyli Matt BrodyMateriały prasowe/ East News

Alexandra Paul, czyli Stephanie Holden Alexandra Paul, czyli Stephanie Holden Mat.prasowe/ PrPhotos

Alexandra Paul, czyli Stephanie Holden

Alexandra Paul zagrała jedną z bardziej charakterystycznych postaci w "Słonecznym patrolu": porucznik Stephanie Holden". Paul wyróżniała się na tle innych gwiazd serialu - według jednych korzystnie, według innych, wręcz przeciwnie. Powodem były piersi: aktorka odmówiła ich powiększenia, przez co były o wiele mniejsze, niż jej koleżanek z planu.

Mało kto wie, że Alexandra Paul posiada uprawnienia lekarza pogotowia. Ma też siostrę bliźniaczkę, Caroline, której książka "Fighting Fire" była nominowana do nagrody Pulitzera.

Jest rygorystyczną weganką, dzięki czemu pozostaje super zgrabna. Jej mężem jest instruktor triathlonu, Ian Murray. Paul w listopadzie ubiegłego roku startowała w zawodach wytrzymałościowych, między innymi przepłynęła dystans 14 mil - "Daily Mail" informuje, co obecnie słychać o Alexandry Paul.

Alexandra Paul, czyli Stephanie HoldenMateriały prasowe/ PR Photos

Jeremy Jackson, czyli Hobie Buchannon Jeremy Jackson, czyli Hobie Buchannon Materiały prasowe/ Forum

Jeremy Jackson, czyli Hobie Buchannon

Jeremy Jackson zagrał syna Mitcha Buchannona, Hobiego. Podobno w castingu do tej roli pokonał samego Leonardo DiCaprio. W serialu grał od 11 do 20 roku życia i, niestety, jeszcze w trakcie gry okazało się, że zmaga się z problemami narkotykowymi. To był jeden z powodów, dla których musiał zrezygnować z gry w serialu. Gdy został aresztowany za posiadanie metamfetaminy, poszedł na odwyk.

W 2008 roku stał się negatywnym bohaterem seks afery. Wtedy wypłynęła taśma z nagraniem jego igraszek z gwiazdą porno, Sky Lopez. W tym samym czasie Jackson uzależnił się od sterydów.

Kiedy poznał Loni Willison, trenerkę osobistą oraz zawodniczkę Jui-jitsu, wydawało się, że wyszedł na prostą. Para wzięła ślub. Niestety, Jacksonowi trudno jest ułożyć sobie życie.

Na początku tego roku 34-letni Jackson został aresztowany w związku z napadem z użyciem noża w Los Angeles - informuje "Daily Mail".

Aktor miał napaść na człowieka na tle rabunkowym i zadać mu wiele ciosów nożem.

Mężczyzna, który twierdzi, że został 9 razy pchnięty nożem twierdzi, że po incydencie założono mu 177 szwów - czytamy w innym artykule na tym samym portalu.

Jeremy Jackson, czyli Hobie BuchannonMateriały prasowe/ Forum

Yasmine Bleeth Yasmine Bleeth Bulls/ Forum

Yasmine Bleeth, czyli Caroline Holden

Niektórzy utrzymywali, że w "Słonecznym patrolu" była seksowniejsza od samej Pameli Anderson. Grała krótko, zaledwie przez 3 lata (1993-1997), ale pozostawiła po sobie niezatarte wrażenie. Powodem wyrzucenia jej z ekipy były problemy narkotykowe.

Mieliśmy problem z Yasmine Bleeth, która brała wtedy narkotyki. staraliśmy się poradzić sobie z tym, by tego nie pokazać i by nie miała trudności z ludźmi. To właśnie dlatego pozwoliliśmy Yasmine, by odeszła z show, bo poradzenie sobie z nią wtedy było zbyt trudne - zdradził w "Esquire" w 2012 roku producent Douglas Schwartz.

W 1997 roku poznała na odwyku Paula Cerrito, za którego potem wyszła za mąż. W 2001 roku jadąc z nim autostradą spowodowała wypadek samochodowy. Oboje zostali wówczas aresztowani, a w jej torebce znaleziono kokainę i strzykawki.

W 2003 roku napisała głośny esej dla magazynu "Glamour", w którym przyznała, że jej uzależnienie było tak silne, że potrafiła nie spać przez 5 dni z rzędu, a także mdleć w trakcie sesji zdjęciowych.

Ostatni raz wystąpiła przed kamerą w 2003 roku. Obecnie mieszka w Los Angeles wraz z mężem Paulem.

 

Yasmine BleethBulls/ Forum

Jaason Simmons, czyli Logan Fowler Jaason Simmons, czyli Logan Fowler Materiały prasowe/ Bulls

Jaason Simmons, czyli Logan Fowler

Z falującymi blond włosami i chłopięcym urokiem Jaason Simmons był jednym z największych przystojniaków w serialu. Z ekipą rozstał się w 1997 roku. Co u niego słychać teraz?

Kilka lat później aktor ujawnił, że jest gejem. Dodał, że kiedy grał, koledzy z planu wiedzieli o jego seksualności i uważali, że to "fantastyczne". On i jego wieloletni partner John O'Callaghan mają syna Odina z Ugandy, którego adoptowali - informuje "Daily Mail".

Jaason Simmons, czyli Logan FowlerMateriały prasowe/ Bulls

Gena Lee Nolin, czyli Nelly Capshaw Gena Lee Nolin, czyli Nelly Capshaw Materiały prasowe/ Bulls

Gena Lee Nolin, czyli Nelly Capshaw

Gena Lee Nolin to kolejna gwiazda "Słonecznego patrolu", której gwiazda zgasła gdzieś po drodze. Ostatnim filmem, w jakim zagrała, był "Poza legendą: Johnny Kakota" z 2006 roku.

Aktorka nigdy nie przyznała się do operacji plastycznych, jednak według ekspertów, sporo majstrowała przy swoim ciele. Ponoć powiększyła sobie piersi, dokonała korekty nosa i regularnie przyjmowała botoks.

Niewiele wiadomo, co się z nią teraz dzieje. Jej opis na Twitterze brzmi, jak następuje:

Kocha Boga. Aktorka, filantropka, żona, mama, autorka "Pięknej w środku i na zewnątrz.

Wiadomo też, że prowadzi kampanię podnoszącą świadomość problemów z tarczycą.

 

Gena Lee Nolin, czyli Nelly CapshawMateriały prasowe/ Bulls

Brooke Burns, czyli Jessie Owens Brooke Burns, czyli Jessie Owens Materiały prasowe/ Bulls

Brooke Burns, czyli Jessie Owens

Brooke Burns dołączyła do ekipy "Słonecznego patrolu" w 1998 roku, czyli pod sam koniec, wcielając w rolę seksownej Jessie Owens. Po debiucie w przebojowym serialu udało jej się utrzymać w branży i gra do dzisiaj, choć tak naprawdę żaden następny film nie przyniósł jej już takiej popularności.

W latach 1999-2001 była żoną Juliana McMahona, z którym ma 15-letnią obecnie córkę Maddison.

W 2005 roku przy nurkowaniu we własnym basenie uszkodziła sobie kręgosłup. Szczęśliwie powróciła do pełnego zdrowia, jednak zostało to poprzedzone skomplikowaną operacją i długotrwałą rekonwalescencją.

W 2011 roku ogłosiła zaręczyny z pisarzem i reżyserem Gavinem O'Connorem.

Ma małą dziewczynkę, o półtora roku młodszą od mojej Maddy - donosiła wtedy rozpromieniona.

Brooke Burns ma obecnie 37 lat.

 

Brooke Burns, czyli Jessie OwensMateriały prasowe/ Bulls

David Chokachi, czyli Cody Madison David Chokachi, czyli Cody Madison Bulls

David Chokachi, czyli Cody Madison

To na jego widok serce serialowej CJ, czyli Pameli Anderson, biło szybciej. Dawid Chokachi, blond przystojniak, grał bowiem jej chłopaka, Cody'ego Madisona.

W wywiadach przyznaje, że trochę go denerwują żarty ze "Słonecznego patrolu". Według niego, gra w serialu nie była żadnym obciachem.

Do dzisiaj, kiedy słyszę, że ludzie źle mówią o serialu i próbują dowieść, że to było najgorsze, co zrobiliśmy, denerwuję się. Nie rozumiem, dlaczego to robią. Serial był ogromnym przełomem dla nas wszystkich i każdemu otworzył wiele drzwi. To była moja najzabawniejsza praca w ogóle - tłumaczył w wywiadzie dla "TMR".

W 1997 roku jego sześciopak na brzuchu, bujna fryzura i twarz niesfornego chłopca przyniosły mu uznanie "People". Magazyn zakwalifikował go do grona 50 najprzystojniejszych mężczyzn świata.

To było dla mnie wielkim wyróżnieniem. To zabawne, ale ja naprawdę nie myślę o sobie w ten sposób, więc było to też trochę dziwne. Ale i wielki zaszczyt, ponieważ na przestrzeni lat wyróżnili w ten sposób wielu niesamowitych mężczyzn - mówił.

Choć na ekranie romansował z Pamelą Anderson, to jednak poza ekranem wybrał inną koleżankę z planu, Brooke Langton. Ich związek jednak skończył się wraz z jego odejście z serialu. Ożenił się Susan Brubaker, wiceszefową domu mody Gucci ds. marketingu. Po 7 latach urodziła im się córka, Brit Madison.

Myślałem, że surfowanie po idealnej fali to najfajniejsze, co człowiek może robić w życiu. Potem urodziła się moja córka - 43-letni wówczas tata mówił magazynowi "People".

David Chokachi do dzisiaj grywa w filmach. Podjął i skończył studia w zakresie nauk politycznych i obecnie sporo czasu poświęca na działalność charytatywną i ekologiczną.

 

David Chokachi, czyli Cody MadisonMateriały prasowe/ Bulls

Więcej o: