"Czy to pierwsza wpadka Lupity?". Oj, chyba tak. Ale nie ona jedna się nie popisała. Za duże suknie, chaos, błysk - to najgorsze kreacje gali

Na gali SAG królowały eleganckie kreacje, a większość gwiazd wykorzystała okazję, by zachwycić. Ale niektóre chyba podpadły swoim stylistom. A jak wygląda ich zemsta, chyba nie musimy Wam mówić.
Emilia Clarke Emilia Clarke Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Emilia Clarke

Gwieździe "Gry o Tron" trudno odmówić urody, ale źle dobrana rama potrafi zepsuć cały obraz. Aktorka ma 28 lat, jest drobna i szczupła. W kreacji, którą wybrała wygląda na co najmniej 10 lat starszą i grubszą o 2 rozmiary. Szkoda.

Ty Burrell i Holly Burrell Ty Burrell i Holly Burrell Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

Ty Burrell i Holly Burrell

Kwiaty, a do tego pogrzebowa woalka? Żona Tya Burrella nie ma może wielkiego doświadczenia w bywaniu na czerwonym dywanie, ale na tę suknię nie powinna zgodzić się nigdy. Ten, kto podpowiedział jej ten wybór, na pewno nie jest dobrym przyjacielem domu.

Naomi Watts Naomi Watts Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

Naomi Watts

Kreacja Watts sama w sobie jest ładna, choć na pewno nie należy do sukni, o których pamięta się jeszcze wiele miesięcy po gali. Ale kiedy wybieramy prostą, minimalistyczną kreację, powinna być ona idealnie dopasowana. W tym wypadku tak nie jest. I niestety, nie ma na czym zawiesić oka.

Laverne Cox Laverne Cox Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

Laverne Cox

Gwiazda "Orange is the New Black" postawiła na przepych i glamour do dziesiątej potęgi. Tren, potwornie błyszcząca satyna, diamenciki, warkoczyki... Wszystkiego jest tu za dużo. Coco Chanel radziła, by przed wyjściem z domu pozbyć się jednej ozdoby. W tym wypadku radzimy pozbyć się wszystkiego. I cieszymy się, że legendarna założycielka domu mody nie musi tego oglądać.

Julianna Margulies Julianna Margulies Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

Julianna Margulies

Julianna Margulies często wybiera nietypowe kreacje, ale tym razem nie był to dobry pomysł.

Ogromny, źle ułożony dół sukni zepsuł jej cały look - stwierdza Daily Mail.

Trudno się nie zgodzić. Kolor kreacji idealnie podkreśla urodę aktorki, ale materiał na dole prezentuje się jak za długa, chaotycznie udrapowana zasłona.

Mayim Bialik Mayim Bialik Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

Mayim Bialik

Kojarzycie Amy z "Teorii Wielkiego Podrywu"? Bialik chyba zaczęła przejmować jej styl. Na szczęście nie wybrała swetra i spódnicy za kolano, ale ta kreacja nie dodała jej seksapilu. Jest za duża, przytłacza niewysoką aktorkę (Mayim ma 163 cm wzrostu), a czarny kolor wygląda dość żałobnie - zwłaszcza w połączeniu ze zbyt delikatnym makijażem.

Sophia Bush Sophia Bush Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Sophia Bush

Piękna aktorka i całkiem ładna suknia (projekt Vivienne Westwood), ale efekt nie najlepszy. Kreacja jest wyraźnie za duża, a do tego średnio pasuje do makijażu i fryzury w stylu złotej ery Hollywood. Całość wygląda trochę tak, jakby stylista szykował zestaw dla innej osoby, która jednak go odrzuciła. Niestety, Sophia Bush tego nie zrobiła.

Dascha Polanco Dascha Polanco Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

Dascha Polanco

Konkurencja dla Kim Kardashian? Coś w tym stylu, ale nie wiadomo po co. Na dodatek, jest jeszcze gorzej.

Wygląda tanio - ocenił Daily Mail. - Choć suknia od Michaela Costello podkreśliła jej krągłości, biała koronka wcale nie wyglądała wyrafinowanie.
Maggie Gyllenhaal Maggie Gyllenhaal Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Maggie Gyllenhaal

Patrząc na aktorkę, mamy wrażenie, że czegoś tu brakuje. Może ozdobnego naszyjnika, a może po prostu koloru? Maggie Gyllenhaal ma oryginalną urodę, którą dobrze podkreślają oryginalne kreacje. Niestety, ta wygląda trochę, jakby gwiazda wybierała się do łóżka.

Claire Danes Claire Danes Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

Claire Danes

Suknia Claires Danes jest ładna, ale zdecydowanie za duża. Aktorka prezentuje się, jakby pożyczyła kreację od większej koleżanki albo podkradła ją starszej siostrze. Ale SAG Awards to nie liceum - na czerwonym dywanie trzeba wyglądać idealnie. Inaczej trafia się do takich galerii jak ta.

Lupita Nyong'o Lupita Nyong'o Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

Lupita Nyong'o

W ubiegłym roku każdemu pojawieniu się aktorki towarzyszyły zachwyty nad jej stylem i sposobem, w jaki nosi nawet "najtrudniejsze" kreacje. Wygląda na to, że dobra passa się skończyła - chyba pierwszy raz Lupicie powinęła się noga.

Czy to pierwsza wpadka aktorki? Nyong'o zrobiła chyba pierwszy zły krok - czytamy na Dailymail.co.uk. - Zazwyczaj na czerwonym dywanie prezentuje się bezbłędnie. Ale ta suknia od Elie Saaba zapewniła jej miejsce wśród najgorzej ubranych gwiazd gali.

Faktycznie, wszystkiego jest tu za dużo, a gwiazda zamiast błyszczeć, wydaje się trochę przytłoczona.

Rebecca Gayheart Rebecca Gayheart Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

Rebecca Gayheart

Kiepsko dobrany kolor i za długa kreacja to nie najlepsza decyzja. W tym przypadku stylista zdecydowanie się nie popisał.

Rosamund Pike Rosamund Pike Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

Rosamund Pike

Suknia od Diora, którą wybrała Rosamund Pike, to śmiały wybór. Nie jest to typowa kreacja na czerwony dywan i za odwagę na pewno należy się aktorce duży plus. Niestety, gwiazda wygląda jakby ubrała się w za duży namiot. I choć obok tej stylizacji trudno przejść obojętnie, trudno nazwać ją zachwycającą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.