Zuza jako jedyna z "Top Model" szła w pokazie Bizuu. A z nią Miss Polonia!

Pokaz najnowszej kolekcji Bizuu obfitował w niespodzianki. Jedną z nich była Miss Polonia w roli modelki. Obok niej wystąpiła także Zuza Kołodziejczyk z "Top Model". Jak dziewczyny poradziły sobie na wybiegu i co robiły poza nim?
Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk Kapif

Zuza Kołodziejczyk

Zwyciężczyni 3. edycji "Top Model" jest jedną z nielicznych dziewczyn z programu, które po jego zakończeniu odnoszą niezaprzeczalne sukcesy w świecie mody. Zuza nie została celebrytką, pseudoaktorką ani nie rozbiera się w pismach dla panów. Ma za to zamiar na stale zapisać się na kartach polskiego show-biznesu w inny sposób, taki jakiego oczekiwać można by po uczestniczce "Top Model" - chce zostać świetną modelką. Na razie idzie jej to świetnie! Chodzi w większości ważnych pokazów.

Chcę przełamać ten stereotyp, że dziewczynom po "Top Model" się nie udaje. Ja chcę pokazać, że można zrobić karierę po tym programie i ciężko nad tym pracuję. Schudłam już 6 kilogramów i straciłam 6 cm w talii - chwaliła się Zuza w wywiadzie dla "DD TVN".

Zuzanna Kołodziejczyk, zuzaKapif

Paulina Krupińska Paulina Krupińska Kapif

Paulina Krupińska

Zuza nie była jedyną gwiazdą na wybiegu. Najnowszą kolekcję Bizuu prezentowała także Miss Polonia. Paulina Krupińska szła po wybiegu aż dwa razy.

Paulina KrupińskaKapif

Paulina KrupińskaKapif

Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk Kapif

Zuza Kołodziejczyk

Po pokazie Zuza chętnie pozowała fotografom. Widać, ze zeszczuplała?

Zuzanna KołodziejczykKapif

Agnieszka Więdłocha i Paulina Krupińska Agnieszka Więdłocha i Paulina Krupińska Kapif

Paulina Krupińska

Po zakończeniu pokazu Paulina bawiła się w gwiazdami. Modelka często pojawia się na salonach i widać, że dobrze się czuje w błysku fleszy.

Więcej o:
Komentarze (2)
Zuza jako jedyna z "Top Model" szła w pokazie Bizuu. A z nią Miss Polonia!
Zaloguj się
  • gosia994

    Oceniono 22 razy 18

    BRAWO ZUZULEK! CIESZĘ SIĘ, ŻE NIE ZAPRZEPAŚCIŁAŚ SWOJEJ SZANSY I TAK SZYBKIM TEMPIE ROZWIJASZ SIĘ, TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI MOCNO MOCNO! :)

  • westa1985

    Oceniono 15 razy 11

    Super, jako jedyna która wygrała pracuje tak ciezko, dziewczyna sie dorobi!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX