Fałszowanie w Opolu to nie pierwsza wpadka Joanny Moro. Jakie jeszcze ma na koncie?

Joanna Moro to jedno z najgłośniejszych nazwisk ostatnich miesięcy. Za sprawą serialu o Annie German trafiła do pierwszej ligi polskich aktorek. Do tego jest bardzo lubiana i na każdym kroku komplementowana na wspaniałą rolę. Aktorką jest świetną, ale piosenkarką już niekoniecznie, co pokazała w Opolu. Ale to nie jedyna jej wpadka.
Joanna Moro. Joanna Moro. KAPiF

Joanna Moro w Opolu

Legendarny festiwal, wielka scena, występ na żywo przed wielomilionową publicznością... To wszystko chyba przerosło Joannę Moro. Jej wykonanie utworu "Człowieczy los" z repertuaru Anny German spotkało się z wielką krytyką. "Katastrofa", "upadek ideału", "wielka wpadka", "porażka", "kompromitacja" - takie określenia jej występu pojawiły się w internecie.

Tak to czytam wszystko i, mimo sympatii do niej, widzę, że się dziewczyna strasznie zagubiła i chyba za bardzo zżyła z rolą, wierzy w medialne, kuszące bajki, bierze się za rzeczy, których nie umie. Smutne - skomentowała sytuację Karolina Korwin Piotrowska.

Występ na żywo był nieudany, ale na próbie było naprawdę nieźle:

Szkoda. Mamy nadzieję, że Joanna Moro będzie miała jeszcze okazję pokazać, że naprawdę umie śpiewać.

Joanna Moro Joanna Moro WBF

Pokaz Riny Cossack

Na początku czerwca Joanna Moro pojawiła się na pokazie Riny Cossack w pięknej kobaltowej sukni. Co z daleka wydawało się naprawdę udaną stylizacją, z bliska traciło na uroku - aktorka na dekolcie kreacji miała wielką plamę.

Joanna MoroWBF

Kuba Wojewódzki, Joanna Moro. Kuba Wojewódzki, Joanna Moro. X-news

Joanna Moro u Kuby Wojewódzkiego

W programie Kuby Wojewódzkiego też przydarzyła jej się mała wpadka. Aktorka, specjalne dla Kuby, założyła buty na wysokim obcasie:

Specjalnie założyłam takie obcasy, bo normalnie w takich nie chodzę. Dla ciebie to zrobiłam, wiem, że lubisz takie wysokie dziewczyny. Ja bym chciała, żeby tutaj twoja kochana Wodzianka przyniosła mi moje prywatne buty, bo bym się lepiej czuła, bo te są takie specjalnie dla ciebie - powiedziała.

A gdy pokazywała rzeczone buty, na podeszwie mogliśmy zobaczyć metkę:

joanna moroTVN

Kuba Wojewódzki, Joanna MoroX-news