Klątwa sławy? Tym polskim gwiazdom zawodowo wiedzie się świetnie, a prywatnie...

Nie od dziś wiadomo, że sukces zawodowy nie zawsze idzie w parze z sukcesem prywatnym. Te polskie gwiazdy ostatnio wybitnie nie mają szczęścia na polu prywatnym.
Hubert Urbański Hubert Urbański Kapif

Hubert Urbański

Kilka dni temu świat show-biznesu obiegła informacja, że Hubert Urbański rozwodzi się po zaledwie 3,5 roku małżeństwa. Było to tym dziwniejsze, że prezenter dotychczas chwalił sobie stan małżeńśki i związek z piękną Julią Chmielnik. Odpowiadało mu zwłaszcza bycie ojcem:

Odkąd jestem z Julią, a jeszcze odkąd się pojawiła nasza córka, czuję się tak na miejscu, tak wpasowany jak kawałek puzzla, którego brakowało do całości - opowiadał o swoim szczęściu w wywiadzie dla portalu Kobieta.onet.pl.

Urbański zdobył sławę przede wszystkim jako legendarny już prowadzący "Milionerów". W zeszłym sezonie prowadził "Bitwę na głosy" i "The Voice of Poland", a w 2012 roku był współprowadzącym "Pytania na śniadanie". Rok 2013 nie rozpoczął się dla aktora dobrze, nie pojawiły się nowe propozycje pracy. Urbański dostał jednak w prezencie mieszkanie od firmy budowlanej Marbud, której kampanii reklamowej  był twarzą. Prezenter mógł więc swobodnie odcinać kupony od sławy. Wydawało się, że także na polu prywatnym nie wiedzie mu się najgorzej. Jeszcze rok temu roześmiany Urbański brylował na imprezach z piękną i młodą żoną u boku.

Hubert Urbańskifot. KAPIF

Fortuna jednak przestała mu sprzyjać. Już 9 czerwca odbędzie sprawa rozwodowa Huberta Urbańskiego i jeszcze jego żony, Julii Chmielnik.

Magdalena Różczka Magdalena Różczka WBF

Magdalena Różczka

Magdalena Różczka jest przykładem na to, że sukces zawodowy nie zawsze idzie w parze z prywatnym. Aktorka powróciła w wielkim stylu do show-biznesu i otrzymała główną rolę w popularnym serialu "Lekarze". Wciela się w nim empatyczną panią lekarz. Serial wyniósł ją na szczyty popularności. Tymczasem w życiu prywatnym nie jest już tak kolorowo. Niedawno odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa aktorki. Nie przybył jednak jej mąż. Wygląda na to, że przed aktorką długi i mozolny proces. Różczka zawsze unikała rozmów na tematy prywatne. I tym razem nie skomentowała tej sprawy. Domyślamy się jednak, że nie jest jej łatwo. Magdalena Różczka i jej mąż, Michał Marzec, mają 4-letnią córkę, Wandę.

magdalena różczkaKAPIF

Robert Janowski Robert Janowski Kapif

Robert Janowski

Robert Janowski zdobył sobie popularność i sympatię widzów w teleturnieju "Jaka to melodia", który prowadzi nieprzerwanie już od 16 lat! Kiedy w 2011 roku rozwiódł się z Katarzyną Dańską, spłynęła na niego fala krytyki. Prezenter sam przyznawał, że zakończenie małżeństwa to jego porażka:

To porażka. Nie wchodzimy w związki ze swymi ukochanymi kobietami, nie budujemy rodziny po to, żeby się rozwodzić. Nie przypuszczałem, że tak się potoczy. Myślałem, że to już na zawsze - wyznał niedługo po rozwodzie w "VIVIE!".

Janowski przyznawał jednak, że pragnie miłości i wciąż ma nadzieję na zbudowanie nowego gniazda. Wydawało się, że lekiem na całe zło okaże się dla niego związek z kostiumolożką, Moniką.

Jestem zwierzęciem stadnym, typem bardzo rodzinnym. Nie żyję samotnie. Mam dziewczynę. (...) Jednak nie nadaję się na singla. Muszę mieć komu dawać - mówił w tym samy wywiadzie.

Jak wiemy, tak się jednak nie stało. Kilka miesięcy temu los znów przestał sprzyjać Janowskiemu, jeśli chodzi o sprawy sercowe. W lutym gruchnęła wieść o tym, że Monika G. została przyłapana na kradzieży futer w ekskluzywnym sklepie na Florydzie. Żeby tego było mało, do czasu aż ta informacja wypłynęła na światło dzienne, narzeczona prezentera nie śmiała powiedzieć mu o tym przykrym incydencie. Janowski zareagował błyskawicznie. Napisał oświadczenie do mediów, w którym wyjaśnił, że ze względu na dobro dzieci, rozstał się z narzeczoną. Prezenter źle znosił zamieszanie wokół swojej osoby. Jak podawały media, najchętniej nie wychodziłby z domu.

Robert Janowski i Monika G.WBF

Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. Kapif

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek to przykład na to, że zawrotna kariera może mieć negatywny wpływ na małżeństwo. Rozenek szturmem wdarła się do show-biznesu. Celebrytka niezwykle przekonująco wcieliła się w rolę "Perfekcyjnej Pani Domu". Na program, w którym myślą przewodnią jest nakłonienie kobiet do sprzątania, spłynęła fala krytyki. To jednak nie odstraszyło jego fanów. Dzięki dobrej oglądalności show trafiło do głównego pasma TVN. Rozenek gościła w programach śniadaniowych, udzielała porad i stała się jedną z najbardziej śledzonych przez paparazzi celebrytek.

Najwyraźniej w tyglu popularności gdzieś zagubiła się małżeńska miłość. Małgorzata i Jacek Rozenek rozwiedli się w kwietniu. Parze nie można zarzucić braku klasy: ich rozprawa trwała zaledwie 30 minut, a wcześniej uzgodnili szczegóły rozwodu.

Małgorzata Rozenek, Jacek RozenekKapif

Anna Dereszowska Anna Dereszowska Kapif

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska od czasu roli Korby w uwielbianym filmie "Lejdis" idzie jak burza. Aktorka nadal nie może narzekać na propozycje i oferty zawodowe. Jej życie osobiste niestety nie jest takie różowe. Poznała ojca swojego dziecka, Piotra Grabowskiego, na planie "Tajemnicy twierdzy szyfrów". Zakochali się w sobie, porzucili poprzednich partnerów i przez 5 lat tworzyli piękną parę. W lecie ubiegłego roku związek jednak zaczął się chwiać. Portal Se.pl cytował znajomą Dereszowskiej:

Piotr spakował walizki i wyprowadził się z domu. Ania nie wie, co się stało i dlaczego ich związek rozpadł się w tak błyskawicznym tempie. A przecież jeszcze w lipcu bawili się razem na urodzinach Piotra.

Warszawska premiera spektaklu en Vogue, Bemowskie Centrum Kultury, 06.04.2013, fot. WBF/Piotr PodlewskiWBF

Plotki mówiły również, że związek chylił się ku upadkowi, ponieważ Grabowski nie mógł znieść braku stabilizacji i ciągłego odrzucania oświadczyn przez aktorkę. Przez ostatni rok Grabowski kilkukrotnie wyprowadzał się z domu, a para desperacko próbowała ratować związek. Jeszcze do niedawna krążyły plotki, że Anna Dereszowska jest ze swoim partnerem tylko i wyłącznie dla dobra ich córeczki, 5-letniej Lenki. Wygląda teraz na to, że ich związek zakończył się definitywnie. Według najnowszych informacji, Grabowski wyprowadził się od aktorki do swojej kawalerki, którą kupił m.in. na taką okoliczność.

Anna Dereszowska, córka, Piotr GrabowskiKapif

Do ostatecznego rozpadu związku miał podobno przyczynić się romans Grabowskiego z tajemniczą blondynką. Został przyłapany przez paparazzi, gdy całował się z nią w samochodzie.

Ania nie podejrzewała, że Piotr ma kogoś. Była w szoku, gdy zobaczyła jego zdjęcia całującego się z inną kobietą. Jest naprawdę zdruzgotana - mówi osoba z otoczenia. - Ona jest załamana. Nie przypuszczała, że Piotr może mieć jakiś romans. Wydawało się, że między nimi znów zaczęło się dobrze układać.

Mimo rozstania, para postanowiła utrzymywać stały kontakt, przez wzgląd na dobro córki. Wybrali się całą rodziną na premierę musicalu dla dzieci "Miasteczko Harmider".

Doda Doda Kapif

Doda

Doda jest przykładem na to, że im ktoś jest bardziej sławny, tym większe prawdopodobieństwo, że wyjdą na jaw niewygodne rodzinne sekrety. Piosenkarka ma przyrodniego brata Rafała, który jest synem z poprzedniego związku Wandy Rabczewskiej. Kilka miesięcy temu wybuchła afera, kiedy okazało się, że nie jest to jedyne rodzeństwo Dody. Wyszło na jaw, że Doda ma 13-letnią siostrę Paulinę, która jest owocem romansu Pawła Rabczewskiego.

Doda na pierwszym koncercie z nowej trasyfot. Kapif

Na tym nie koniec niespodzianek. Nagle okazało się, że Doda ma kolejnego brata, Grzegorza. Artystka zawsze podkreślała, jakim wielkim autorytetem jest dla niej ojciec. Musiało być jej zatem przykro, kiedy informacje o nieślubnych dzieciach taty wypływały na światło dzienne. Doda mimo wszystko trzymała się dzielnie i broniła ojca.

Za bardzo szanuję swoich rodziców, żeby rozkładać na czynniki pierwsze ich prywatne sprawy. Mój tata jest wspaniałym sportowcem, wartościowym człowiekiem i niesamowitym mężem, świetnym ojcem dla mnie i mojego brata. Postanowił ostatnio, że napisze książkę. Bo ma tak niesamowity życiorys i przygody, że moje przy tym to Akademia Pana Kleksa.

Doda wielokrotnie podkreślała, że rodzice są dla niej najważniejsi i nie pozwoli szargać dobrego imienia swojej rodziny.

doda, rodziceKAPIF/WWW.KAPIF.PL

Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim Kapif

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim postawiła na karierę. Latem zeszłego roku rozpadło się jej prawie 5-letnie małżeństwo z Adamem Badziakiem, lecz para do tej pory nie rozwiodła się. Poznali się w klubie w 2005 roku, a 3 lata później wzięli ślub. Oficjalnym powodem rozstania jest po prostu wygaśnięcie uczucia, jednak pojawiały się inne wytłumaczenia. Podobno mąż marzył o dziecku i naciskał żonę, aby wreszcie zdecydowała się na powiększenie rodziny. Szulim nie chciała podejmować takiej decyzji i postawiła na karierę.

Agnieszka Szulim, Adam Badziak, pokaz mody, Deni ClerKAPIF

Jakikolwiek prawdziwy powód, rozstali się w przyjaźni i nie zamierzają walczyć między sobą o dom w Milanówku.

Nie ma mowy o żadnych zdradach! Ani Adam, ani Aga nie mają nikogo i na razie na pewno nie będą chcieli mieć. Oboje doszli do wniosku, że tak będzie lepiej. Ich uczucie po prostu się skończyło - twierdzi informator.

Agnieszka Szulim z mężem - 30.08.2011kapif

Potwierdza to również sama zainteresowana.

Pozostaję z mężem w dobrych relacjach, dlatego nietrudno będzie spotkać nas gdzieś razem. Nie widzę jednak szans, by uczucie kiedyś nas łączące na nowo odżyło - powiedziała Agnieszka w rozmowie z Gazetą.

Po nowym roku pojawiły się informacje, że para spędziła razem święta, jednak jak przyznają ich znajomi, było to tylko z czystego sentymentu i nie ma szans, by wrócili do siebie. Rozwód jest tylko kwestią czasu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.