Co się dzieje z twarzą Nicole Kidman? "Próbowałam botoksu, ale z niego zrezygnowałam". Czyżby?

Od dobrych kilku lat mówi się o twarzy Nicole Kidman, a zwłaszcza o jej czole. Nie da się nie zauważyć, że 45-letnia aktorka nie ma na nim ani jednej zmarszczki. Zastrzyki z botoksu nie są niczym niezwykłym wśród gwiazd, ale Nicole Kidman wciąż utrzymuje, że już tego nie stosuje. Mówi prawdę? Parę dni temu na Festiwalu Filmowym w Cannes aktorka pojawiła się z nieskazitelnie gładkim czołem. Spójrzcie na jej twarz i zdecydujcie sami, czy faktycznie gwiazda nie stosuje już botoksu.
Nicole Kidman Nicole Kidman REX FEATURES - RANDY BAUER A/C / REX FEATURES/Rex Features - Randy Bauer A/C / Rex Features

Dawniej

Nicole Kidman nadal uchodzi za piękność, jednak dawniej jej uroda była naturalna i to stanowiło jej główny atut. Dziś jej czoło jest tematem dyskusji dotyczącej stosowania botoksu. Nicole przez długi czas zaprzeczała informacjom, że w ten sposób próbuje zachować młodość. W końcu przyznała się. Jednak od razu dodała, że już tego nie robi. Dlaczego? Przeszkadzało jej to w pracy. Naprawdę? W thrillerze "Anatomia Strachu" Nicole Kidman miała do zagrania twarzą całą gamę emocji. Tymczasem niezależnie od tego, czy jest przerażona czy radosna - czoło ani drgnie.

Nicole Kidman Mat. promocyjne

Nicole Kidman Nicole Kidman REUTERS/YVES HERMAN

Obecnie

Na tegorocznym festiwalu w Cannes Nicole Kidman wystąpiła w zjawiskowych sukniach i fryzurach odsłaniających czoło. Aktorka oczywiście nadal utrzymuje, że już z tym skończyła z medycyną estetyczną.

Żadnych operacji! Niestety próbowałam botoksu, ale z niego zrezygnowałam i znów mogę swobodnie ruszać twarzą. Używam kremu do opalania, nie palę papierosów i dbam o siebie, z czego jestem dumna. Nie oceniam, co kto robi ze swoim ciałem, ale uważam, że sprawność ruchowa jest bardzo ważna. Tak zostałam wychowana - powiedziała aktorka w wywiadzie.

Nicole KidmanEast News

Nicole Kidman Nicole Kidman Agencja Wyborcza.pl

Nicole Kidman

Jeśli Nicole Kidman mówi prawdę i nie używa już botoksu, to dlaczego jej czoło pozostaje dalej nieruchome i nie ma na nim ani jednej zmarszczki?

Nicole KidmanAgencja Gazeta

Nicole Kidman Nicole Kidman Agencja Wyborcza.pl

Nicole Kidman

Aktorzy w swojej pracy muszą wyrażać emocje i uczucia nie tylko za pomocą słów, ale przede wszystkim używając gestów i mimiki twarzy. Tymczasem u Nicole trudno dopatrzeć się jakiegokolwiek ruchu od linii brwi w górę. Zgadzacie się z nami, że jej czoło jest zbyt gładkie i napięte, jak na 46-letnią kobietę?

Nicole KidmanAgencja Gazeta

Nicole KidmanAP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.