Anna Mucha, Kasia Tusk czy Hanna Lis? Która prowadzi najpopularniejszy blog [RANKING]

Portal Wirtualnemedia.pl sprawdził, które blogi gwiazd są najmodniejsze. Okazało się, że około 50% internautów regularnie czyta blogi, a najpopularniejszymi są te, prowadzone przez celebrytów. Kto uplasował się w czołówce rankingu, i który blog jest najbardziej znany?
Sara May Sara May KAPIF.PL/KAPIF

Sara May

Miejsce 9.

Blog Sary MayScreen z Saramay.pl/blog

Sara May prowadzi bloga połączonego ze swoją oficjalną stroną. Przedstawia na nim swoje nowe projekty muzyczne, zdjęcia z teledysków, teksty piosenek i sprawozdania z udzielonych wywiadów. Nie braknie też komentarzy na temat znanych osób czy gorących tematów, jak np. związki partnerskie. Nie mają one w sobie jednak aż takiego jadu, dzięki któremu May niegdyś zaistniała w show-biznesie.

Blog Sary MayScreen z Saramay.pl/blog

Honorata Skarbek, Honey Honorata Skarbek, Honey screen z www.honorata-skarbek.com

Honorata Skarbek

Miejsce 8.

Blog Honoraty SkarbekScreen z Honorata-skarbek.com

Honey określiła swojego bloga jako lifestyle'owego. Zamieszcza tam informacje o swoich dokonaniach muzycznych, życiu codziennym, podróżach i modzie. Przedstawia swoje codzienne życie. Jest kolorowo i, jeśli jesteście fanami młodziutkiej piosenkarki, na pewno znajdziecie tam wszystko, co chcielibyście o niej wiedzieć.

Blog Honoraty SkarbekScreen z Honorata-skarbek.com

Hanna Lis Hanna Lis Kapif

Hanna Lis

Miejsce 7.

Blog Hanny LisScreen z Hannalis.natemat.pl

Hanna Lis stworzyła swojego "Moją bajkę" z założeniem, że będzie tam dzielić się swoimi doświadczeniami kulinarnymi. Z biegiem czasu, oprócz przepisów zaczęła dodawać teksty w zasadzie o wszystkim, poważne, zahaczające o świat polityki, oceniające społeczeństwo, ale też lekkie, wywołujące mały uśmiech na twarzy.

Blog Hanny LisScreen z Hannalis.natemat.pl

Janusz Palikot Janusz Palikot AG

Janusz Palikot

Miejsce 6.

Blog Janusza PalikotaScreen z Palikot.blog.onet.pl

"Poletko Pana P." to przede wszystkim blog o polityce. Palikot komentuje w nim bieżące wydarzenia, krytykuje znane osobistości, przedstawia swoje poglądy i promuje ugrupowanie "Ruch Palikota". Zamieszcza w nim też swoje prywatne zdjęcia, z różnego rodzaju wycieczek. Nie jest to nudny blog, ponieważ jego autor znany jest z bardzo ciekawych, często niecodziennych i humorystycznych wypowiedzi.

Blog Janusza PalikotaScreen z Palikot.blog.onet.pl

Maria Czubaszek Maria Czubaszek WBF

Maria Czubaszek

Miejsce 5.

Blog Marii CzubaszekScreen z Mariaczubaszek.bloog.pl

"Blog Niecodzienny" Marii Czubaszek jest wypełniony satyrycznymi komentarzami na temat bieżących wydarzeń. Wszystkie wpisy są przedstawione w formie dialogu między nią a córką sąsiadki. Zgrabnie przedstawiają paradoksy wypełniające rzeczywistość. Da się wyczuć charakterystyczny styl znanej pisarki.

Kasia Tusk Kasia Tusk www.makelifeeasier.pl

Kasia Tusk

Miejsce 4.

Blog Kasi TuskScreen z Makelifeeasier.pl

"Makelifeeasier.pl" Kasi Tusk z pewnością obił się o uszy prawie każdemu. Młoda Tusk nazywana jest pierwszą blogerką RP i często uważana jest za ikonę stylu dla młodych dziewcząt. Córka premiera prowadzi blog o modzie, gotowaniu i zakupach. Lekko, przyjemnie, czysto i ładnie. Może czasem aż zanadto.

Blog Kasi TuskScreen z Makelifeeasier.pl

Maja Sablewska Maja Sablewska Kapif

Maja Sablewska

Miejsce 3.

Blog Mai SablewskiejScreen z Blog.majasablewska.com

Maja Sablewska na swoim blogu pisze o modzie, wizerunku, tatuażach i o tym, co robi. Ogólnie rzecz biorąc - lifestyle. Znana jest ze stylu zgodnego z obowiązującymi trendami, ale równocześnie na luzie. Tak samo wygląda jej blog.

Blog Mai SablewskiejScreen z Blog.majasablewska.com

Anna Mucha Anna Mucha WBF

Anna Mucha

Miejsce 2.

Blog Anny MuchyScreen z Anna-mucha.bloog.pl

Mucha o swoim "internetowym dziecku" mówi tak:

Ten blog będzie moim peryskopem, oknem na świat, gdzie będę dzieliła się z Wami tym, co polecam, co lubię i tym, co mnie wkurza...

Nie rozminęła się z założeniem, pisze głównie o tym co robi, głównie w życiu zawodowym, ale zdarzają się wpisy o zupełnie prywatnym charakterze. Dla fanów Muszki, jest to idealne miejsce na śledzenie jej poczynań. Zdarzają jej się też bardziej niecodzienne wpisy...

Blog Anny MuchyScreen z Anna-mucha.bloog.pl

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska KAPIF

Martyna Wojciechowska

Miejsce 1.

Blog Martyny WojciechowskiejScreen z Martynawojciechowska.pl

Zwycięzcą rankingu została Martyna Wojciechowska ze swoim VideoBlogiem. Najwięcej ludzi słyszało o jej stronie oraz chętnie ją czyta. Nie jest to zadziwiające, ponieważ jest to blog o podróżach Martyny i jej fascynujących doświadczeniach w egzotycznych miejscach. Wrzuca na nim czasem filmiki z bardziej przyziemnych czynności, typu wideo z konferencji WWF. Jest to zdecydowanie najciekawszy blog z wymienionych, dający nam posmak przeżytych przez podróżniczkę wypraw, czyli tego, co Martyna ma na co dzień.

Blog Martyny WojciechowskiejScreen z Martynawojciechowska.pl

Więcej o: