Złote Globy 2013: Partnerzy, córki, przyjaciółki, czyli kto z kim przyszedł na galę

Na czerwonym dywanie w Los Angeles pojawiło się wiele par. Zobacz, kto przyszedł z ukochaną osobą, a kto z córką lub przyjaciółką.

Jennifer Lopez i Casper Smart

Jennifer Lopez wręczyła nagrody za najlepszą muzykę i najlepszą piosenkę. Na galę przyszła w towarzystwie swojego partnera, o 18 lat młodszego tancerza i choreografa, Caspera Smarta.

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness

Hugh Jackam i Deborra-Lee Furnes są małżeństwem 16 lat i mają dwoje adoptowanych dzieci. Jackman został uznany najlepszym aktorem w musicalu za rolę w "Nędznikach". Powiedział, że jego żona jest najwspanialszą kobietą na świecie i zawsze ma rację.

George Clooney i Stacy Keibler

George Clooney jest współproducentem filmu "Argo", czyli najlepszego filmu dramatycznego roku. Wręczał też statuetki dla najlepszej aktorki i aktora w dramacie. Na gali towarzyszyła mu partnerka, była wrestlerka, Stacy Kiebler. Są parą od lipca 2011 roku.

Brian Austin Green i Megan Fox

Brian Austin Green i Megan Fox są razem od 2004 roku, poznali się na planie serialu "Hope i Faith". Fox miała wtedy 18, a Green 30 lat. Wzięli ślub 24 czerwca 2010 roku na Hawajach. Mają 3-miesięcznego syna Noah.

Denzel Washington, Olivia Washington

Nominowany w kategorii najlepszy aktor w dramacie za rolę w filmie "Lot" przyszedł w towarzystwie 21-letniej córki Olivii.

Jon Bon Jovi i Dorothea Hurley

Jon Bon Jovi i Dorothea Hurley są parą od szkoły średniej. Wzięli ślub w sekrecie 29 kwietnia 1989 roku. Mają czworo dzieci.

Emily Blunt i John Krasinsky

Emily Blunt była nominowana w kategorii najlepsza aktorka w komedii lub musicalu za rolę w filmie "Połów szczęścia w Jemenie", a John Krasinsky wręczał nagrodę dla najlepszego drugoplanowego aktora w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym. Para wzięła ślub 10 lipca 2010 roku w Como we Włoszech w domu przyjaciela, George'a Clooneya.

Hugh Dancy, Claire Danes

Claire Danes triumfowała w kategorii najlepsza aktorka w serialu dramatycznym za rolę w "Homeland". W przemówieniu dziękowała swojemu mężowi, aktorowi Hugh Dancy'emu. Para poznała się na planie filmu "Wieczór". Są małżeństwem od 2009 roku. W grudniu 2012 roku urodził się ich syn - Cyrus.

Rachel Weisz i Daniel Craig

Rachel Weisz i Daniel Craig wzięli ślub 22 czerwca 2011 roku. Przyjaźnili się od wielu lat, a miłość wybuchła na planie filmu "Dom snów", w którym zagrali główne role. Weisz była wtedy jeszcze związana z reżyserem Darrenem Aronofskym, a Daniel Craig z producentką Satsuki Mitchell.

Richard Gere i Carey Lowell

Richard Gere i modelka i aktorka Carey Lowell są małżeństwem od 2002 roku. Mają 12-letniego syna, Homera Jamesa Jigme.

Michael J. Fox, Tracy Pollan, Sam Fox

Michael J. Fox i Tracy Pollan są małżeństwem 24 lata. Na gali wspierali swojego syna, Sama, którym był misterem Złotych Globów.

Daniel Day-Lewis i Rebecca Miller

Daniel Day-Lewis wygrał w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy w dramacie za rolę w filmie "Lincoln" Stevena Spielberga. Aktor bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. W 1996 roku ożenił się z Rebeccą Miller, córką dramaturga Arthura Millera. Mają dwóch synów.

Ryan Seacrest, Julianne Hough

Ryan Seacrest przeprowadzał wywiady z gwiazdami na czerwonym dywanie. Towarzyszyła mu partnerka, aktorka i tancerka Julianne Hough.

Naomi Watts, Liev Schreiber

Aktorska para jest razem od 2005 roku. Mają dwóch synów.

Keith Urban i Nicole Kidman

Nicole Kidman i Keith Urban są małżeństwem od 6 lat i mają dwie córki.

Kevin Costner, Christine Baumgartner

W ręce Kevina Costnera powędrowała nagroda za najlepszą rolę pierwszoplanową w miniserialu "Hatfields & McCoys". Aktorowi towarzyszyła piękna żona, modelka i projektantka torebek Christine Baumgartner. Wzięli ślub po czterech latach związku, 25 września 2005 roku. Uroczystość odbyła się na ranczu Costnera w Aspen. Mają dwóch synów.

Tina Fey, Amy Poehler

Dwie prowadzące i dwie najlepsze przyjaciółki.

Bryan Cranston, Robin Dearden

Nominowany w kategorii najlepszy aktor w serialu dramatycznym za rolę w "Breaking Bad" Bryan Cranston przyszedł w towarzystwie żony.

Helena Bonham Carter, Tim Burton

Jedna z najoryginalniejszych par w świecie filmu. Mają dwoje dzieci.

Emily Mortimer, Alison Pill

Dobre koleżanki z planu serialu "The Newsroom".

Bob Iger, Willow Bay

Szef Disneya z żoną.

Matt LeBlanc, Melissa McKnight

Znany z "Przyjaciół" LeBlanc był nominowany w kategorii najlepszy aktor w serialu komediowym za rolę w "Episodes". Towarzyszyła mu partnerka, aktorka Andrea Andres, z którą grał w serialu "Joey".

Aly Raisman, Gabby Douglas

Gimnastyczki, które reprezentowały Stany Zjednoczone na Olimpiadzie w Londynie.

Mark Boal, Kathryn Bigelow

Reżyserka "Wróg numer jeden" w towarzystwie scenarzysty filmu.

Dax Shepard i Kristen Bell

Aktorska para spotyka się od 2007 roku. W 2010 roku się zaręczyli. Za kilka miesięcy urodzi się ich pierwsze dziecko.

Rosie Huntington-Whiteley, Jason Statham

Modelka towarzyszyła swojemu partnerowi, aktorowi Jasonowi Stathamowi, który wręczał (z Jennifer Lopez) dwie nagrody - za najlepszą muzykę i najlepszą piosenkę.