Poranny seks, drogie wakacje, willa i Zbyszek z kubkiem w kuchni. Czym chwali się Monika Richardson?

O Monice Richardson wiemy coraz więcej. Dziennikarki nie trzeba nawet specjalnie namawiać, by podzieliła się ze światem jakimś sekretem czy ujawniła detal z życia osobistego. Prywatne zdjęcia, opowieści o łóżkowych preferencjach, plany na wakacje, nowe talenty. Jest szczęśliwa i ma się czym chwalić, ale jej aktywność i otwartość zaczyna już być męcząca... Niektórzy celebryci, ale również rzesze internautów zaczynają tracić cierpliwość. Czy Richardson przesadza ze swoimi przechwałkami?

Dom

Na długiej liście rzeczy, z których jest dumna Monika Richardson, nie mogło zabraknąć jej pięknego domu.

monika richardson

Willę w podwarszawskim Wilanowie zaprojektował ojciec dziennikarki, a ona sama zadbała o urządzenie wnętrz. Mieszka tam z obecnym partnerem, Zbigniewem Zamachowskim i dziećmi - Zosią i Tomkiem.

 Monika Richardson dom

Swoim oryginalnym domem pochwaliła się w "Czterech Kątach".

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski fot. KAPIF

Gorące uczucie do Zbyszka

Odkąd Monika i Zbigniew oficjalnie zadeklarowali się jako para, są nierozłączni. Wszędzie pojawiają się razem! Nie szczędzą sobie czułości - jak para nastolatków wymieniają się pocałunkami, trzymają się za ręce i przytulają. Są w siebie zapatrzeni jak w obrazki.

Galkowo, 14.07.2012, Galkowo Masters 2012, pokaz Akademii Jazdy Karoliny Wajdy, proba terenowa i mistrzowski test powozenia, pokaz koni andaluzyjskich w strojach La Mania, legendarny konkurs kapeluszy,  NZ. Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Relacja tych dwojga wygląda jak prawdziwa sielanka. Niektórych poirytował fakt, że bardzo obnoszą się z uczuciem, jakie ich łączy. Ewę Minge zaczęło wręcz "mdlić" na widok ich wspólnych zdjęć i dość ma już pełnych zachwytu Zbyszkiem wypowiedzi Richardson. Projektantka zarzucała im, że budują swoje szczęście na cierpieniu innego człowieka - a miała na myśli byłą żonę Zamachowskiego. Wiele osób podziela zdanie Minge.

26.07.2011 WROCLAW , ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI (C) I MONIKA RICHARDSON (P) PODCZAS FESTIWALU NOWE HORYZONTY W ARSENALE .  FOT. MACIEJ SWIERCZYNSKI / AGENCJA GAZETA

Ale para nie przejmuje się uszczypliwymi komentarzami, jest zaślepiona miłością! Monika czasem nie może się powstrzymać i wrzuca zdjęcia z ukochanym na swój facebookowy profil. Uważa, że wyglądają razem uroczo:

monika richardson

A w jednym ze swoich programów wyznała:

Mój partner jest najpiękniejszy na świecie!

Galkowo, 14.07.2012, Galkowo Masters 2012, pokaz Akademii Jazdy Karoliny Wajdy, proba terenowa i mistrzowski test powozenia, pokaz koni andaluzyjskich w strojach La Mania, legendarny konkurs kapeluszy,  NZ. Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Choć sam obiekt westchnień chyba czasami wolałby uniknąć sesji zdjęciowych...

zbigniew zamachowski, monika richardson

Monika Richardson na wakacjach Monika Richardson na wakacjach Facebook

Wakacje

Monika w wakacje i ferie odbywa zagraniczne wojaże. Nieobce jej są alpejskie stoki, nie omieszkała pochwalić się swoimi śnieżnymi szaleństwami we Francji. I wyrazić swojej irytacji:

Francja otóż jest może i piękna, ale tych cholernych Francuzów jest tu pełno...

Znamy nawet wyjazdowe plany prezenterki na przyszły rok.

W przyszłym roku jedziemy w słynne góry szkockie.

monika richardson

A tymczasem niedawno wraz ze Zbigniewem udała się na upragnione wakacje do ciepłych krajów. Wybór padł na Portugalię. Zdjęcie z błogich wczasów tym razem znalazło się w sieci za sprawą znajomej Richardson, która uwieczniła zakochanych wylegujących się przy basenie.

Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson Monika Richardson kapif

Twórczość literacka

Monika Richardson za sprawą przemyśleń, które umieszcza na blogu została przez internautów okrzyknięta następczynią Paulo Coelho. Jest przeświadczona o swoim talencie literackim i umiejętności lawirowania między stylami.

Odcinki mojego bloga piszę w różnych stylach i w różnym nastroju. Po pierwsze dlatego, że umiem. Po drugie dlatego, że lubię.

Richardson Monika

Furorę zrobił jej metaforyczny tekst o miłości-świecy:

Gdy umiera miłość, to tak jakby zgasła świeca. Nie dawała dużo światła i nie można się było przy niej ogrzać, ale kilka godzin (albo 13 lat) można było spędzić patrząc na jej płomień. Co robić, gdy zgaśnie świeca? Gdy już wiadomo, że nie da się jej ponownie zapalić? Można spróbować zapalić jeszcze jedną.

Richardson Monika

Ostatnio Richardson doszukiwała się przyczyn bezsenności. Jak się okazuje - odpowiedź jest zapisana w gwiazdach:

Mój zodiak mnie opisał, stałam się bykiem z mozołem, ale niestrudzenie orzącym pole ignorancji, gotowym wziąć na rogi każdego, kto stanie mu na drodze.Być może okazało się, że nawet to mocarne stworzenie ma granice swojej wytrzymałości. Być może moje życie skomplikowało się jeszcze o tę krztynkę, o ten ciut, który sprawił, że puściłam kilka ze zręcznie dotychczas trzymanych postronków i wszystko diabli wzięli.

A jak już ktoś zadrze z bykiem:

Odradzam analizę językową, aksjomatyczną i eschatologiczną tego błahego ćwiczenia, szczególnie na łamach mediów. Może ona spowodować nieoczekiwaną kompromitację komentatora.

Richardson Monika

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. Kapif

Życie erotyczne

Monika lubi zdradzać pikantne szczegóły z sypialni. Jakiś czas temu w telewizyjnym show Kuby Wojewódzkiego wyznała:

Lubię krótko, ostro i przyjemnie.

Po czym zaczęła bronić temperamentu rodaczek:

Polki mają fantastyczny temperament erotyczny - przekonywała. To nieprawda, że lubimy przy zgaszonym świetle, już prędzej można tak powiedzieć o Brytyjkach.

Zamachowski Zbigniew, Richardson Monika

W programie "Raz lepiej, raz gorzej", który współprowadzi z Romanem Czejarkiem, opowiada o seksie ze Zbyszkiem.

Robiłam TO przedwczoraj - podzieliła się z widzami prezenterka.

A zapytana o preferowaną porę doby odparła:

Rano, rano. Ja naprawdę wolę rano.

Cicha woda brzegi rwie!

Monika Richardson facebook Monika Richardson facebook Facebook

Słynni znajomi

Nie ma to jak koledzy z branży! Warto uwiecznić wspólny deser w Szwajcarii z Wojciechem Malajkatem...

Radoś...małe, a cieszy. Nawet w Szwajcarii...

monika richardson

...czy "kawę roku" z poznanymi na parkiecie "Tańca z gwiazdami" Krzysztofem Hulbojem i Janem Klimentem. Dobrzy koledzy towarzyszą Monice czasem nawet na zakupach!

My boys. To była kawa roku... A potem Janek poszedł ze mną kupić mi pas do pończoch. Jak tu nie kochać facetów?

mopnika richardson

Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski. Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski. fot. Forum

Czworonożny pupil

Monikę Richardson często można spotkać w towarzystwie tej psinki - Jumby, ulubienicy prezenterki. Jak twierdzi Monika, uczuć czworonoga jest pewna, Jumba kocha swoją panią bezwarunkowo.

monika richardson, pies

A najważniejszy jest fakt, że mała Jumba i Zbyszek zdecydowanie przypadli sobie do gustu. A Jumba jako reprezentantka psiej płci żeńskiej:

Priorytety ustawione ma prawidłowo - skwitowała dziennikarka w jednym z komentarzy pod zdjęciem na swoim profilu.

Można to skwitować jednym słowem:

Miłoś...

Monika Richardson

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.