To oni rozpalali zmysły kobiet! Jak wyglądają dziś amanci z dawnych lat?

Na nich widok zamierały kobiece serce, a mężczyźni z zazdrością spoglądali na nich męskie rysy. A dziś? Trzeba przecierać oczy ze zdumienia, gdzie się podziali dawni amanci. Zobacz, kto jeszcze kilka lat temu byli nie mógł opędzić się od kobiet, a dziś już nie zachwyca.

David Hasselhoff

David Hasselhoff

David Hasselhoff światową sławę zyskał dzięki serialowi "Słoneczny patrol". Tam, jako młody umięśniony ratownik, przyciągał przed telewizory miliony kobiet. Niestety aktor zachłysnął się swoja popularnością. Zaczął nadużywać alkoholu i przytył. Dziś ma 60 lat, a po dawnym przystojniaku nie został nawet ślad. A zapatrzone w aktora panie mogą liczyć jedynie na... wspomnienia.

David Hasselhoff

John Travolta

John Travolta

Nie ma chyba takiej kobiety na świecie, której nie zauroczyłby John Travolta. Aktor zdobył popularność nie tylko dzięki swojemu talentowi aktorskiemu, lecz także dzięki umiejętnościom tanecznym. Seksowne ruchy Travolty w połączeniu ze świetnym ciałem rozpalały tysiące kobiet. Dziś po dawnym przystojniaku pozostał jedynie słynny dołeczek w brodzie.

John Travolta

Olaf Lubaszenko

N/z Olaf Lubaszenko - Pytanie na sniadanie , Polska . 2012-01-13  fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM.

Olaf Lubaszenko nigdy nie był klasycznym typem amanta. Mimo to kochało się w nim wiele Polek. Dziś jednak po dawnym pełnym werwy i uroku mężczyźnie nie ma śladu. Lubaszenko przestał o siebie dbać i przybrał sporo na wadze. Szkoda, że aktor tak się zaniedbał, naprawdę przykro na niego patrzeć!

08.06.1999 JASTRZEBIA GORA , OLAF LUBASZENKO ( W OKULARACH ) NA PLANIE FILMU  " CHLOPAKI NIE PLACZA "  FOT. JACEK BALK / AGENCJA GAZETA

Mickey Rourke

US actor Mickey Rourke arrives at the British Academy Film Awards 2010, at The Royal Opera House in London, Sunday, Feb. 21, 2010. (AP Photo/Lefteris Pitarakis)

Mickey Rourke zadebiutował na ekranie 1978 roku. Od tamtej pory swoimi męskimi rysami zaczął podbijać serca milionów kobiet na całym świecie. Jednak alkohol i narkotyki zrobiły swoje. Dziś aktor co prawda zmienił tryb życia, jednak zniszczona nałogami twarz została. Rourke starał się mimo wszystko zatrzymać czas. Jak się okazało, operacje plastyczne nie zmieniły go na lepsze.

Mickey Rourke, Andy MacDowell

Robert Gawliński

Gawlinski Robert zona

Robert Gawliński w latach 90. był prawdziwym przystojniakiem. Muzyk emanował czarem rockmana. Tysiące Polek marzyło, aby choć na chwilę znaleźć się obok Roberta. Lider Wilków nie zachował jednak dawnej urody. Wpływ miała no to z pewnością choroba muzyka, ale też nonszalancja w kwestii dbania o siebie. Wystarczyłoby, aby Gawliński raz na jakiś czas wybrał się do fryzjera i wyglądałby o niebo lepiej!

 Gawli?ski Robert

Val Kilmer

Val Kilmer walking around a White House Correspondents Dinner pre-party in Washington, DC. <P> Pictured: Val Kilmer <P> <B>Ref: SPL99579  090509 </B><br> Picture by: Brandon Todd / Splash News </P><P> <B>Splash News and Pictures</B><br> Los Angeles: 310-821-2666<br> New York: 212-619-2666<br> London: 870-934-2666<br> photodesk@splashnews.com<br> </P> *** Local Caption *** World Rights

Val Kilmer po kasowym sukcesie filmu "Top Gun" zaczął być uznawany za najprzystojniejszego mężczyznę w Hollywood. Męskie rysy i wspaniale ciało zaskarbiły mu przychylność wielu kobiet. Val spotykał się nawet z Angeliną Jolie. Dziś jednak uroda przeminęła, za to pojawiły się zbędne kilogramy, dużo zbędnych kilogramów...

val kilmer

Więcej o: