Odbijaczki polskiego show-biznesu

Kobiety, które lubią zajętych facetów.
Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk. Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk. KAPIF

Agnieszka Włodarczyk

Kilka dni temu, jak grom z jasnego nieba, spadła na nas informacja, że Mikołaj Krawczyk rozstał się ze swoją dotychczasową partnerką, Anetą Zając. Jak się okazuje, winna rozpadowi związku jest Agnieszka Włodarczyk, która ma już na sumieniu jedną parę.

Agnieszka Włodarczyk, Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk.

Kilka lat temu aktorka odbiła narzeczonego aktorce, Annie Wendzikowskiej.  Z Jakubem Sićko spotykała się wiele lat, planując wspólną, radosną przyszłość. Przez długi czas byli uważani za parę idealną. Wprawdzie do Włodarczyk przypięto metkę "tej okrutnej", ale nie zważając na przeciwności losu, sprawiali wrażenie zakochanych.

Agnieszka Włodarczyk, Jakub Sićko

Nagle, po kilku latach związku przestali pojawiać się razem. Wygląda na to, że przyczyną rozstania z dotychczasowym partnerem, był gorący romans z Mikołajem Krawczykiem. Według ekipy serialu "Pierwsza miłość", w którym obydwoje grają,trudno było nie zauważyć rodzącego się uczucia. Włodarczyk, by wejść w nowy związek, zakończyła poprzedni. Mikołaj Krawczyk nie miał na tyle odwagi, by przyznać się do zdrady i  od razu zostawić Anetę Zając z rocznymi bliźniakami. Prawda, jak to prawda, wyszła na jaw, a relacje kochanków ujrzały światło dzienne. Agnieszka Włodarczyk to prawdziwa femme fatale!

NZ. Agnieszka Wlodarczyk   Impreza z cyklu Hennesy Artistry - DJ Janiak; Foksal 19; Warszawa; 08.03.2008  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Roma Gąsiorowska. Roma Gąsiorowska. KAPIF

Roma Gąsiorowska

Aktorka znana z "Londyńczyków", również ma na sumieniu jeden rozbity związek. Na planie serialu poznała aktora Michała Żurawskiego, z którym wdała się w gorący romans. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że mężczyzna był... żonaty. Nie przeszkadzało to jednak Gąsiorowskiej. Związek pary był szeroko komentowany w środowisku.

Ma ona w sobie jakąś taką siłę, że zawsze dostaje to, czego chce, a Michała chciała bardzo. Szkoda tylko, że nie pomyślała, że ucierpi na tym inna kobieta - powiedziała magazynowi "Rewia" jedna z aktorek z otoczenia artystki.

Mimo negatywnych komentarzy Gąsiorowska i Żurawski pojawiają się na oficjalnych imprezach, nie ukrywając swoich uczuć. Para wzięła ślub 10 kwietnia 2010 roku. Lada dzień spodziewają się dziecka.

Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski

Dominika Ostalowska. Dominika Ostalowska. fot. FORUM

Dominika Ostałowska

Dominika Ostałowska, aktorka znana głównie z  serialu "M jak Miłość", wdała się w romans z reżyserem tego serialu, Mariuszem Malcem. Mężczyzna był w tym czasie partnerem Joanny Sydor. Kiedy aktorka dowiedziała się o zdradzie, Malec ją zostawił. Ostałowska była wówczas żoną Huberta Zduniaka. Sydor skomentowała zachowanie koleżanki w prasie.

Dominika wiedziała, że jesteśmy razem, mamy dziecko i planujemy ślub. Mówiłam: Dominika, zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać. Była jednak głucha na moje prośby, Mariusz zresztą też. Jak tylko zorientował się, że już o wszystkim wiem, wprowadził się do niej - wyznała w "Na żywo".

Joanna Sydor, Dominika Ostałowska

Anna Dereszowska. Anna Dereszowska. fot. Rafal Malko / Agencja Wyborcza.pl

Anna Dereszowska

Innej aktorce, Annie Dereszowskiej również nie przeszkadzał fakt, że mężczyzna, którego pokochała, jest już zajęty. Dereszowska poznała Piotra Grabowskiego na planie filmu "Tajemnica Twierdzy Szyfrów". Mimo że oboje byli w stałych związkach, postanowili poddać się temu nagłemu uczuciu i opuścili dotychczasowych partnerów. W 2008 roku przyszła na świat ich córeczka.

Dereszowska Anna, Grabowski Piotr

Maja Ostaszewska. Maja Ostaszewska. fot. EastNews

Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska też oszalała na punkcie żonatego mężczyzny. Michał Englert był mężem znanej reżyserki, Małgorzaty Szumowskiej. Aktorka poznała operatora na planie filmu "Solidarność, Solidarność", a uczucie przyszło na jednej z imprez.

Zauważyliśmy się na imprezie w SPATiF-ie. Zaczęliśmy tańczyć. O świcie na molo wiedzieliśmy, że trudno będzie się rozstać. To była eksplozja. Strasznie się zakochałam - powiedziała Ostrowska w wywiadzie dla "Świat&Ludzie".

Ich romans zakończył dotychczasowy związek Englerta, mimo to wszyscy troje nadal się przyjaźnią. Ostaszewska i Englert są szczęśliwymi rodzicami Franka i Janinki.

Ostaszewska Maja, Englert Michal

Hanna Lis. Hanna Lis. KAPIF

Hanna Lis

To było chyba najgłośniejsze odbicie partnera w polskim show-biznesie. Hanna (wówczas Smoktunowicz) przyjaźniła się z Kingą Rusin, która ułożyła sobie życie z dziennikarzem, Tomaszem Lisem.

 Kinga Rusin, Hanna Smoktunowicz, Tomasz Lis

Co ciekawe, to ona była druhną na ślubie pary. Nikt nie przypuszczał, że dziennikarka w tajemnicy podkochuje się w dziennikarzu i odbije męża przyjaciółce. Znajomość pań szybko się zakończyła, a Hanna i Tomasz Lisowie stanęli na ślubnym kobiercu.

 Hanna Smoktunowicz, Tomasz Lis

Natasza Urbańska Natasza Urbańska KAPIF

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska poznała Janusza Józefowicza, kiedy miała 15 lat i stawiała pierwsze kroki w jego Teatrze Buffo. Minęło kilka lat, zanim rozkwitło między nimi uczucie. Józefowicz był wtedy jeszcze mężem Danuty, z którą ma dwoje dzieci, 6 lat młodszą od Nataszy Kamilę i Jakuba. Małżeństwo Józefowiczów zmagało się z poważnymi problemami już wcześniej, ale dopiero związek reżysera z uczennicą doprowadził do rozwodu. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" Urbańska opowiedziała o tym:

On miał żonę, więc dla ludzi byłam "tą złą". A ja myślałam wtedy, że przecież to mężczyzna decyduje, czy w jego życiu jest miejsce na drugą kobietę. Nie miałam wyrzutów sumienia, nie zastanawiałam się, co czuje żona Janusza - byłam na to za młoda i za bardzo zakochana. Uważam, że nikt nikomu nie może dać gwarancji, że będzie z nim do śmierci. Czułam, że Janusz to miłość mojego życia, więc przejmowałam się tylko tym, czy myśli o mnie poważnie. Nie chciałam być wiecznie "tą drugą". I starałam się udowodnić, że dostaję rolę w Buffo, bo jestem dobra, a nie przez protekcję.

Jozefowicz Janusz, Urbanska Natasza

Para wzięła ślub w sierpniu 2008 roku, a w grudniu tego samego roku urodziła się ich córeczka Kalina.

Monika Richardson. Monika Richardson. EAST NEWS/JAN BIELECKI

Monika Richardson

Związek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego zaszokował wszystkich. Oboje mieli rodziny i wydawało się, że prowadzą szczęśliwe życie. Zamachowski ma czworo dzieci, a Richardson dwoje.Dziennikarka i aktor przyjaźnili się od lat, a w końcu zrodziło się między nimi głębsze uczucie. Ostatnio para zamieszkała razem.

monika richardson, zbigniew zamachowski

Lesar Janja, Zamachowski Zbigniew, Richardson Monika

Olga Frycz. Olga Frycz. fot. KAPIF

Olga Frycz

Młoda aktorka, Olga Frycz też ma na swoim koncie odbitego mężczyznę. Grając w filmie " Wszystko, co kocham", poznała się bliżej z reżyserem obrazu Jackiem Borcuchem. Nie udało im się ukryć tajemnego romansu, a o kochance dowiedziała się żona reżysera, aktorka Ilona Ostrowska. Mimo, że początkowo nie wierzyła w plotki, ostatecznie w styczniu tego roku doszło do rozwodu, a opiekę nad ich córką przydzielono matce. Od tego czasu, coraz częściej można zobaczyć Frycz u boku Borcucha.

Jacek Borcuch, Olga Frycz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.