JAK polskie gwiazdy LANSUJĄ się na salonach?!

Nieważne o czym piszą, ważne, żeby pisali. Taką zasadę wyznają niektórzy celebryci. Za wszelką cenę chcą na czerwonym dywanie zwrócić na siebie uwagę.
Jola Rutowicz Jola Rutowicz KAPIF

Obściskują się z chłopakiem!

Jola Rutowicz, niekwestionowana skandalistka na salonach, na ostatniej gali "Mody i styl" robiła wszystko, aby być najczęściej fotografowanym gościem na tej imprezie. W tym celu pozowała do zdjęć całując się ze swoim nowym facetem.

Jola Rutowicz

Wyglądali jakby chcieli razem wystąpić w filmie dla dorosłych. Co ciekawe, niedaleko kręcił się też Jarosław Jakimowicz, z którym kiedyś łączono Jolę. Czyżby chciała wzbudzić zazdrość w dawnym znajomym i stwierdziła, że takie wyuzdane zachowanie pomoże jej osiągnąć ten cel?

Jola Rutowicz nie pierwszy raz obnosiła się ze swoimi uczuciami w miejscach publicznych. Tu na Luksusowej Marce Gentelmana w październiku zeszłego roku.

Jola Rutowicz

Rok temu na jednym z pokazów mody też nie szczędziła sobie czułości i wszyscy z tej imprezy najbardziej zapamiętali jej pocałunki na pokaz.

jola rutowicz

Jola ewidentnie lubi publiczne macanki.

jola rutowicz

Anna Mucha i Iwona Węgrowska. Anna Mucha i Iwona Węgrowska. KAPIF

Pokazują o wiele za dużo

Czerwony dywan aż kipi od erotyzmu. Doskonałym sposobem na zrobienie "furory" na imprezie jest ubranie na siebie jak najbardziej obcisłej i wyciętej kreacji. Iwona Węgrowska wie o czym mowa.

Iwona Węgrowska

Swoje wdzięki lubi także podkreślać Anna Mucha. Szczególnie, gdy kroczy po czerwonym dywanie.

 Anna Mucha

 Anna Mucha

Piosenkarce Dodzie znudziło się już świecenie gołą pupą i prawie gołą pupą. Każda kobieta potrzebuje czasem odmiany. Doda, dla odmiany, postanowiła zaświecić piersiami na imprezie Maxima. Piersi wyglądają (prawie) naturalnie. Nie, żeby nam to przeszkadzało. Jest ogień! Piosenkarce Dodzie znudziło się już świecenie gołą pupą i prawie gołą pupą. Każda kobieta potrzebuje czasem odmiany. Doda, dla odmiany, postanowiła zaświecić piersiami na imprezie Maxima. Piersi wyglądają (prawie) naturalnie. Nie, żeby nam to przeszkadzało. Jest ogień! KAPIF

Noszą przeźroczyste ubrania

Iwona Węgrowska to nasza faworytka w tym zestawieniu. Znana jest ze swoich ciekawych stylizacji. Lubi to i owo pokazać. a piersi są dobrym wabikiem dla fotoreporterów.

Wegrowska Iwona

Przeźroczyste tkaniny lubi także Agnieszka Włodarczyk. Na pokazie Dawida Wolińskiego zaprezentowała się w dość ciekawej kreacji. "Mała czarna" to nie była.

Agnieszka Włodarczyk

Doda też nie boi się odważnych strojów. Jednak tym razem zdecydowała się na pokazanie tylko jednej piersi. Całe szczęście!

doda, piersi

Honey. Honey. kapif

Prezentują bieliznę

W klubie Glam na premierze swojego teledysku do piosenki "Sabotaż", Honorata Skarbek pokazała coś więcej niż tylko kocie ruchy. Podczas koncertu, kiedy bujała się na huśtawce okazało się, że jej sukienka jest trochę za krótka i widzowie zobaczyli jej majtki.

Honey

Inna piosenkarka, Doda pojawiła się na otwarciu klubu burleski w Białymstoku. Spod seksownej, żółtej sukienki wyjrzały majtki artystki.

doda,majtki dody

doda,majtki dody

Doda Doda KAPIF

Chwalą się fryzurą

Niektóre fryzury prezentowane przez gwiazdy na wielkich galach to prawdziwe... dzieła sztuki. Im więcej dzieję się na głowie, tym lepszy efekt? Czyżby? Ciekawe, kto Dodzie tak wystylizował włosy?

doda

Doda chciała chyba wyglądać jak wysłanniczka piekieł?

Doda

Candy, Ramona Rey Candy, Ramona Rey KAPIF

Ubierają kosmiczne stroje

Potrzeba lansu wśród gwiazd jest bardzo silna. Dlatego na wielkie wyjścia trzeba się nieźle nakombinować, żeby być dostrzeżonym. Candy nie ma sobie równych w tej kwestii i lubi zaskakiwać! My zastanawiamy się skąd ona bierze te stroje?!

Candy Girl

Candy

Inni artyści oczywiście nie chcą pozostawać w tyle. W tej kreacji Ramona Rey pojawiła się na pokazie mody Macieja Zienia. Suchej nitki nie zostawił na niej duet Horodyńska-Malinowska, porównując stylizację do "badyla na pomidory".

Ramona Rey

Iwona Węgrowska to jedna z naszych ulubienic. Gwiazda tak sympatyczna, że naprawdę trudno jej nie lubić. Czasem ją jednak ponosi za bardzo. Na imprezie radia Chilli Zet piosenkarka przed fotoreporterami dosłownie oszalała. Wiła się i prężyła na czerwonym dywanie. Chodziła na czworakach, wypinała obfity biust i zgrabną pupę. Jednym słowem lans na całego! Zobaczcie jak zaszalała Iwona. Iwona Węgrowska to jedna z naszych ulubienic. Gwiazda tak sympatyczna, że naprawdę trudno jej nie lubić. Czasem ją jednak ponosi za bardzo. Na imprezie radia Chilli Zet piosenkarka przed fotoreporterami dosłownie oszalała. Wiła się i prężyła na czerwonym dywanie. Chodziła na czworakach, wypinała obfity biust i zgrabną pupę. Jednym słowem lans na całego! Zobaczcie jak zaszalała Iwona. KAPIF.PL/KAPIF

Dziwnie się zachowują

Nasza ulubienica, czyli Iwona Węgrowska, to sympatyczna osoba, naprawdę trudno jej nie lubić. Jednak czasami  ponosi ją za bardzo. Na imprezie radia Chilli Zet piosenkarka przed fotoreporterami dosłownie oszalała.

Iwona Węgrowska

Wiła się i prężyła na czerwonym dywanie. Chodziła na czworakach, wypinała obfity biust i zgrabną pupę. Jednym słowem lans na całego!

Iwona Węgrowska