Damon i Clooney o SEKSIE i życiu

Poznaj tajemnice popularnych aktorów.
Matt Damon, George Clooney, David Craig Matt Damon, George Clooney, David Craig Vanity Fair

Panowie na okładce

Pierwszy raz, na okładce amerykańskiego magazynu VANITY FAIR, pojawiło się aż trzech mężczyzn. Matt Damon, George Clooney i Daniel Craig, nazwani "LIDERAMI", pozują przed obiektywem słynnej fotograf, Annie Leibovitz. Udzielili również obszernego wywiadu.

Matt Damon Matt Damon www.prphotos.com

Matt Damon

W zeszłym roku ukazało się aż 5 filmów z udziałem Matta Damona. Dla Amerykanów, zdobywca Oskara jest cały czas na topie. W wywiadzie zdradza, że teraz szczególnie mocno skupia się na rodzinie. Zapytany, kiedy i gdzie czuł się najszczęśliwszy, odpowiada, że "w łóżku, robiąc swoje dzieci". "A także potem, w szpitalu, gdy przychodziły na świat"- dodaje.

George Clooney George Clooney

George Clooney

Nominowany do Oskara, George Clooney, zapytany o to, kim chciałby być w drugim wcieleniu i mógłby wybrać, odparł, że psem, bo ma lepsze życie. Mogłoby się wydawać, że życie Clooneya jest idealne. Jak się okazuje, gwiazdy z pierwszych stron gazet, nie zawsze są szczęśliwe. Czy faktycznie ten rok był taki zły dla przystojnego aktora ?

daniel craig daniel craig AP/Joel Ryan

Daniel Craig

Daniel Craig, aktor znany przede wszystkim z roli Bonda, bardzo otwarcie rozmawiał z redaktorem Vanity Fair. Na pytanie, co najbardziej podoba mu się u mężczyzn, aktor odparł "fajny zarost". Tej samej odpowiedzi udzielił na pytanie: " Co najbardziej podoba się u kobiet?". Rozbrajającą szczerością zaimponował nam, odpowiadając na pytanie: "Jaki największy skarb posiadasz?". "Poza penisem i zdrowiem?"- zaśmiał się zawadiacko.