Gwiazdy święta spędziły w tropikach. Gorące plaże i skąpe stroje

Gorące zdjęcia gwiazd.
Stephanie Seymour Stephanie Seymour Forum

Stephanie Seymour

Amerykańska aktorka i modelka nie zamierzała w te święta marznąć. Wybrała się na Salines Beach wraz z mężem, aby odpocząć.

Taka gwiazdka to raj. Ale nie tylko modelka zamieniła choinkę na palmy. Kto jeszcze?

 

Stephanie Seymour

Charlie Sheen Charlie Sheen Forum

Charlie Sheen z była żoną Denise Richards

A tu prawdziwe zaskoczenie. Charlie Sheen spędził święta z była żoną Denise Richards i dziećmi. I to nie byle jak. Zamiast choinki były palmy, zamiast śniegu - słońce. A jeszcze niedawno byli małżonkowie darli koty. Głośny rozwód, publiczne pranie brudów, a nawet oskarżenia o bicie. Dziś, wydawać by się mogło, że konflikt zażegnany. Dowód? Właśnie te zdjęcia. Wszystko dla dobra dzieci.

Charlie Sheen z była żoną (Denise Richards) i córkami na wakacjach

Charlie Sheen z była żoną (Denise Richards) i córkami na wakacjach

Rita Rusic Rita Rusic Forum

Rita Rusic

Włoska producentka filmowa chorwackiego pochodzenia, o której zrobiło się ostatnio głośno (za sprawą niezłego ciała), także wybrała plażę zamiast stoków narciarskich. 51-latka w towarzystwie młodszego przystojniaka opalała się, sączyła drinki i celebrowała Boże Narodzenie. Ho, ho, ho.

Claudia Galanti Claudia Galanti Forum

Claudia Galanti

Gwiazda włoskiej telewizji, pochodząca z Paragwaju 29-letnia Claudia Galanti, tak bawiła się podczas świąt. Gorące piaski Miami Beach, ciepła woda i słońce. Coraz bardziej zazdrościmy gwiazdom takiego Bożego Narodzenia.

Simon Cowell Simon Cowell Forum

Simon Cowell

Brytyjski juror i producent. Ponoć jest pierwowzorem Kuby Wojewódzkiego. Śnieżynki zamienił na gorące laski w bikini. Papierosek, drink i upalne słońce. Tak swoje święta spędziła brytyjska gwiazda.

Victoria Silvstedt Victoria Silvstedt Forum

Victoria Silvstedt

Szwedzka aktorka, piosenkarka i modelka. Po prostu dziewczyna orkiestra. Celebrytka wybrała się w święta do Miami Beach. Podobnie, jak poprzednie gwiazdy, nie miała zamiaru marznąć, tylko dlatego, że tradycja nakazuje siedzieć przy stole i obserwować spadający śnieg.

 

Więcej o: