Gwiazdy i ich wykształcenie cz. 7

Jakie szkoły ukończyli celebryci.
Małgorzata Socha. Małgorzata Socha. KAPiF

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha nie należy z pewnością do grona samozwańczych aktorek-celebrytek, odebrała bowiem solidne wykształcenie. W 2003 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.

Kacper Kuszewski. Kacper Kuszewski. Kapif

Kacper Kuszewski

Akademię Teatralną w Warszawie ukończył też Kacper Kuszewki - został jej absolwentem w roku 1999. Wcześniej uczył się w szkole muzycznej w Bydgoszczy.

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. KAPiF

Natasza Urbańska

U progu swej kariery Urbańska miała świadomość, że nie zawsze będzie mogła utrzymywać się z tańca. Podjęła więc zaoczne studia na kierunku Filologia angielska. Przerwała je, bo zajęcia kolidowały z nagraniami programu "Jak oni śpiewają".

Olga Kaczyńska. Olga Kaczyńska. TVN

Olga Kaczyńska

19-letnia Olga Kaczyńska jest absolwentką VII Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu. I na razie tyle, bo jaką jeszcze szkołę mogłaby ukończyć w tak młodym wieku? Dostała się na medycynę, jednak ze względu na udział w "Top model" zrezygnowała z podjęcia studiów.

Andrzej Piaseczny. Andrzej Piaseczny. Agencja Gazeta

Piasek

Mimo że w wieku 21 lat Andrzej "Piasek" Piaseczny dołączył już do grupy Mafia, zdążył jeszcze skończyć studia! Jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach, studiował tam Wychowanie muzyczne. Kierunek jak ulał dla jurora w "The Voice of Poland"!

Anna Przybylska. Anna Przybylska. KAPIF.PL/KAPIF

Anna Przybylska

Anna Przybylska nie ma wykształcenia aktorskiego, ani wykształcenia wyższego w ogóle. Ukończyła liceum ogólnokształcące w Gdyni. Warsztatu aktorskiego uczyła się więc w praktyce - jako Marylka w "Złotopolskich".

Więcej o: