Wydaje im się, że są gwiazdami

Niektórzy mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom IQ.
Jola Rutowicz Jola Rutowicz KAPIF.PL/KAPIF

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz wtargnęła ze swoim koniem w życie Polaków. Nie wiadomo na czym polega jej kariera, ona sama chyba nie wie. Wygrała program Big Brother a poza tym Rutowicz lubi mieć tipsy i makijaż. Rutowicz ma swoje plany na zmienianie rzeczywistości. W wywiadzie dla gazety "Echo Dnia", celebrytka wydała apel do prezydenta Starachowic, Wojciecha Bernatowicza.

Apeluję do prezydenta Starachowic o to aby sklepy były dłużej otwarte w mieście bo jak przyjeżdżam to nie mogę kupić rajstop.
Sławomir Oborski. Sławomir Oborski. KAPIF

Sławek Oborski

Fryzjer Sławek Oborski, nazywany też chomikiem, zasłynął jako chłopak Joli Rutowicz. Chociaż nie wygląda jakby podrywanie dziewczyn, czy jakikolwiek kontakt z dziewczynami, był jego ulubionym zajęciem ;) Sławek Oborski przyciąga uwagę jak małpa w zoo, dlatego zapraszany jest na różne imprezy. Złośliwi twierdzą, że gdyby ktoś kiedyś nakręcił film pt. "Zemsta pani z solarium", Oborski mógłby grać tam główną rolę. Kto wie, może nawet zdobyłby Złotą Malinę. My na szczęście złośliwi nie jesteśmy i uważamy, że Oborskiemu dobrze z oczu patrzy.

Jola Rutowicz i Mateusz Osiecki. Jola Rutowicz i Mateusz Osiecki. Plotek

Mateusz Osiecki

Mateusz Osiecki też zasłynął jako chłopak Rutowicz. Osiecki to tak przykry przypadek, że nie chcemy go poniżać. On sam zrobi to najlepiej. Przejdźmy do następnego slajdu.

Zula Walkowiak Zula Walkowiak Modelki.plejada.pl

Zula Walkowiak

Zula Walkowiak wzięła udział w Top Model. Kariery nie zrobiła więc pozostało jej ujadanie. Walkowiak swoim wyszczekaniem dorównuje pieskom kanapowym. Z tą różnicą, że pieski są jakby milsze.

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. KAPIF.PL/KAPIF

Agnieszka Orzechowska

Agnieszka Orzechowska zasłynęła dzięki domniemanemu romansowi z Radosławem Majdanem. Król condomów jednak się jej wyparł (twierdzi, że mierzy wyżej i wcale nie jest tak, że bierze wszystko co się rusza). Orzechowska nie zraziła się miłosnym niepowodzeniem i dalej spełniała się życiowo, pokazała cycki na okładce. Nie będziemy pisać, że ktoś, kiedyś nazwał Orzechowską polską Angeliną Jolie, żeby nie robić Jolie przykrości.

Sara May. Sara May. KAPIF

Sara May

Sara May, nazywana też trafniej Sarą Żal, zasłynęła wylewaniem wiadra pomyj na polskich celebrytów. Jej stan umysłu idealnie oddaje opaska, którą Żal czasem zakłada. Wiedzieliście, że ona śpiewa? Największym osiągnięciem Żal było poniżenie Polski dzięki jej startowi w wyborach na radną Warszawy. Niestety zainteresowała się nią telewizja z Niemiec, która przyjechała zrobić z nią wywiad. Żal.

Doda. Doda. Facebook

Doda

Doda mówi o sobie, że jest królową i gwiazdą. I jako jedyna z tego zestawienia, ma rację. Można rzucać mięchem w jej wyzywające kreacje i napompowane usta, ale nie można jej odmówić tego, że jako jedna z nielicznych potrafi zrobić show a do tego potrafi śpiewać. Szkoda tylko, że jej wielkie piersi są trampoliną do sławy dla jej partnerów.

Karolina Korwin-Piotrowska. Karolina Korwin-Piotrowska. Kapif

Karolina Korwin-Piotrowska

Celebrytów znanych tego, że są znani postanowiła skrytykować Karolina Korwin-Piotrowska. Na facebookowym czacie określiła zachowanie gwiazdek, debilnym.

Więcej o:
Komentarze (44)
Wydaje im się, że są gwiazdami
Zaloguj się
 • niewygrzana

  Oceniono 11 razy 11

  Najśmieszniejsze jest to, że wyżej wymienieni istnieją w polskim szołbizie właśnie dlatego, że pisze się o nich na Plotkach i innych Pudelkach. Gdyby szanowne gryzipiórki z portali plotkarskich nie przypominały o tych ludziach z takim uporem, to te wszystkie Jole Rutowicz i inne Sary May już dawno temu zniknęłyby w mrokach historii. Plotek najpierw lansuje te gwiazdy, a potem obłudnie wyśmiewa ich obecność w mediach. Bez was ci ludzie by nie istnieli!

 • sansa

  Oceniono 10 razy 8

  Ej, PLOCIUCHY, DLACZEGO USUNĘLIŚCIE MÓJ KOMENTARZ??? (caps zamierzony i uzasadniony). Dlatego, że wytknęłam wam, że to WY nazywacie Orzechowską polską Angeliną Jolie? Cenzura? Cenzura? Uuuu, gonimy w piętkę, co? :)))

 • cosma

  Oceniono 10 razy 8

  piersi dody , trampoliną do kariery !!!!!!! hahahahahahahahahaha hahahahah ha

 • nkwd

  Oceniono 8 razy 6

  Plotku,czytam i nie mogę się nadziwić.Tak Wam dobrze szło,wszystkich określiliście bardzo trafnie,aż dochodzę do blachary i czego się dowiaduję?
  Otóż ona podobno, według Was, umie śpiewać,chyba w myśl słów: "śpiewać każdy może,jeden lepiej drugi gorzej".Jeśli chodzi o "szoł ",to owszem jest szoł jak się na nią patrzy a jeszcze większy szoł jak się jej słucha.Z tą tylko różnicą,że chcieliście napisać SZOK a nie szoł.Szoł to ona może zrobić dla prowincjonalnych małolatów,którzy nie mają ani słuchu ani wyrobionego gustu.
  Jak to zresztą jej pracownicy napisali,fani Lody to czytelnicy Super Expressu-nic dodać nic ująć,wiadomo komu podoba się jej SZOŁ.

 • lisbeth

  Oceniono 6 razy 6

  I udalo wam sie znalezc tylko 9 takich "osobistosci"? Przeciez w Polsce mozna stworzyc 10-tomowa encyklopedie takich pseudo gwiazdek.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 6

  Media w końcu żyją z takich pseudogwiazd. Smutne jest to, że z braku jakiegokolwiek talentu można się utrzymać. Ciechanówka to doskonały przykład gwiazdy upadłej. Aż chce się zacytować "Wesele": "Miałeś chamie złoty róg" :)

 • tega_pala

  Oceniono 7 razy 5

  "Wydaje im się, że są gwiazdami" - kpi Plotek, jednocześnie poświęcając tym kmiotkom swój cenny czas. Że tak powiem - "Plotkowi wydaje się, że jest ironiczny".

 • armandoo

  Oceniono 9 razy 5

  Smroda w odpowiednim rankingu, na swoim miejscu.

 • daami

  Oceniono 3 razy 3

  były chłopak Rutowicz uważa się za GWIAZDĘ ?? a czym on zasłyną - niezdaną maturą??
  Majdan - Król kondomów - a to dobre !!!!! hahahha ;DD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX