Najseksowniejsi faceci 2011, cz 2.

Glamour UK ogłosiło listę 70 najseksowniejszych mężczyzn na ziemi. My przedstawiamy pierwszą dwudziestkę.
Bradley Coooper Bradley Coooper FORUM

Bradley Cooper

11. miejsce na liście. Podbił serca kobiet na całym świecie. Czym? Urokiem osobisty italentem. Zagrał w kultowym już "Kac Vegas". Spotykał się z takimi gwiazdami jak Jennifer Aniston. Przez trzy lata był wierny Renee Zelweger. Poszukiwania tej jedynej trwają.

Książę Harry. Książę Harry. FORUM

Książę Harry

Wyżej od Brada Pitta i Jamesa Morrisona. Jest równie intrygujący jak ci panowie, ale ma coś, czego nie mają oni. Błękitną krew! Może dlatego zajął 10. miejsce.

Jared Followill. Jared Followill. FORUM

Jared Followill

Członek zespołu Kings of Leon. Podobnie jak jego brat, jest królem niewieścich serc. Rzadko mówi o sobie, woli grać i śpiewać. To mu wychodzi świetnie, a do tego jest bardzo przystojny. Czyżby ideał?

Garrett Hedlund Garrett Hedlund FORUM

Garrett Hedlund

Ósmy w zestawieniu Glamoura. To nieźle! Zaczynał u boku Brada Pitta w filmie "Troja". Niestety jego rola nie była zbyt duża. Na duży ekran powrócił w sequelu "Gry o tron". Potem pojawił się w "Country Strong", gdzie uwodził Gwyneth Paltrow i Leighton Meester. Do tego wzruszał swoim szorstkim śpiewem. Prywatnie spotykał się natomiast z wokalistką counrty, Taylor Swift.

Alexander Skarsgard Alexander Skarsgard FORUM

Alexander Skarsgard

Tego pana nie trzeba przedstawiać. Gra przecież kultową postać w bijącej rekordy popularności "Czystej krwi". Takiemu wampirowi żadna kobieta uległaby z przyjemności! Usidlić aktora próbowała Iza Miko, ale on oddał swoje serce pięknej Kate Bosworth.

Gerard Butler Gerard Butler FORUM

Gerard Butler

6. miejsce na liście najsekowniejszych. Ten czterdziestolatek zdobył wierność milionów kobiet na świecie. Sam jednak na razie żadnej tej wierności nie deklarował. Wspomniał natomiast, że kocha swoich siostrzeńców. Wiele więc wskazuje na to, że prędzej czy później doczeka się własnych pociech. Tylko z kim?

Zac Efron. Zac Efron. FORUM

Zac Efron

24-latek znany głównie z produkcji "High School Musical" zajął 5 miejsce. Pomimo nieprzychylnych recenzji po ostatnim filmie, nadal ma rzesze wielbicielek. Te nie wątpią w jego talent aktorski i zagłosowały na niego w rankingu Glamour.

David Beckham David Beckham FORUM

David Beckham

Ojciec trzech chłopców i dziewczynki nadal jest obiektem pożądania. Nic dziwnego - z takim ciałem! Zazdrościmy jego żonie, że ma go na własność. Mimo że plotkowano o licznych zdradach Davida, ich małżeństwo nadal trwa.

Johnny Deep Johnny Deep FORUM

Johnny Deep

Aktor jest jak wino. Im starszy tym lepszy. Wierny swojej ukochanej, Vanessie Paradis zaszył się na południu Francji i żyje tak jak chce. Rzadko bywa, ale chętnie gra. Najwięcej u przyjaciela, Tima Burtona. Nie odmówił jednak udziału w "Turyście", gdize partnerował Angelinie Jolie. Jedną z jego najlepszych ról jest Jack Sparrow. Postać, która dla fanów "Piratów z Karaibów" jest już kultowa.

Taylor Lautner. Taylor Lautner. FORUM

Taylor Lautner

Wilkołak Jacob ze "Zmierzchu" znalazł się na drugim miejscu. W filmie o wampirach zabiegał o względy Belli. Prywatnie nie musi się bardzo starać o zaintersowanie płci pięnej. Jego dziewczyną od listopada jest Lily Collins, córka wokalisty Phila Collinsa. Wystąpili razem w filmie "Porwanie". Wcześniej spotykał się z Taylor Swift i Seleną Gomez. Nieźle jak na młody wiek.

Robert Pattinson. Robert Pattinson. Fot. Forum

Robert Pattinson

Ranking wygrał po raz trzeci! Dzięki roli wampira, Edwarda Cullena jest wielką gwiazdą. Fanki reagują na niego jak byk na czerwoną płachtę. Ten stara się chronić swoją prywatność. Długo udawało mu się ukryć związek z koleżanką z planu, Kristen Stewart. Dopiero rok temu paparazzi przyłapali ich na czułościach w Kanadzie. Z potwierdzeniem czekano do niedawna. Kristen przyznała się do związku z Robem w nowym numerze "GQ". Pozostaje tylko życzyć im szczęścia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.