Jak oni się poznali cz.4

Agnieszka Popielewicz poznała swojego męża w pracy. Gdzie poznały się inne popularne pary?
Edyta Herbuś, Mariusz Treliński Edyta Herbuś, Mariusz Treliński KAPIF.PL/KAPIF

Herbuś i Treliński

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński to jedna z najbardziej "całuśnych" par w show-biznesie. Seksowna tancerka i jej mistrz nigdy nie żałują sobie czułości. Nawet, gdy wokół nich jest tłum paparazzi. Herbuś poznała swojego mistrza na castingu w Teatrze Narodowym. Ich miłość kwitła, gdy Treliński przygotowywał głośną operę "Traviata" z udziałem m.in. Herbuś.

Gardias i Kalski

Dorota Gardias od kilku miesięcy spotyka się z Patrykiem Kalskim, który pracuje w agencji artystycznej i na stałe mieszka w Gdyni. Para poznała się rok temu, na evencie, który organizowała forma Patryka.

Prezenterka Polsatu Agnieszka Popielewicz i producent Polsatu Mikołaj Wit dziś, po kilku latach narzeczeństwa, wzięli ślub. Prezenterka Polsatu Agnieszka Popielewicz i producent Polsatu Mikołaj Wit dziś, po kilku latach narzeczeństwa, wzięli ślub. www.KAPIF.pl

Popielewicz i Wit

Agnieszka Popielewicz na początku sierpnia wyszła za Mikołaja Wita. Prowadząca "Się Kręci" powiedziała sakramentalne "tak" w sanktuarium w Białej Rawskiej. Agnieszka poznała Mikołaja w pracy. Jej mąż jest jednym z kierowników produkcji w Polsacie. Ten fakt tłumaczy, dlaczego tyle gwiazd Polsatu przybyły na jego ślub z Popielewicz.

Kasprzykowski i Arciuch

Bartosz Kasprzykowski poznał Tamarę Arciuch w 2008 roku na planie polsatowskiego serialu "Halo, Hans". Para szybko przypadła sobie do gustu. Niestety ta miłość wymagała od nich wielu poświęceń. Musieli podjąć trudną decyzję o rozstaniu z dotychczasowymi partnerami. Kapsrzykowski rozwiódł się 2009 roku. Do rozwodu Arciuch z Bernardem Szycem doszło dopiero w 2011 roku. Zaraz po rozwodzie, Tamara wzięła sekretny ślub z Bartoszem.

 Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki

Skrzynecka i Łopucki

Katarzyna Skrzynecka poznała Marcina Łopuckiego na sali ćwiczeń, gdzie chodziła na fitness. To dla niego rozwiodła się z pierwszym mężem Zbigniewem Urbańskim. Marcin jest Mistrzem Europy oraz Wice Mistrzem Świata w Fitness męskim. Para pobrała się 19 czerwca 2009 roku. Teraz oczekują swojego pierwszego dziecka.