To był ich rok! TOP 10

To kobiety rządzą show-biznesem. O kim najchętniej plotkowaliśmy w tym roku? Kto najczęściej trafiał na okładki gazet?

Kategoria telewizja - Joanna Krupa

To był jej rok. To był jej program. "Top model. Zostań modelką" stał się hitem za sprawą Joanny. Spontaniczna, sympatyczna, zabawna - amerykański sposób bycia Joanny świetnie sprzedał się w mediach. Do historii telewizji przeszły już teksty Joanny. Modelka przeplatała słaby polski akcent z tym amerykańskim. Internauci śmiali się z jej śmiesznych wypowiedzi. Ona przyjęła ich żarty z przymrużeniem oka. I prawidłowo! Krupa wie, jak dojść na szczyt!

Kategoria telewizja - Magda Gessler

Nowa królowa Plotka. Pisaliśmy o niej częściej niż o gwiazdach muzyki. Cykl "Słodko-kwaśne sekrety Gesslerów" okazał się absolutnym hitem. Wszystko co dotyczyło Magdy - interesuje Polaków. Gessler za sprawą "Kuchennych rewolucji" zdobyła miano naczelnej restauratorki kraju. Po jej wizycie w restauracji "Jesz Burger" w Lublinie na kontrolę wpadł Sanepid. Kilka tygodni później knajpa została zamknięta. 

Kategoria telewizja - Edyta Górniak

To był dla niej wyjątkowy rok. Świętowała 20-lecie swojej działaności artystycznej. Zagrała świetny recital w Sopocie w ramach festiwalu "Top trendy", kilka koncertów telewizyjnych, zajęła trzecie miejsce w "Tańcu z gwiazdami", zdobyła miano królowej okładek i nagrała nowy singiel. Premiera już w sylwestra.

Kategoria aktorstwo - Małgorzata Socha

"BrzydUla" była dla Sochy trampoliną do sławy. Małgosia szybko stała się najbardziej rozchwytywaną polską aktorką. Od czasów "BrzydUli" zagrała duże role w trzech filmach fabularnych ( "Och, Karol 2", "Weekend" i "Śniadanie do łóżka"). Oprócz tego występowała cały czas w "Na Wspólnej", "Ojcu Mateuszu" i "Prosto w serce". Wow!

Kategoria muzyka - Kamil Bednarek

Kamil Bednarek udowodnił, że nie trzeba wygrać rozrywkowego programu, żeby zostać prawdziwym zwycięzcą. Młody chłopak zajął drugie miejsce w programie "Mam talent", ale jeszcze przed finałem show zdążył wydać płytę. Album "Szanuj" jego zespołu Star Guard Muffin pokrył się złotej i wskoczył na pierwsze miejsce listy Olis ( najchętniej kupowanych płyt w Polsce).

Kategoria skandal - Joanna Szczepkowska

To o Szczepkowskiej mówiło się na początku 2010 roku! W czasie premiery spektaklu "Persona. Ciało Simone" Joanna Szczepkowska podczas trwającej 40 minut sceny finałowej pokazała pośladki reżyserowi sztuki Krystianowi Lupie. Aktorka chciała w tej sposób wyrazić swój protekst wobec zachowania reżysera, który jej zdaniem tworzy spektakle nieczytelne dla widzów.

Kategoria literatura - Kinga Rusin

Kinga Rusin to człowiek orkiestra. Jest dziennikarką, gwiazdą TVN, nową jurorką "You Can Dance", właścicielką firmy PR oraz firmy kosmetycznej. Jakby tego było mało, Rusin postanowiła zostać w tym roku literatką. Jej książka "Co z tym życiem?" to rozmowa z psycholog Małgorzatą Ohme o kryzysach w życiu kobiety. Wszyscy czekali na tę książkę, bo liczyli na pikantne szczegóły jej małżeństwa z Lisem. Wielkiego skandalu nie było, ale Lisowi w książce i tak się dostało. Rusin osiągnęła kolejny sukces. Książka świetnie się sprzedaje.

Kategoria taniec - Paweł Staliński

Program "Taniec z gwiazdami" ma to do siebie, że nie zawsze występują tam gwiazdy. Częściej są to "kandydaci na gwiazdy". Tak było w przypadku Pawła Stalińskiego. Przed programem wiedzieliśmy tylko tyle, że jest synem "tej Doroty Stalińskiej". Później okazało się, że pracuje jako model, dobrze tańczy i jest fajnym chłopakiem. Dziewczynki piszczały z zachwytu przed telewizorami, więc Paweł doszedł do finału. Show nie wygrał, ale i tak został zwycięzcą. Wygrał popularność.

Kategoria lans - Alicja Bachleda- Curuś

Życiem prywatnym Alicji Bachledy-Curuś żyjemy już od wielu miesięcy. Wszystko za sprawą jej romansu z aktorem Hollywood, Colinem Farrellem. Romans szybko się zaczął i równie szybko się skończył. Alicja zyskala jednak na nim bardzo dużo. Ludzie w Hollywood dowiedzieli się o jej istnieniu, prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wręczył jej klucze do miasta, a organizatorzy festiwalu w Gdyni uznali ją za wielką gwiazdę, która potrzebuje wielkiej ochrony. Za Alicją chodziło w Trójmieście kilku ochroniarzy. Jak lans to lans.

Kategoria lans - Edyta Herbuś

Edyta Herbuś być może nie ma na swoim koncie zbyt wielu osiągnięć aktorskich, ale za to jest królową salonów. Impreza bez Herbuś to słaba impreza. Herbuś w rankingu gwiazd show-biznesu zaliczyła wielki awans, gdy na jaw wyszedł jej związek z popularnym reżyserem teatralnym, Mariuszem Trelińskim. Od kiedy są razem, Edyta znów jest na językach.

Więcej o:
Komentarze (89)
To był ich rok! TOP 10
Zaloguj się
 • doremi

  Oceniono 11 razy 11

  Witam w Domu Pogrzebowym :" Łap Szpadl"

 • bella.cullen...

  Oceniono 12 razy 10

  Bednarek, Krupa i Socha ; D - Reszta - nie mam pojęcia co tam robią ..

 • zapodaj_krzyza

  Oceniono 13 razy 9

  Ranking "Kretyni dla kretynów 2010"
  1. Niania - wyklęta wśród społeczności psychologów dziecięcych za stosowanie przestarzałych i błędnych metod "leczenia - znachorstwo z XIX wieku. Za wciskanie kitu, że margaryna jest zdrowa. Pierwsza hipokrytka RP!
  2. Doda - za najbardziej obciachową i tandetną muzykę oraz robienie swoim fanom (dzieciom w wieku 11-16) lat wody z mózgu, za realny wkład w postępujące zubożenie intelektualne narodu.
  3. Telewizja TVN za promowanie tandety i taniej sieczki . Bylejakość intelektualną seriali (Majka), hołdowanie prostactwu prowadzących (Gessler, Jacykow, Krupa) za „zadawalanie” plebsu, który swe problemy i frustracje manifestuje w mediach (Rozmowy w Toku, Top Model)

 • sokor

  Oceniono 9 razy 7

  Bez obrazy ale czemu na tej liście niema Chylińskiej która w ciąży zapie*****ła w mam talent i grała koncerty?

 • jadzka

  Oceniono 9 razy 7

  Krupa Socha Bednarek the best :))

 • lola876

  Oceniono 7 razy 5

  Nie no moim zdaniem odkryciem roku jest na pewno Joanna Krupa ;)

 • dorisekxdx

  Oceniono 19 razy 5

  yyxcooxyy;pa głupia dziwo!

 • olcia2133

  Oceniono 8 razy 4

  o Bednarku to ja juz zapomniałam ...
  Joasia Krupa Rządzi!;)

 • slazak

  Oceniono 3 razy 3

  DZoana krupa ja cie kocham za ten twój przeplatany język i się z ciebie smieje, ale tak trzymac tak jak dorisek z ciebie ty mała poczwarko!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX