Dziś pierwszy odcinek "Prosto w serce"

Poznaj bohaterów. Kto jest kim...

Seksowna bokserka i przystojny ekonomista

"Prosto w serce" w miejsce "Majki". Dzisiaj po ostatnim odcinku serialu z Joanną Osydą zobaczymy pilotowy odcinek "Prosto w serce". W rolach głównych: Anna Mucha ( gra Monikę Milewską) i Filip Bobek ( gra Artura Sagowskiego). Między głównymi bohaterami zaiskrzy już w pierwszym odcinku.

Monika Milewska - Anna Mucha

Monika to pełna energii, szczera i dobra dziewczyna. Poświęca się dla tych, których kocha. Wrażliwa i mimo, że boksowała wiele lat, pełna kobiecości. Jest romantyczką, chce przeżyć prawdziwą miłość, marzy o założeniu rodziny. Zawsze miała "pod górkę". Opuszczona jako dziecko przez matkę, wychowywała się w domu dziecka. Jej codzienność to ciągła walka ? dosłownie i w przenośni ? Monika zarabia przecież na życie jako bokserka.

Artur Sagowski - Filip Bobek

Artur to przystojny i szarmancki mężczyzna. Robi na kobietach wrażenie swoim ciepłem i błyskotliwością. Ceni przyjaźń i miłość. Na zewnątrz twardziel, który jest w stanie wiele znieść, w głębi duszy wrażliwy romantyk. Rodzina jest dla niego świętością ? w jej imię znosi i rozgrzesza intrygi starszego brata.

Konstancja Grylak - Małgorzata Socha

Konstancja to bardzo atrakcyjna kobieta. Nienaganny wygląd stanowi dla niej jedną z najważniejszych wartości w życiu. Obsesyjnie dba o to ?co ludzie powiedzą?. Ma w zwyczaju oceniać wartość innych według ich pozycji społecznej i stanu konta. Bez skrupułów eliminuje ze swojego otoczenia tych, którzy nie spełniają jej wygórowanych oczekiwań. Konstancja jest egocentryczką. Zdecydowanie pochlebia jej fakt, że dzięki związkowi z Arturem sama stała się kimś w rodzaju celebrytki.

Cezary Wójcik - Grzegorz Małecki

Cezary jest nieskomplikowanym facetem o raczej prostych marzeniach: chce się szybko wzbogacić i wygodnie żyć. Nie jest tytanem pracy, brakuje mu też konsekwencji w realizacji kolejnych szalonych planów. W pewnym sensie Cezary jest mitomanem. Nie zmyśla jednak ze złej woli czy wyrachowania - on po prostu widzi świat nieco inaczej niż jego otoczenie?

Nina Wójcik - Ewa Kasprzyk

Nina to spokojna, doświadczona kobieta. Życie nauczyło ją pokory. Jest tolerancyjna, stara się nie krytykować innych ? raczej zrozumie, podpowie jak działać. Lubi ludzi, choć stara się być z nimi na dystans. W swoim otoczeniu może uchodzić za dziwaczkę, ale nikt o niej złego słowa nie powie.

Rafał Sagowski - Jacek Braciak

Rafał jest przeciwieństwem Artura, zarówno pod względem przymiotów ciała, jak i ducha. Pazerny, bezwzględny i niemający skrupułów człowiek, który młodszemu bratu zazdrości wszystkiego: pieniędzy, pozycji, sławy, urody. Typ zgorzkniały, cyniczny, z pretensjami do całego świata. Niepozbawiony inteligencji, jednak obsesja przejęcia majątku brata sprawia, że czasem traci zdolność racjonalnego myślenia.

Gośka Figura - Aleksandra Kisio

Marzeniem Gośki jest być aktorką i konsekwentnie do tego dąży. Lubi seksowne, wyzywające stroje. Wszyscy myślą o niej, że jest łatwa. Ale prawda jest inna ? ona po prostu wie, że jej strój działa na facetów. Nie chodzi do łóżka z każdym. Wręcz przeciwnie, dokładnie przygląda się mężczyznom, z którymi zaczyna się spotykać.

Laura, Hania, Jakub Dobroś (Marianna Januszewicz, Amelia Gontarczuk, Wojciech Rotowski)

Laura, Hania i Kuba to dzieci państwa Dobrosiów. Tak naprawdę od zawsze Kuba był głową rodziny. Ojciec nigdy nie był specjalnie rodzinnym człowiekiem. Matka dzieci - Renata, z czasem przyzwyczaiła się do faktu, że nie ma go w domu. Przed pięcioma laty Renata Dobroś zmarła. Ojciec nie zamierzał zajmować się dziećmi - oddał całą trójkę do domu dziecka.

Wiki Sagowska - Agnieszka Sienkiewicz

Wiki ma dobre i szczodre serce, ale bywa dość naiwna i łatwowierna. Starszy brat Rafał często zarzuca jej brak umiejętności racjonalnego myślenia. Wiki lubi luksus, ładne stroje, ale zwraca też uwagę na bogate wnętrze i dobroć serca.