Agnieszka Sienkiewicz pokazała sypialnię. Jest jasno i przytulnie. U Czartoryskiej-Niemczyckiej i Tusk - minimalizm!

Gwiazdy coraz chętniej publikują zdjęcia ze swoich czterech kątów. Niedawno Agnieszka Sienkiewicz pokazała, jak wygląda jej sypialnia. Wnętrza lokum aktorki robią niemałe wrażenie na fanach. W mieszkaniach innych celebrytek też jest na czym oko zawiesić.
Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official

Agnieszka Sienkiewicz

Mieszkanie Agnieszki Sienkiewicz urządzone jest nowocześnie, ale przytulnie. W pomieszczeniu dominują jasne barwy, co doskonale widać na zdjęciach, które zamieszcza aktorka na Instagramie. Nie brakuje tam też dodatków takich jak kwiaty czy obraz na ścianie.

Agnieszka Sienkiewicz
instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official/

Julia Wieniawa Julia Wieniawa P.Kibitlewski/ONS

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa kilka miesięcy temu przeprowadziła się do swojego nowego apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Aktorka regularnie relacjonowała remont w mediach społecznościowych. Teraz mieszkanie jest gotowe, co możemy zobaczyć na zdjęciach. Wieniawa pochwaliła się również sypialnią. W takim łóżku aż trudno się nie wyspać.

Julia Wieniawa
Instagram.com/JuliaWieniawa

Julia Kamińska Julia Kamińska screen IG @_julia_kaminska_

Julia Kamińska

Julia Kamińska przy urządzaniu swojej sypialni wybrała kremowe kolory, dzięki czemu wnętrze wydaje się bardziej eleganckie. W pomieszczeniu znajduje się również biała toaletka, która z pewnością bardzo przydaje się w codziennych przygotowaniach do wyjścia.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek

U Małgorzaty Rozenek jest na bogato nawet w sypialni. Pomieszczenie jest urządzone w stonowanych kolorach i wygląda idealnie. Spore wrażenie robi spersonalizowana pościel. Na parapecie nie brakuje rodzinnych fotografii, czy też zdjęcia Jana Pawła II.

Kasia Tusk Kasia Tusk Fot. Instagram/ makelifeeasier_pl

Kasia Tusk

Swoją sypialnią pochwaliła się też Kasia Tusk. Na zdjęciu, które opublikowała, możemy zobaczyć wielkie okno w stylu retro, obok którego wiszą jasne zasłony. Na parapecie stoi kilka książek oraz zdjęcie z ukochanym.

Kasia Tusk
instagram.com/makelifeeasier_pl/

Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan - Instagram

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w swojej sypialni postawiła na kolor szlachetnej zieleni. Musimy przyznać, że jest szykownie i oryginalnie.

Anna Czartoryska-Niemczycka Anna Czartoryska-Niemczycka screen IG @annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka w wolnej chwili zaprezentowała swoją sypialnię, którą urządziła dość minimalistycznie. W dużej mierze kolorystyka skupia się na bieli, która dominuje na szafie i ścianach. Wielkie lustro sprawia, że pomieszczenie wydaje się jeszcze większe, niż jest w rzeczywistości.

Mieszkanie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej
instagram.com@annaczartoryska_niemczycka

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Fot. aniawendzikowska/Instagram

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska mieszka z dwiema małymi córkami, wiec nic dziwnego, że w całym mieszkaniu znajdują się zabawki. Swego czasu aktorka pochwaliła się swoją sypialnią, w której dominują biel i szarość. Po uporządkowaniu wszystkich rzeczy Ania odkryła, że ma w tym pomieszczeniu parapet.

Anna Wendzikowska
screen Instagram/aniawendzikowska

Zofia Zborowska Zofia Zborowska KAPiF

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska z Andrzejem Wroną mogą pochwalić się nowoczesnym lokum. Do tej pory aktorka chętne pokazywała zdjęcia salonu, łazienki, czy kuchni. O wiele rzadziej pokazuje sypialni, która nieco różni się od pozostałych pomieszczeń. Postawiono tutaj na prostotę oraz ciemne kolory, które z pewnością sprzyjają relaksowi.

Wieśka w sypialni Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony
Instagram/zborowskazofia

Mieszkanie Kasi Cichopek Mieszkanie Kasi Cichopek Fot. katarzynacichopek/Instagram

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek w swojej sypialni postawiła na prostotę. Białe ściany i meble świetnie korespondują z ciemnoszarym obiciem łóżka.

Sypialnia Kasi Cichopek
Fot. katarzynacichopek/isntagarm

Więcej o: