"Daily Mail" o brzuchu Britney: Nieestetyczne fałdki. Spójrzcie lepiej na jej krągłą, sexy pupę! To na pewno Spears, a nie Lopez?

Britney Spears długo walczyła o powrót do figury sprzed lat, a ostatnie zdjęcia zdawały się wskazywać, że jest na bardzo dobrej drodze. Kilka dni po tym, jak zachwyciła w bikini, pojawiła się na planie teledysku. Media znów zaczęły dyskutować o, zdaniem niektórych, zbyt dużym brzuchu gwiazdy.
Britney Spears i Iggy Azalea Britney Spears i Iggy Azalea EastNews

Britney Spears i Iggy Azalea kręcą teledysk

Iggy Azalea gościnnie zaśpiewała w pierwszym singlu z nowej, dziewiątej już w dorobku Spears, płyty. Panie nagrały razem piosenkę pod tytułem "Pretty Girls", a w czwartek sfotografowano je na planie teledysku. Klip ma być inspirowany latami 80., co od razu widać w stylizacjach współpracujących wokalistek. Data premiery singla ani klipu nie jest jeszcze znana, ale już teraz ten projekt budzi ogromne emocje fanów i mediów. Dodatkowo atmosferę podgrzewa fakt, że, wnosząc po zdjęciach, gwiazdy będą się w teledysku całować.

Póki co, Britney i Iggy trzymają w tajemnicy datę premiery singla, ale patrząc na te zdjęcia, nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co razem zbroiły - napisał portal Etonline.com.

Britney Spears i Iggy Azalea na planie teledysku. Fan nagrał je z ukrycia

Britney Spears i Iggy Azalea

Bella/Broadimage / Bella/Broadimage/EAST NEWS

Britney Spears Britney Spears EastNews

Media krytykują brzuch Spears

Zdjęcia z planu klipu wywołują emocje z jeszcze jednego powodu. Obie gwiazdy pokazały się w bardzo śmiałych kreacjach, co, zdaniem niektórych, w przypadku Spears, skończyło się bardzo niekorzystnym efektem. Pod ostrzał został wzięty brzuch gwiazdy.

Ooops, to nie jest dobry look! Kostium okazał się dla Spears za ciasny, kiedy usiadła jej imponujący sześciopak zamienił się w nieestetyczne fałdki - skomentował "Daily Mail".
Britney Spears odpuściła i pozwoliła, by wszystko jej "wystawało" - ocenił Radaronline.com.
Britney Spears Britney Spears EastNews

Media krytykują brzuch Spears

Faktycznie, kiedy na początku miesiąca paparazzi zrobili gwieździe zdjęcia w bikini, jej brzuch prezentował się zdecydowanie lepiej. Może ten chwilowy spadek formy to jedynie efekt świątecznego przejedzenia? ;) Obcisły top w panterkowy wzór i biodrówki też raczej nie zrobiły przysługi figurze Spears. Naszym zdaniem powodów do robienia afery nie ma, Britney i tak prezentuje się ładnie. Poza tym komu, gdy usiądzie, nie fałduje się brzuch? Nie jesteśmy odosobnieni w tej opinii.

Większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że kiedy człowiek siada, skóra zawija się w naturalny sposób, niezależnie od tego, jak szczupły jesteś. Spears ma zabójcze mięśnie brzucha, zwłaszcza jak na kogoś, kto urodził dwójkę dzieci - broni gwiazdy portal Inquisitr.com.
Britney Spears Britney Spears EastNews

Za to pośladki...

Naszą uwagę bardziej niż brzuch przyciągają pośladki gwiazdy. W tym przypadku obcisły fason jeansów zagrał na jej korzyść - pupa wokalistki prezentowała się w nich fenomenalnie! Jeśli ktoś miał wątpliwości, że Spears faktycznie ciężko pracuje na siłowni i ma wysportowaną sylwetkę, po spojrzeniu na te zdjęcie powinien się ich od razu pozbyć.

Iggy Azalea Iggy Azalea EastNews

Iggy Azalea też pokazała sporo

W jeszcze śmielszej kreacji na planie teledysku zaprezentowała się młodsza koleżanka z branży Spears. Iggy parę tygodni temu przyznała, że poddała się zabiegowi powiększenia piersi i nie ma co się dziwić, że wykorzystuje każdą okazję do wyeksponowania ponętnego dekoltu. Aby fani nie zapomnieli też o pupie, gwiazda założyła bardzo krótkie i obcisłe szorty.

Iggy AzaleaDutchLabUSA/Splash News / !DutchLabUSA/Splash News/EAST NEWS

Britney Spears Britney Spears EastNews

Tak Spears wyglądała kilkanaście dni temu

Dla porównania - tak Spears prezentowała się niecałe dwa tygodnie temu, kiedy paparazzi sfotografowali ją na plaży w bikini. Tak dobrze nie wyglądała od lat.

Britney SpearsEast News

Britney Spears Britney Spears EastNews

Pod koniec marca...

O tym, że Spears rzeczywiście jest ostatnio w świetnej formie, świadczą również zdjęcia zrobione parę dni wcześniej, kiedy wspólnie z nowym chłopakiem kibicowała swoim synom na meczu. Gwiazda wyglądała fenomenalnie w obcisłych jeansach i krótkim topie.

Pictured: Britney Spears, Charlie Ebersol, Jayden James Federline, Sean Federline<br> Mandatory Credit   Milton Ventura/Broadimage<br> Britney Spears showing off her amazing body while watching her boys soccer game along with boyfriend Charlie Ebersol <br> <P> 3/15/15, Canoga Park, California, United States of America<br> <P> <B>Broadimage Newswire</B><br> Los Angeles 1+  (310) 301-1027<br> New York      1+  (646) 827-9134<br> sales@broadimage.com<br> http://www.broadimage.com<br>   Milton Ventura/Broadimage / Milton Ventura/Broadimage

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.