Dominika Gawęda z Blue Café założyła bardzo krótkie wdzianko. To jeszcze spodenki czy już bielizna?

Dominika Gawęda znana jest ze swoich kusych i seksownych strojów. Nic dziwnego, że lubuje się w takich ubraniach, skoro ma tak długie i zgrabne nogi. Tydzień temu wokalistka Blue Café wystąpiła z zespołem na koncercie Lato ZET i Dwójki, gdzie zaprezentowała się w jeszcze krótszych spodenkach i bardziej prześwitującej górze niż zwykle. Przesadziła?
Dominika Gawęda Dominika Gawęda East News

Dominika Gawęda

Piosenkarka nie chciała chyba pokazywać tak dużo...

Dominika Gawęda Dominika Gawęda EAST NEWS/PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS

Dominika Gawęda

Wokalistka Blue Café podczas koncertu pokazała długie nogi, ale czy spodenki nie były za krótkie?

FOTO. PIOTR LAMPKOWSKI / SE / EAST NEWS, KONCERT Z SERI LATO ZET I DWOJKI, N/Z: DOMINIKA GAWEDA Z ZESPOLU BLUE CAFE, TORUN, 11.08.2013,WSZYSTKIE ZDJECIA NA HTTP://AGENCJA.SE.COM.PLEAST NEWS/PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS

Dominika Gawęda Dominika Gawęda EAST NEWS/PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS

Dominika Gawęda

Dominika za dużo pokazała zarówno na dole, jak i na górze. Spod jej żółtego kostiumu widać było stanik. Jak Wam się podoba kostium wokalistki? Seksowny?

Dominika Gawęda Dominika Gawęda Kapif

Dominika Gawęda

Dominika zawsze szokuje strojami. Ma piękną figurę i często eksponuje to podczas koncertów.

Każda kobieta powinna być pewna siebie i nie powinna wstydzić się własnego ciała - powiedziała podczas rozmowy z Fakt.pl.

Dominika GawędaKapif

22.12.2012 Gdansk Dlugi Targ Swiateczny koncert gwiazd Cala Polska spiewa koledy z Radiem Plus i TVP 1 Nz Blue Cafe Dominika Gaweda  Fot. Wojciech Strozyk/REPORTERREPORTER/Wojciech Strozyk/REPORTER

 

Dominika GawędaKAPiF

Rihanna Rihanna Forum

Rihanna też pokazała za dużo

Pamiętacie jak Rihanna włożyła niesforne shorty podczas koncertu w Polsce. Spodenki wymknęły się spod kontroli i również ukazały więcej ciała niż chciała tego sama artystka.

RihannaForum

Więcej o: