Jeszcze kilka lat temu była gwiazdą komedii romantycznych i filmów dla nastolatków. A dzisiaj? Wrzuca nagie fotki do sieci!

Miała 13 lat, kiedy dostała własny program "The Amanda Show". Potem przyszła kolej na role w filmach komediowych i serialach. Polscy telewidzowie mogli ją poznać z serialu "Siostrzyczki" emitowanego przez stację TVN 7. Jednak czasy, kiedy Amanda Bynes była grzeczną dziewczynką, minęły. Dzisiaj młoda gwiazda wyraźnie nie kontroluje swojego wizerunku, a kto wie, może również i swojego życia. Co się dzisiaj dzieje z Amandą Bynes?
Amanda Bynes Amanda Bynes CAMERA PRESS/Chris Ashford

Jej kariera przyhamowała

27-letnia Amanda Bynes ma na swoim koncie udział w ponad 20 filmach. Ostatnio jednak jej kariera nieco przyhamowała i młoda, zdolna aktorka od prawie 3 lat nie wystąpiła w żadnej produkcji. A jej ostatnia aktywność zupełnie nie świadczy o tym, by aktorka miała szansę w najbliższej przyszłości znowu stanąć przed kamerą. Wydaje się, że jej życie potoczyło się w innym... kierunku.

PG-lg AMANDA BYNES leaving the Regis and Kelly Show in NYC. New York, February 24, 2005. ?2005 RAMEY PHOTO 310-828-3445/LUIS GUERRA2005 RAMEY PHOTO 310-828-3445/L/?2005 RAMEY PHOTO 310-828-3445/L

Amanda Bynes zawsze była postrzegana jako grzeczna dziewczynka. I chociaż jej wizerunek był zapewne efektem starannej kreacji, to i tak słodka buzia zjednywała jej powszechną sympatię nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Czasy, kiedy była idolką nastolatek minęły jednak bezpowrotnie. Dziś Bynes rozpaczliwie próbuje zwrócić na siebie uwagę i coraz częściej wrzuca coraz bardziej odważne zdjęcia do sieci.

 

Amanda Bynesbynes-source.net

Amanda Bynes Amanda Bynes NATIONAL PHOTO GROUP/FRIOLO, Bryan

Zaresztowano ją za jazdę po pijaku

Aktorka znana jest z tego, że lubi ostro imprezować. Wiele razy zdarzało się jej prowadzić auto pod wpływem alkoholu. Miała także z tego powodu kłopoty z prawem. W kwietniu ubiegłego roku została aresztowana za jazdę po pijanemu.

Aresztowanie miało miejsce w pobliżu skrzyżowania Robertsona i Santa Monica Boulevard w West Hollywood. Oficer policji zobaczył czarne BMW, które wyprzedzając policyjny radiowóz, doprowadził do kolizji. Doszło do niewielkich uszkodzeń obu pojazdów - czytamy w suchej notatce dotyczącej zdarzenia.
Amanda Bynes Amanda Bynes Twitter.com

Bierze narkotyki?

Co się dzieje z Amandą Bynes? - zadał dramatyczne pytanie portal Daily News. - Utalentowana, 27-letnia aktorka zadziwia ostatnio swoim zachowaniem.

Niepokój tabloidu jest uzasadniony, ponieważ Amanda Bynes publikuje coraz dziwniejsze zdjęcia swojej osoby. Te, na których prezentuje swoją do połowy ogoloną głowę należą do najłagodniejszych. Fotomontaż zrobiony z 4 zdjęć prezentuje napis "Dope" (narkotyk). A to nie koniec.

Amanda BynesTwitter.com

Amanda Bynes Amanda Bynes Twitter.com

Chciała się zabić?

Niedawno wyznała amerykańskiemu dziennikarzowi Jonatanowi Jaxonowi, że ma dosyć życia. Przestraszony dziennikarz zawiadomił policję.

Amanda zadzwoniła do mnie. Mieliśmy prywatną rozmowę podczas której stało się dla mnie jasne, że jest pod wpływem narkotyków - powiedział Jaxon portalowi Radaronline.com. - Potem powiedziała, że nie chce żyć. Odebrałem to tak, że chce się zabić. Zamurowało mnie.

Interwencja policji na szczęście nie była potrzebna, Jaxon oddzwonił i powiedział, że z Amandą jest już w porządku. Napędziła mu jednak niezłego stracha.

Wyobraziłem ją sobie w wannie, zadającą sobie rany. Potem zobaczyłem jej zdjęcia z łazienki, które wrzucała na Twittera. Nie miałem pojęcia, co robić.

Amanda BynesTwitter.com

Amanda Bynes Amanda Bynes Twitter.com

Robi sobie półnagie zdjęcia

Amanda Bynes rzeczywiście z wyraźnym upodobaniem robi sobie łazienkowe foty i wrzuca je do internetu. Zdjęcia są przy tym coraz bardziej odważne, widzimy ją na nich już nie tylko pozbawioną części włosów, ale także górnej części bielizny.

Amanda BynesTwitter.com

Amanda Bynes Amanda Bynes Twitter.com

To już nie są żarty

Jonathan Jaxon nie ma najmniejszych wątpliwości, że zachowania Amandy Bynes nie można zlekceważyć.

Kiedy ktoś ci mówi, że nie chce żyć, to znaczy że szuka kogoś, kto się nim zainteresuje. Wiem, że Amanda jest osobą, która woła o pomoc - mówi.

Dodaje też:

Chociaż na szczęście Amanda żyje, nie jest z nią dobrze. Mam nadzieję, że ludzie i media zrozumieją, że to już nie są żarty i że ktoś jej udzieli pomocy, której potrzebuje.

Amanda BynesTwitter.com