Tak dziś wygląda Kelly z "Beverly Hills 90210"! Schudła 14 kilogramów!

Skończyła 40 lat, rozwiodła się, schudła, ma nowego faceta. Zobacz, co jeszcze słychać u serialowej Kelly.
Jennie Garth. Jennie Garth. AP

Przełom

Ten rok był przełomowy dla Jennie Garth. Po 11 latach małżeństwa rozstała się z mężem Peterem Facinellim, aktorem znanym m.in. z roli Carlisle'a Cullena z filmowej adaptacji sagi "Zmierzch". Poznali się w 1996 na planie filmu "Przerwany romans". Wzięli ślub w 2001 i mają trzy córki: 14-letnią Lucę, 9-letnią Lolę i 5-letnią Fionę. Uchodzili za wzorowe małżeństwo i ich rozstanie było zaskoczeniem. W marcu wydali oświadczenie:

Mimo że postanowiliśmy zakończyć nasze małżeństwo, oboje dzielimy głęboką miłość i oddanie do naszych dzieci. Chcemy wspólnie wychować nasze piękne córki.

Actor Peter Facinelli and actress Jennie Garth arrive at the premiere of "The Twilight Saga: Eclipse" on Thursday, June 24, 2010 in Los Angeles.  (AP Photo/Chris Pizzello)AP/Chris Pizzello

Jennie Garth. Jennie Garth. Reuters

Nowa Jennie

Jennie była załamana rozpadem swojego małżeństwa. Jednak po pewnym czasie potrafiła spojrzeć na wszystko z dystansem:

Po pierwsze, chciałabym powiedzieć, że to Peter nie czuł się dobrze w naszym małżeństwie. To on nie jest szczęśliwy. Ale kiedy zaczęłam analizować swoje uczucia, zrozumiałam, że to najlepsze rozwiązanie dla nas obojga. Nie chciałam tego przyznać, bo nie chciałam go stracić - powiedziała w wywiadzie dla People.com.

Aktorka zdecydowała, że się nie podda i wzięła się za siebie:

Czułam, że część mnie jest martwa i musiałam się otrząsnąć. Pozbyłam się starego i wkroczyłam w nowe. Dużo ćwiczeń i mniej jedzenia... Zdecydowałam, że zacznę bardziej o siebie dbać - mówi w People.com.

Tak też się stało. Jennie schudła 14 kg i wygląda świetnie!

Jennie GarthPeople

W tym roku aktorka skończyła 40 lat i twierdzi, że nigdy nie była szczęśliwsza.

Co za wspaniały czas w życiu kobiety! Nie byłam pewna, co się stanie ani też, jak będę się z tym czuła. Ale kiedy to już się stało, czuję się silniejsza. Czterdziesta to nowa trzydziestka!
To zdecydowanie wspaniały czas w moim życiu. Mimo wzlotów i upadków jestem szczęśliwa. Cieszę się, że żyję - powiedziała w People.

 

Jennie Garth attends the Variety and Women in Film Pre-Emmy Event at Scarpetta on Friday, Sept. 21, 2012, in Beverly Hills, Calif. (Photo by Matt Sayles/Invision/AP)AP

 

Jennie Garth. Jennie Garth. Screen z Youtube.com

Powrót do Beverly Hills

Jennie Garth wystąpiła w reklamie jeansów firmy Old Navy. Kto jej towarzyszył? Koledzy z planu "Beverly Hills 90210" Luke Perry i Jason Priestley. Kelly jest nauczycielką w szkole średniej. W pewnym momencie staje przed wielkim wyborem: Dylan czy Brandon? W serialu wybrała Dylana. Zobaczcie, jaką podjęła decyzję tym razem.

Od razu pojawiły się informacje, że życie naśladuje serial i Jennie i Luke zostali parą. Niestety, to były tylko plotki. Jedynym pocieszeniem dla fanów Kelly i Dylana może być to, że aktorzy pracują nad nowym sitcomem, który niedługo zobaczymy w telewizji.

Aktorka podobno spotyka się z fotografem, Noah Abramsem.

 

Jennie Garth arrives at the world premiere of "Kingdom Come" on Tuesday Oct. 2, 2012, in Los Angeles. (Photo by Katy Winn/Invision/AP)AP

Jennie Garth jako Kelly Taylor. Jennie Garth jako Kelly Taylor. WB

Tak było kiedyś

W latach 90. trójkąty miłosne Kelly-Dylan-Brenda, a później Dylan-Kelly-Brandon wzbudzały wiele emocji. Dzięki serialowi "Beverly Hills 90210" Jennie Garth zdobyła wielką popularność. Grała w nim w latach 1990-2000. Wystąpiła w kilku filmach telewizyjnych, m.in. "Gwiazda", "U kresu raju", "Oszukane serce" czy "Pułapka uczuć".

Amanda Bynes, Jennie GarthScreen z youtube.com

W 2002 roku dostała główną rolę w serialu "Siostrzyczki", który cieszył się sporą popularnością. Powstały cztery sezony. Mogła liczyć na swoich przyjaciół - w serialu zagrali Luke Perry i Jason Priestley.

 

Jennie Garth, Jason PriestleyScreen z Youtube.com

Jennie Garth, Luke PerryScreen z youtube.com

Pojawiła się też w remake'u "Beverly Hills 90210" - serialu "90210".

Oprócz Jennie w serialu zagrała także Donna, czyli Tori Spelling. Aktorki przyjaźnią się od czasów "Beverly Hills 90210".

Tori Spelling, right, and Jennie Garth greet each other at the party celebrating the release of  Spelling's new book "Mommywood" in Beverly Hills, Calif. on Monday, April 13, 2009.  (AP Photo/Matt Sayles)Fot. Matt Sayles AP

Jennie Garth i Derek Hough. Jennie Garth i Derek Hough. Screen z youtube.com

Dancing withe the Stars

W 2007 roku wzięła udział w piątej edycji amerykańskiego "Tańca z gwiazdami". Razem z partnerem Derekiem Hough zajęła czwarte miejsce. Na parkiecie radziła sobie naprawdę nieźle:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.