Miley Cyrus JUŻ NIE jest grzeczną dziewczynką

Co robi, żeby wzbudzać zainteresowanie mediów?

Ostatnia "łachmaniarska" stylizacja

Ostatnia stylizacja Miley Cyrus zainspirowała nas do stworzenia zestawienia, które pokazywałoby metamorfozę gwiazdy: od słodziaka do buntowniczki. Coraz częściej widujemy ją w szokujących stylizacjach. Już stało się normą, że celebrytka rezygnuje z różnych części garderoby i ma na sobie więcej metalu (w uszach) niż tkanin.

Na najnowszych zdjęciach po raz kolejny zrezygnowała ze stanika. A do krótkiej, wiele odsłaniającej bluzki założyła koronkowe szorty i ciężkie buty.

Miley Cyrusfot. Forum

To szokujące zestawienie na co dzień, zwłaszcza gdy jest się gwiazdą, którą śledzą paparazzi. Miley wybiera ostatnio tylko odważne ciuchy, jakby chciała by o niej plotkowano.

Miley Cyrus, Liam HemsworthFot. Forum

Jako dodatki wybrała różowe, plastikowe okulary i niebieską torbę z wzorem wężowej skóry.

Bez stanika

Kolejny raz bez stanika, w luźnej bluzce z głębokimi wcięciami pod pachami. Do tego łańcuchy i kolczyki.

Miley Cyrus

Ten węzeł z tyłu to ciekawa innowacja, Miley chyba chce wyglądać tak, jakby nie zależało jej na opinii innych. Wcięcie pod pachami też wygląda na zrobione samodzielnie. Temu nieładowi w stylizacji przeczy iPhone - z diamencikami.

I bez bluzki?

Miley Cyrus na każdym kroku stara się podkreślić, że nie jest już uroczą gwiazdką Disneya. Tutaj wygląda jakby w ogóle nie miała bluzki. Musiała być zatem bardzo krótka.

Miley CyrusFot. Forum

Rozumiemy, że Miley nie chce być już kojarzona tylko i wyłącznie z Hannah Montaną, ale czy droga, którą wybrała jest słuszna? I do tego ten papieros!

Miley CyrusFot. Forum

Buntowniczka

Wraz ze zmianą fryzury przyszła zmiana stylu. Teraz Miley chce być buntowniczką. Ubiera się na ciemno, nosi ciężkie buty. Ciekawe jak będą brzmiały teraz jej piosenki. Też zmieni styl? Bo wygląda jak wielbicielka metalu.

Miley Cyrus

 

Miley Cyrus

Miley Cyrus na MTV Video Music Awards 2012. Miley Cyrus na MTV Video Music Awards 2012. AP/Reuters

Na czerwonym dywanie

Miley jest jak kameleon! Na galę ubrała się stosowniej niż na ulicę, ale jej kreacja też była odważna: przezroczysta, z głębokim dekoltem, oczywiście aktorka znowu nie założyła stanika.

miley cyrus, mtvAP

Zagraniczne media uznały, że gwiazdka zaprezentowała "gotycką elegancję". "Elegancja" - tego nie można powiedzieć o jej pozostałych wyborach.

miley cyrus, mtv vmaReuters

Glamour

A jeszcze niedawno mogliśmy ją oglądać w zupełnie innej, glamourowej stylizacji (chociaż wtedy też nie lubiła nosić stanika). Tutaj z półdługimi włosami:

Miley CyrusEastNews

A jeszcze wcześniej z pięknym, długim warkoczem i elegancką, zdobioną suknią:

Miley Cyrus i Liam Hemsworthprphotos

Co sądzicie o stylizacjach Miley? Uważacie, że metamorfoza ze słodkiej Hanny Montany, przez gwiazdę Hollywood aż po rockowy, a w końcu punkowy bądź metalowy styl wyszedł jej na dobre?  Miley szuka swojej osobowości czy chce przyciągnąć paparazzi?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.