Rozenek, Siwiec, Badach. Kto z nich zaczął robić doktorat, a kto poprzestał na maturze?

Siwiec, Badach, Lady Gaga - zobacz, od czego zaczęli swoje kariery!
Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. Cezary Piwowarski

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek z wykształcenia jest prawnikiem. Jest ambitna, ale przed obroną tytułu doktora prawa wygrała casting na prowadzącą program "Perfekcyjna Pani Domu". Dzięki karierze w TVN niedoszła pani doktor, może podszkolić umiejętności aktorskie.

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. mat. prasowe

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec uczęszczała do liceum wieczorowego, jednak maturę zdała dopiero rok później. Nie podjęła nauki na wyższej uczelni - może jeszcze się zdecyduje? Ciekawe jaki kierunek by wybrała, macie jakieś typy?

Kuba Badach. Kuba Badach. kapif

Kuba Badach

Kuba Badach pracuje jako muzyk, jest również piosenkarzem. Ukończył studia na prestiżowej Akademii Muzycznej w Katowicach, na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej - na ten kierunek, dostają się nieliczni!

Kate Middleton Kate Middleton AP

Kate Middleton

Kate Middleton, przyszła królowa Anglików, z wykształcenia jest... historykiem sztuki!

Hanna Lis. Hanna Lis. WBF

Hanna Lis

Hanna Lis jest absolwentką prestiżowego, warszawskiego liceum im. Stefana Batorego. Następnie kontynuowała naukę na Wydziale Italianistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Wybór kierunku nie był przypadkowy, gdyż Lis mieszkała we Włoszech w latach 1974- 80.

Kristen Stewart

Kristen Stewart ukończyła naukę w wieku 14 lat. Jak widać brak podstawowego wykształcenia, nie przeszkodził jej w karierze i inkasowaniu milionów dolarów za role filmowe.

Lady Gaga Lady Gaga MARYANNAKIS DEMIS/SIPA/EAST NEWS/MARYANNAKIS DEMIS/SIPA

Lady Gaga

Lady Gaga jako dziecko chodziła do słynnej katolickiej szkoły Convent of the Sacred Heart w Nowym Jorku. W wieku lat 17-tu doceniono jej talent i dzięki temu została studentką Uniwersytetu Tisch School of the Arts. Jednak po trzech latach postawiła wyłącznie na pracę  i zrezygnowała ze studiów.

Katarzyna Figura Katarzyna Figura Marcin Dlawichowski/Forum

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura w 1985 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Lekcje aktorstwa kontynuowała w Paryżu na Conservatoire d'Art Dramatique.

Michał Niemczycki. Michał Niemczycki. WBF

Michał Niemczycki

Michał Niemczycki studiował w szkole filmowej, na kalifornijskim UCLA. Jednak studia przerwał, a potem skończył marketing i zarządzanie na jednej z amerykańskich uczelni.

Więcej o:
Komentarze (16)
Rozenek, Siwiec, Badach. Kto z nich zaczął robić doktorat, a kto poprzestał na maturze?
Zaloguj się
 • aaricia

  Oceniono 57 razy 29

  tylko w PL wymagacie od modelek typu Siwiec by szla na studia.....po co niby jej wyksztalcenie wyzsze???? za granica nieliczni maja BA a co dopiero MGR ( MA) i jakos nie przeszkadza to innym krajom byc w czolowkach, ludzie zyja na lepszym poziomie itd. Natomiast w PL lubicie wypominac ludziom i celebrytom ich wyksztalcenie, jakby to mialo jakies znaczenie.... eh.....

 • awonek

  Oceniono 32 razy 28

  Siwiec usta ma wykształcone.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 25 razy 21

  A po co Siwiec szkoła? Do rozkładania nóg nie trzeba fakultetów.

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 10

  Skoro można kupić maturę, to dyplom wyższej uczelni również również. Podejrzewam, że większość z tych "celeberetów" nie hańbiła się nauką dłużej niż podstawówka.

 • li80

  Oceniono 7 razy 5

  same mozgi nie ma co hehe

 • ja5

  Oceniono 4 razy 4

  zadna sztuka uczyc sie w dziecinstwie u boku ojca na placowce jako sluzb sppec. ..a potem robic to

  samo na uniwerku w Warszawie hahahha....

 • chrabia

  Oceniono 13 razy 3

  magistry z czworakow, psiejuchy..
  prosze uczynnych ludzi o opisanie tu wszystkich slajdow gdyz nie mam ochoty klikac.

 • opinista

  Oceniono 1 raz -1

  Kristen Stewart nie zakończyła nauki, bo to raczej nie możliwe, może nawet nielegalne w wieku 14 lat, nie jestem pewien. Ale z tego co wiem zakończyła naukę w szkole publicznej, jednakże kontynuowała naukę indywidualnie.

 • ina.

  Oceniono 8 razy -2

  Kristen Stewart ukończyła liceum, chociaż ze względu na aktorstwo musiała zrezygnować z tradycyjnego chodzenia do szkoły, ale dyplom ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX