Rozenek, Siwiec, Badach. Kto z nich zaczął robić doktorat, a kto poprzestał na maturze?

Siwiec, Badach, Lady Gaga - zobacz, od czego zaczęli swoje kariery!
Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. Cezary Piwowarski

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek z wykształcenia jest prawnikiem. Jest ambitna, ale przed obroną tytułu doktora prawa wygrała casting na prowadzącą program "Perfekcyjna Pani Domu". Dzięki karierze w TVN niedoszła pani doktor, może podszkolić umiejętności aktorskie.

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. mat. prasowe

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec uczęszczała do liceum wieczorowego, jednak maturę zdała dopiero rok później. Nie podjęła nauki na wyższej uczelni - może jeszcze się zdecyduje? Ciekawe jaki kierunek by wybrała, macie jakieś typy?

Kuba Badach. Kuba Badach. kapif

Kuba Badach

Kuba Badach pracuje jako muzyk, jest również piosenkarzem. Ukończył studia na prestiżowej Akademii Muzycznej w Katowicach, na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej - na ten kierunek, dostają się nieliczni!

Kate Middleton Kate Middleton AP

Kate Middleton

Kate Middleton, przyszła królowa Anglików, z wykształcenia jest... historykiem sztuki!

Hanna Lis. Hanna Lis. WBF

Hanna Lis

Hanna Lis jest absolwentką prestiżowego, warszawskiego liceum im. Stefana Batorego. Następnie kontynuowała naukę na Wydziale Italianistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Wybór kierunku nie był przypadkowy, gdyż Lis mieszkała we Włoszech w latach 1974- 80.

Kristen Stewart

Kristen Stewart ukończyła naukę w wieku 14 lat. Jak widać brak podstawowego wykształcenia, nie przeszkodził jej w karierze i inkasowaniu milionów dolarów za role filmowe.

Lady Gaga Lady Gaga MARYANNAKIS DEMIS/SIPA/EAST NEWS/MARYANNAKIS DEMIS/SIPA

Lady Gaga

Lady Gaga jako dziecko chodziła do słynnej katolickiej szkoły Convent of the Sacred Heart w Nowym Jorku. W wieku lat 17-tu doceniono jej talent i dzięki temu została studentką Uniwersytetu Tisch School of the Arts. Jednak po trzech latach postawiła wyłącznie na pracę  i zrezygnowała ze studiów.

Katarzyna Figura Katarzyna Figura Marcin Dlawichowski/Forum

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura w 1985 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Lekcje aktorstwa kontynuowała w Paryżu na Conservatoire d'Art Dramatique.

Michał Niemczycki. Michał Niemczycki. WBF

Michał Niemczycki

Michał Niemczycki studiował w szkole filmowej, na kalifornijskim UCLA. Jednak studia przerwał, a potem skończył marketing i zarządzanie na jednej z amerykańskich uczelni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.