Siostra zarażona wirusem HIV, nieślubne dziecko ojca. Tajemnice rodzinne gwiazd

Są takie tajemnice, które gwiazdy chciałyby zachować tylko dla siebie albo zamieść pod dywan. Niektóre z nich są wstydliwe, niektóre traumatyczne czy też nie pasują do nieskazitelnego wizerunku, jakim chciałyby się poszczycić gwiazdy. Jakie tajemnice skrywają celebryci?
doda, paweł rabczewski doda, paweł rabczewski fot. KAPIF

Doda

O istnieniu młodszej siostry Dody dowiedzieliśmy się dopiero niedawno. Kilka dni temu sąd w Ciechanowie uznał 13-letnią Paulinę za córkę taty Dody, Pawła Rabczewskiego, i zasądził alimenty w wysokości 500 zł. Przyznał jej także prawo do posługiwania się nazwiskiem ojca - podaje "Rewia".

 Doda Dorota Rabczewska mama matka tata ojciec rodzice

Paweł Rabczewski był odnoszącym sukcesy sztangistą, a obecnie prowadzi Sportowy Klub dla osób niepełnosprawnych, jest także radnym Ciechanowa. Doda chętnie opowiadała o więzi, jaka łączy ją z rodzicami. Czy wybryk taty wpłynie na ich relacje?

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 12.07.2011 KONCERT CHARYTATYWNY DODY N/Z: DOROTA DODA RABCZEWSKA DOROTA WANDA RABCZEWSKA MAMA RODZICE WANDA I PAWEL RABCZEWSKI

Doda ma też przyrodniego brata Rafała Rabczewskiego, który jest synem jej mamy z pierwszego związku. Ich relacje układają się wzorowo: Doda zatrudniła go jako swojego menadżera koncertowego i chętnie się z nim pokazuje na różnych imprezach.

doda, rafał rabczewski

Ciekawe, czy Doda przyjmie pod swoje skrzydła także młodszą siostrę?

Miley Cyrus

Zagmatwaną sytuację rodzinną ma także gwiazdka Disneya, Miley Cyrus. Miley ma czworo rodzeństwa, z którym jest bardzo związana. Piosenkarka ma jednak również przyrodniego brata. Christopher Cody Cyrus to syn ojca aktorki, Billy'ego Raya Cyrusa i Kristin Luckey, kelnerki z Karoliny.

Christopher Cyrus

Oliwy do ognia dodaje fakt, że Chris jest raptem 8 miesięcy starszy od swojej sławnej siostry! Kiedy się urodził, matka Miley była więc już z nią w ciąży. O dziwo, Chris i Miley, choć widzieli się raptem parę razy, mają ze sobą dobre relacje, a Chris docenia Miley za to, że ta nie gwiazdorzy:

Ona prywatnie nie gra supergwiazdy. Jest normalną nastolatką, która lubi zabawę i potrafi śmiać się z siebie -  powiedział w brytyjskim magazynie "Mirror".

Actress-singer Miley Cyrus, center, arrives at the MTV Video Music Awards on Thursday, Sept. 6, 2012, in Los Angeles. (Photo by Matt Sayles/Invision/AP)

Matka Chrisa nie ma dobrego zdania o ojcu Miley: ma mu za złe, że rzucił ją dla Trish Cyrus - matki gwiazdy. Oprócz Chrisa, Miley ma dwójkę starszego przyrodniego rodzeństwa, Trace i Brandi są dziećmi jej mamy z poprzedniego związku, oraz dwójkę młodszego rodzeństwa: Braison i Noah. Uff, hollywoodzkie relacje są naprawdę skomplikowane!

03/25/2010 - Billy Ray Cyrus, Noah Cyrus and Leticia Cyrus - "The Last Song" World Premiere - Arrivals - ArcLight Cinemas - Hollywood, CA, USA - Keywords: - False - - Photo Credit: David Gabber / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)

Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. Kapif

Małgorzata Rozenek

Dziś Małgorzata Rozenek, czyli Perfekcyjna Pani Domu, i Jacek Rozenek uchodzą za równie perfekcyjne małżeństwo co postać, w którą wciela się Małgorzata w programie. Rozenkowie są ze sobą 10 lat (z czego 9 są małżeństwem) i mają dwóch synów, którzy zostali poczęci dzięki metodzie in-vitro. Jednak mało kto wie, że Jacek Rozenek był już wcześniej żonaty i z tego związku doczekał się syna, Adriana.

małgorzata rozenek, jacek rozenek

Para chętnie pozuje do zdjęć i bywa razem na imprezach branżowych, chętnie też opowiadają, o tym, jak się poznali:

Zeswatał nas nasz wspólny przyjaciel - Piotr Adamczyk. Na pierwszym spotkaniu Jacek nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Starał mi się zaimponować, opowiadając o egzotycznych podróżach. Był przez to jakiś taki... nadęty. Na kolejnym spotkaniu u Piotra obok Jacka usiadła piękna kobieta. Poczułam się zazdrosna! W którymś momencie zaczęliśmy rozmawiać. I już przestaliśmy udawać. Zaiskrzyło - wyjawia Małgorzata w rozmowie z "Fleszem".

 Jacek Rozenek zona

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki. Anna Czartoryska i Michał Niemczycki. Kapif

Michał Niemczycki

Partner Anny Czartoryskiej, Michał Niemczycki to prawie ideał księcia z bajki: przystojny, bogaty (jego ojciec, Zbigniew, jest miliarderem), dobrze wychowany, wykształcony i przedsiębiorczy - prowadzi już swój własny biznes. Jednak jest coś, co nie pasuje do tego idealnego obrazka: Michał miał problemy z prawem - siedział aż 2 lata w amerykańskim więzieniu, o czym było głośno w 2006 r.

Niemczycki Michal, Czartoryska Anna

Podczas studiów szkole filmowej UCLA w Kalifornii policja przyłapała go na handlu i przemycie narkotykami - donosi "Rewia". Michał odsiadywał wyrok w zachodniej Wirginii w więzieniu o złagodzonym rygorze: miał do dyspozycji pokój z telewizorem i łazienką. Mógł także przechadzać się po kampusie i korzystać z siłowni i sauny.

Art Fashion Night, Hotel Victoria, 15.05.2012, fot. WBF/Podles

Doświadczenie więzienne podobno wiele nauczyło przyszłego biznesmena i zmieniło jego priorytety życiowe:

Dostał lekcję pokory, dużo go to nauczyło. Bardzo się zmienił. Myśli o życiu bardzo poważnie - powiedziała w wywiadzie dla "Vivy" jego matka, Katarzyna Frank-Niemczycka.

Wood y Allen

Tę historię pewnie większość z Was zna. Jednak swego czasu Woody Allen próbował wszystko zachować w tajemnicy. Zbyt długo to się nie udało. Przypominamy więc ten skandal. Woody Allen zszokował opinię publiczną, kiedy na jaw wyszedł jego związek z adoptowaną córką swojej partnerki Mii Farrow - młodszą od niego o 34 lata Soon-Yi. Woody Allen i Mia Farrow przez 12 lat tworzyli partnerski i - wydawać by się mogło - zgodny związek, wychowywali też razem 11 adoptowanych i własnych dzieci. Łączyło ich także życie zawodowe - Mia wystąpiła w 13 filmach Allena.

Mia Farrow i Woody Allen

Jednak jak się okazuje, ich związek wcale nie był tak piękny jak by się mogło wydawać: kiedy relacja Woody'ego i Mii zaczynała się ochładzać, reżyser poszukał pocieszenia w ramionach 21-letniej wówczas Soon-Yi! Soon-Ti Previn pochodzi z Seulu, jej matka była prostytutką i oddała córkę do domu dziecka, w którym Soon-Yi przebywała przez 7 lat. Wybawieniem dla niej była adopcja przez znaną aktorkę - Mię Farrow.

Woody Allen and Soon Yi Previn. 14 June, 2012, Los Angeles, California. 2012 Los Angeles Film Festival - 'To Rome With Love' Premiere at Regal Cinemas L.A. LIVE Stadium 14. Photo Credit: Giulio Marcocchi/Sipa USA./sipausa.11185711/1206150756

Gdy Woody Allen został partnerem Mii, zaczął także pełnić rolę taty dla adoptowanych przez nią dzieci, jednak mówiąc delikatnie, nie należał do troskliwych ojców i nie interesował się za bardzo dziećmi. Sprawa zmieniła się, gdy Soon-Yi zaprzyjaźniła się z Woodym. Ich relacja zaczęła się zacieśniać i wkrótce przerodziła się w romans. Świat dowiedział się o ich zakazanym związku, kiedy Mia odkryła u Woody'ego nagie zdjęcia swojej adoptowanej córki!

Director Woody Allen and wife Soon-Yi Previn arrive at the premiere of the film "Whatever Works" on the opening night of the Tribeca Film Festival in New York, April 22, 2009. REUTERS/Lucas Jackson (UNITED STATES ENTERTAINMENT)

Wbrew wszystkim przeciwnościom Woody Allen i Soon-Li w 1997 r. wzięli ślub w Wenecji. Teraz wychowują razem dwie adoptowane córki i tworzą zgodne małżeństwo.

Beverly Hills, CA - Woody Allen stands outside The Regent Beverly Wilshire Hotel hugging his adopted daughters, Bechet and Manzie Tio, as he waits for the limo to arrive. Woody's wife, Soony-Yi was around as well chatting away with a friend. Woody has been busy premiering his newest film, "To Rome with Love".   AKM-GSI     June 15, 2012  To License These Photos, Please Contact :  Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 4239397 steve@ginsburgspalyinc.com sales@ginsburgspalyinc.com  or  Keith Stockwell (310) 261-8649 (323) 325-8055  keith@ginsburgspalyinc.com ginsburgspalyinc@gmail.com *** Local Caption *** Woody Allen

Charlize Theron. Charlize Theron. FORUM

Charlize Theron

Aktorka, Charlize Theron jako nastolatka przeżyła tragedię: podczas jej obecności w domu jej matka w obronie własnej zabiła ojca. W dzieciństwie ojciec Charlize bił ją i znęcał się nad nią. W trakcie jednej z kłótni ojciec zagroził, że zabije ją oraz jej matkę. W akcie samoobrony matka Charlize sama dokonała strzału:

Tata groził, że nas zastrzeli. Mama bała się, że on naprawdę to zrobi. Później usłyszałam strzały. Nie wiem, ile ich było. Potem moja mama histerycznie krzyczała. Siedziała w kącie sypialni. Podbiegłam do niej pytając: "Co się stało?". Płakała. Powiedziała: "Charlize, ja ich zastrzeliłam. Zastrzeliłam ich!" Mogę tylko powiedzieć, że mama nie piła alkoholu. Ani kropli. Była całkowicie trzeźwa.

Zabójstwo uznano za dokonane w obronie własnej, dlatego matka aktorki nie została oskarżona.

South African actress Charlize Theron and her mother Gerda arrive at the 82nd Academy Awards in Hollywood March 7, 2010.   REUTERS/Mario Anzuoni  (UNITED STATES) (OSCARS-ARRIVALS - Tags: ENTERTAINMENT)

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska Fot. Adam Kozak/ Agencja Wyborcza.pl

Agnieszka Chylińska

Do grona rekordzistek w kwestii ochrony życia prywatnego dołączyła ostatnio Agnieszka Chylińska: piosenkarka przez 2 lata ukrywała fakt, że wzięła ślub! Sprawa ujrzała światło dzienne dopiero niedawno: szczęśliwym wybrankiem Agnieszki jest Marek, jej wieloletni partner, który nie jest związany z show-biznesem.

Agnieszka Chylińska

Para ma już dwójkę dzieci: 6-letniego Ryszarda i 1,5 roczną Esterę i spodziewają się teraz trzeciego. Wiemy już, że będzie to dziewczynka i piosenkarka chce nadać jej na imię Cora. Dotychczas Chylińska dotychczas twierdziła, że papierek nie jest potrzebny do szczęścia, tym bardziej, że jej pierwsze małżeństwo z ówczesnym menadżerem zakończyło się już po roku. Jak widać, wokalistka przekonała się do tradycyjnej instytucji małżeństwa.

Chylinska Agnieszka

Oprah Winfrey ma przyrodnią siostrę

Najsłynniejsza amerykańska gospodyni talk-show, Oprah Winfrey, też ukrywała rodzinną tajemnicę. Oprah odnalazła swoją przyrodnią siostrę po niemal 50 latach! Dziennikarka zaprosiła siostrę do programu, by opowiedzieć widzom ich rodzinną historię. Patricia nie wiedziała, kto jest jej matką, a już na pewno nie domyślała się, że jest nią rodzicielka Oprah Winfrey:

Czuję się teraz kompletna, czuję się całością. Wcześniej mogłam pójść do sklepu warzywnego czy do kina i nie wiedziałam, czy osobą stojąca obok nie jest kimś związanym ze mną - wyznała w programie.

Oprah Winfrey, Patricia - siostra Oprah.

Patricia zapragnęła poznać swoje korzenie dla swoich dzieci:

Myślałam, że moje dzieci czują się kompletnie, bo mają mnie, ale zapomniałam, że one nie znają przecież mojej rodziny. Przeszłam przez to wszystko dla nich - dodaje siostra dziennikarki.

Oprah Winfrey, Patricia - siostra Oprah.

Patricia jest młodszą przyrodnią siostrą Oprah. Matka Oprah - Vernita Lee - oddała Patricię do adopcji w 1963 r. Podobno Matka Winfrey nigdy sobie tego nie wybaczyła. Kiedy się narodziła, Oprah wychowywała się w domu ojca i nawet nie wiedziała, że ma siostrę. Patricia tułała się po rodzinach zastępczych przez 7 lat.

Talk show host Oprah Winfrey smiles as she talks to reporters before for the Chicago premier of "The Color Purple" Thursday, May 3, 2007. (AP Photo/Charles Rex Arbogast)

Patricia w wieku 17 lat zaszła w ciążę i sama wychowywała dziecko. Teraz jest matką dwojga dorosłych dzieci. Od zawsze pragnęła poznać swoją rodzinę. Udało się do dopiero w 2007 r, jednak nie chciała robić kariery z powodu pokrewieństwa ze słynną dziennikarką. Również Oprah szukała swojej siostry. Panie pierwszy raz spotkały się dopiero niedawno - podczas Święta Dziękczynienia w 2010 r.

Jack Nicholson. Jack Nicholson. AP

Jack Nicholson

Rodzina Jacka Nicholsona ukrywała przed nim ogromną tajemnicę. Kobieta, którą przez 37 lat uważał za swoją matkę, tak naprawdę była jego babcią! Szokującą prawdę przekazał mu w rozmowie telefonicznej dziennikarz, który wpadł na trop rodzinnej tajemnicy aktora. Nietrudno się domyślić, że pogodzenie się z prawdą Nicholsonowi nie przyszło łatwo.

Actor Jack Nicholson yells at an official during Game 2 of a second-round NBA playoff series between the Los Angeles Lakers and Houston Rockets in Los Angeles, Wednesday, May 6, 2009. The Lakers won 111-98. (AP Photo/Chris Carlson)

Matka Nicholsona, June Frances, miała 17 lat, gdy zaszła w ciążę. Nie była pewna, kto jest ojcem dziecka. Dziewczyna występowała wówczas jako showgirl na Broadwayu i macierzyństwo oznaczałoby dla niej koniec kariery. Oddała więc swoje dziecko na wychowanie własnej matce - Ethel May Nicholson. Sama June udawała zaś starszą siostrę Jacka.

Jack Nicholson

Po poznaniu tak szokującej prawdy aktor zachował jednak dystans do siebie i nie uważał za stosowne winić rodziny za swoje problemy:

Mnie wychowywali dziadkowie i do 37 roku myślałem, że moja prawdziwa matka jest moją siostrą. To był dla mnie cios i życie wywróciło mi się do góry nogami, ale nie wyobrażam sobie, żebym mógł zwalać na to winę za cokolwiek. Mogło przydarzyć mi się coś znacznie gorszego, a w sumie i tak miałem niezłe życie - powiedział w jednym z wywiadów.

Jack Nicholson.

Claudia Cardinale Claudia Cardinale fot. Marcin Wojciechowski / Agencja Wyborcza.pl

Claudia Cardinale

Włoska ikona kina, Claudia Cardinale, również miała skomplikowane życie rodzinnie: przez lata ukrywała przed własnym synem, że jest jego matką. Aktorka wychowała się w Tunezji, tam została zgwałcona. Jej syna wychowywała matka Claudii.

Claudia Cardinale vers 1965

Claudii udało się także wprowadzić w błąd wytwórnię firmową - dzięki temu mogła robić karierę. Gwiazda dbała jednak o swojego synka - Patrizia, zabierała go ze sobą na turnee, a kiedy związała się z włoskim reżyserem, Pasqualem Squitierim, przygarnęła syna do wspólnego domu. Aktorka wyznała swojemu synowi prawdę dopiero, gdy ten miał 19 lat.

Mariah Carey Mariah Carey mat. promocyjne

Mariah Carey

Błyskotliwa kariera, szczęśliwe życie rodzinne, dwójka zdrowych dzieci - tak wygląda życie Mariah Carey. Niestety los nie był tak łaskawy dla jej siostry. Alison Carey Scott jest nosicielką wirusa HIV i ledwo wiąże koniec z końcem. W kwietniu tego roku media podały informację, że Alison choruje na raka wątroby.

Mariah Carey and Nick Cannon arrive during the 82nd Academy Awards Sunday, March 7, 2010, in the Hollywood section of Los Angeles. (AP Photo/Matt Sayles)

Alison jest starszą siostrą słynnej piosenkarki. Kiedy ich rodzice się rozwiedli, Mariah miała 3 lata. Alison zamieszkała wtedy ze swoim ojcem, Mariah zaś z matką. To dlatego siostry nie miały zażyłych relacji. Alison była karana za prostytucję oraz była uzależniona od narkotyków. Nawet, gdy dowiedziała się, że jest zarażona wirusem HIV, wciąż pracowała jako kobieta do towarzystwa. Podobno rodzina Carey, w tym Mariah, próbowali jej pomóc: wysłali na odwyk, dziećmi Alison zajęła się rodzina Mariah.

Mariah Carey The 33rd Annual GRAMMY Awards Radio City Music Hall New York City, New York United States February 20, 1991 Photo by Jim Smeal/WireImage.com To license this image (4091432), contact WireImage.com

Alison jednak twierdzi, że Mariah nie chce mieć z nią nic wspólnego:

Nie macie pojęcia, jak bardzo potrzebuję teraz gotówki, ale nie uprawiam seksu za pieniądze. Dostarczam jedynie towarzystwa i erotycznych masaży. Byłam zmuszona to robić, ponieważ moja rodzina odmawia mi pomocy finansowej. Przez tygodnie jeździłam samochodem, który prawie nie miał hamulców. To było bardzo niebezpieczne, więc zwróciłam się do nich o pomoc, ale mnie zignorowali. Żałuję, że muszę zarabiać poprzez umawianie się z nieznajomymi przez internet, ale czasem czuję, że nie mam wyboru - powiedziała siostra Carey w rozmowie z "National Enquirer".

W latach 90. Alison pokazywała, że ma talent wokalny, jednak nie udało jej się zrobić kariery. Teraz Alison chciałaby pogodzić się z siostrą - donosi "The Sun".

Singer Mariah Carey performs as part of the Samsung AT&T Summer Krush concert series in Los Angeles on Thursday, July 31, 2008. (AP Photo/Matt Sayles)

Nicole Kidman. Nicole Kidman. fot. Agencja Wyborcza.pl

Nicole Kidman

W 2007 r. Nicole Kidman zaskoczyła media wyznaniem, że w trakcie małżeństwa z Tomem Cruisem dwukrotnie poroniła. Pierwszy raz kilka miesięcy po ślubie z Tomem Cruisem, który odbył się w 1990 r. To doświadczenie miało znaczący wpływ na to, że para adoptowała dwójkę dzieci:

Od momentu kiedy ja i Tom zostaliśmy małżeństwem, chciałam mieć dziecko. Straciliśmy dziecko tak wcześnie, więc przeżycie było wyjątkowo dotkliwie. Stąd wziął się pomysł adopcji Belli [Isabelli] - powiedziała aktorka w rozmowie z "Vanity Fair".

PHOTO: EAST NEWS/SIPA PRESS PARIS: TOM CRUISE & NICOLE KIDMAN AT "RITZ HOTEL"                      *** Local Caption *** 00212508

Do drugiego poronienia doszło w 2001 roku, miesiąc po tym, jak Tom Cruise złożył pozew o rozwód. Aktorka bardzo pragnęła mieć biologiczne dziecko:

Pragnę go. Myślę, że byłoby to bardzo przykre, gdybym nie mogła już go mieć - mówiła w wywiadzie.

Keith Urban and wife Nicole Kidman arrive at the 43rd Annual Academy of Country Music Awards on Sunday, May 18, 2008, in Las Vegas. (AP Photo/Isaac Brekken)

Marzenie aktorki się spełniło. Nicole Kidman i jej mąż Keith Urban w lipcu 2008 r zostali rodzicami córeczki, Sunday Rose, zaś w grudniu 2010 r. córeczkę, Faith Margaret, urodziła im surogatka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.