Kim są i czym się zajmują kobiety polskich piłkarzy? Poznaj seksowne WAG's!

Sportsmenki i zwykłe dziewczyny, czyli narzeczone piłkarzy polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

Robert Lewandowski i Anna Stachurska

PHOTO: PIOTR BLAWICKI / EAST NEWS   WARSZAWA STADION NARODOWY  MISTRZOSTWA EUROPY UEFA EURO 2012 POLSKA - ROSJA  N/Z  DZIEWCZYNY POLSKICH PILKARZY - BRUNETKA PO PRAWEJ ANNA STACHURSKA NARZECZONA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO PO LEWEJ ZONA JAKUBA BLASZCZYKOWSKIEGO AGATA BLASZCZYKOWSKA 12 / 06 / 2012  EURO 2012: football championship Group A match Poland vs. Russia on June 12, 2012 in Warsaw, Poland.

Anna Stachurska jest narzeczoną jednego z najlepszych polskich piłkarzy, Roberta Lewandowskiego. Para poznała się 5 lat temu na obozie sportowym. Niech nie zwiedzie was uroczy wizerunek tej pięknej kobiety. Narzeczona Lewandowskiego potrafi walczyć i zna skuteczne ciosy. Jest bowiem mistrzynią w karate tradycyjnym. To właśnie wspólne pasje i zainteresowania sprawiły, że para jest ze sobą już tyle czasu. 24-letnia piękność w rozmowie z Jolantą Pieńkowską zdradziła, że w przyszłym roku planują z piłkarzem ślub. Założenie rodziny nie ma przeszkodzić jej w rozwijaniu kariery zawodowej.

Nie ma między nami rywalizacji. Ja spełniam swoje marzenia, swoje cele zawodowe, a mocno trzymam kciuki za Roberta - wyznała. - Jesteśmy parą sportowców i uzupełniamy się nawzajem.

Stachurska Anna, Lewandowski Robert

Ależ oni są w sobie zakochani...

Wojciech Szczęsny i Sandra Dziewiszek

Sandra Dziwiszek

Sandra Dziwiszek przez długi czas spotykała się z Wojciechem Szczęsnym. Ale od kilku miesięcy mówiono, że para się rozstała. Być może były to tylko plotki, bo piłkarz i Sandra znowu widywani są razem. 19-letnia dziewczyna, podobnie jak Szczęsny jest sportowcem. Trenuje skok o tyczce. Początkowo uprawiała akrobatykę sportową, lecz ze względu na złe warunki fizyczne, musiała przerwać treningi. Była po prostu za wysoka.

Sandra za sobą show-biznesowa przygodę. Wystąpiła w kilku serialach: "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Plebanii", czy "Niani". Sądząc po jej zdjęciach na Twitterze, czy Facebooku, próbuje również swoich sił jako fotomodelka.

Widać, 19-lata szuka swojej życiowej drogi.

Szcz?sny Wojciech

Kamil Grosicki i Dominika Grosicka

PHOTO: PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS  WARSZAWA  PLAN PROGRAMU DZIEN DOBRY TVN N/Z  DOMINIKA GROSICKA (ZONA PILKARZA KAMILA GROSICKIEGO) 27 / 05 / 2012

Dominika Grosicka od roku jest żoną Kamila Grosickiego. Para doczekała się już synka. Czym zajmowała się piękna blondynka, zanim została żoną piłkarza? Tak, pracowała jako fotomodelka. Teraz skupia się na wychowaniu kilkumiesięcznego dziecka.

Blondwłosa piękność pewnie bez trudu rozkochała w sobie piłkarza.

Jakub Błaszczykowski i Agata Błaszczykowska

Marcin Błaszczykowski, Agata Błaszczykowska

Jakub i Agata Błaszczykowscy to małżeństwo niemal idealne. Para poznała się ponad siedem lat temu w liceum w Częstochowie. Na początku ich relacja była stricte koleżeńska. Znajomość po pewnym czasie przerodziła się w wielką miłość. Po dwóch latach zaręczyli się, a trzy lata później wzięli ślub. Mają ponadroczną córeczkę. Agata Błaszczykowska bardzo wspiera swojego męża. Należy pamiętać, że piłkarz ma za sobą bardzo trudne dzieciństwo.

PHOTO: PIOTR BLAWICKI / EAST NEWS   WARSZAWA STADION NARODOWY  MISTRZOSTWA EUROPY UEFA EURO 2012 POLSKA - ROSJA  N/Z  DZIEWCZYNY POLSKICH PILKARZY - BRUNETKA PO PRAWEJ ANNA STACHURSKA NARZECZONA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO PO LEWEJ ZONA JAKUBA BLASZCZYKOWSKIEGO AGATA BLASZCZYKOWSKA 12 / 06 / 2012  EURO 2012: football championship Group A match Poland vs. Russia on June 12, 2012 in Warsaw, Poland.

Żona Błaszczykowskiego i narzeczona Lewandowskiego oglądały razem mecze swoich mężczyzn na stadionie. Dzielnie wspierały ich z trybun. Panie nawet się zaprzyjaźniły.

Łukasz Piszczek i Ewa Piszczek

Ewa Piszczek już od ponad trzech lat jest żoną polskiego piłkarza. Para poznała się w liceum, mając po 17 lat. Ewa nie od razu uległa urokowi Łukasza. Dzisiaj mieszkają razem pod Dortmundem, gdzie wiodą wygodne i dostatnie życie. Żona piłkarza zajmuje się wychowaniem małej córeczki, Sary.

Sebastian Boenisch i Tatjana Batinic

To oni są nazywani najpiękniejszą parą polskiej reprezentacji. Poznali się w Wiedniu. Nic dziwnego, że piłkarz zwrócił uwagę na piękną Chorwatkę, która pojawiła się na jego życiowej ścieżce. Piękna kobieta ma bowiem na swoim koncie tytuł Miss Austrii 2006. Ich zgodny związek trwa już ponad dwa lata. Pojawiają się plotki, że para chce się pobrać.

Seksowna blondynka w Wiedniu studiuje pedagogikę. 26-latka planuje zostać nauczycielką. Czy mając partnera piłkarza musi jeszcze pracować? Na pewno nie, ale chce.

Maciej Rybus i Natalia Czubaj

Natalia Czubaj

Natalia Czubaj jest jedną z najseksowniejszych polskich WAGs. Dziewczyna pracuje jako fotomodelka i hostessa. Nic dziwnego, że urodę stawia na pierwszym miejscu.

W swojej branży osiągneła niemało. Była I vice miss fotomodelek Łodzi 2007, II vice Miss Warszawy 2007, dotarła też do półfinału Foto Models Poland 2008. Maciej Rybus musi być niesamowicie dumny z tak urodziwej partnerki.

Natalia Czubaj i Maciej Rybus

Poza wysportowanym i bogatym partnerem, Czubaj może też się poszczycić znanymi znajomymi. Na swoim Facebooku umieściła zdjęcie z Ewą Szabatin, z którą pojawiła się w jednym z warszawskich klubów.

Ewa Szabatin, Natalia Czubaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.