Elegancka Mucha i Skrzynecka w dresie. Jak wyglądały na otwarciu SPA?

Impreza w Zakopanem.
Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka. Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka. Mat. prasowe

Otwarcie kliniki

W górach zima w pełni, więc uwielbiające narty gwiazdy nie mogły nie skorzystać z zaproszenia kliniki La Perla, która w miniony weekend w Zakopanem otworzyła swój najnowszy ośrodek. Anna Mucha i Katarzyna Skrzynecka bawiły się świetnie.

Panie korzystały z zabiegów SPA. Oficjalnie, wraz z p. Kaliną Ben Sira, prezes La Perla, dokonały otwarcia SPA w Zakopanem. Panie relaksowały się także na stoku, brały udział w olimpiadzie gwiazd i odpoczywały wśród tatrzańskiej przyrody - powiedziała nam Karolina Balcerzak, zajmująca się PR kliniki.
Katarzyna Skrzynecka. Katarzyna Skrzynecka. mat. prasowe

Katarzyna Skrzynecka

Mamy wrażenie, że Katarzyna Skrzynecka podeszła do otwarcia SPA zbyt na luzie. Zdecydowanie wyróżniała się w gronie eleganckich niezobowiązującym strojem - po prostu założyła dresy. Ale aktorka niejednokrotnie podkreślała, że przede wszystkim ceni sobie wygodę. Niech będzie.

Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka

Anna Mucha. Anna Mucha. mat. prasowe

Anna Mucha

Anna Mucha postawiła na sukienkę mini ze skromnym dekoltem i wyglądała świetnie. Kilka dni temu na swoim blogu pisała o wakacjach:

siedzę sobie teraz zaszyta gdzieś w górach, przed kominkiem i piszę do Was. a jak skończę to poczytam książkę, pogapię się na płatki śniegu za oknem, przewinę i nakarmię Małą i zjem ciasto drożdżowe...

Jak się okazało, połączyła przyjemne z pożytecznym i pojawiła się na otwarciu kliniki, której jest twarzą.

(Screen z anna-mucha.bloog.pl)

Anna Mucha