Znane i nieznane teściowe w polskim show-biznesie

5. marca obchodziliśmy Dzień Teściowej.
Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska i Władysława Józefowicz. Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska i Władysława Józefowicz. Teodor Ryszkus/Forum

Władysława Józefowicz

Natasza Urbańska długo była "tą drugą". Pojawiła się w życiu Janusza Józefowicza, kiedy jeszcze miał żonę. Teściowej mogło się to nie podobać. Ale teraz panie mają bardzo dobre relacje. Władysława Józefowicz nawet zasiadła na widowni jednego z odcinków "Tańca z gwiazdami". Chętnie pozowała z synem i synową do zdjęć, trzymała Urbańską za rękę i uśmiechała się do niej. Modelowa rodzina.

N/z NATASZA URBANSKA z mama, JANUSZ JOZEFOWICZ. Warszawa 13.11.2011. Nagranie programu Taniec z Gwiazdami - 10 odc. 13 edycji. Fot. Teodor Ryszkus / FORUM ###Zgoda na publikacje ON-LINE na okreslonych przez TVN warunkach: na prosbe producenta programu prosimy o wykorzystywanie zdjec z produkcji TVN w kontekscie programu i udzialu osoby przedstawionej na nim. Zdjecie nie moze byc wykorzystane w negatywnym kontekscie.###

Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska. Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska. KAPIF

Katarzyna Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rozstali się po dziewięciu latach związku. Teściowa aktorki robiła wszystko, aby temu zapobiec:

Matka Macieja zawsze interesowała się jego życiem, starała się mu pomagać i wspierać go w trudnych chwilach. Jej postawa w stosunku do kryzysu w związku Maćka i Asi była zawsze jasna - pani Katarzyna nie chciała się wtrącać. Teraz jednak widać jej pozytywny wpływ na Maćka. Pani Kasia jest za tym, by para się zeszła, choćby ze względu na dziecko. Joanna i Maciej chcą rozpocząć terapię dla par - zdradza w rozmowie z Plotek.pl osoba z otoczenia pary.

Niestety, działania teściowej nie pomogły.

 Joanna Koroniewska, Katarzyna Dowbor, Maciej, babcia

Wczorajszy gest premiera na gali Wczorajszy gest premiera na gali "Człowiek Roku" tygodnika Wprost (Tusk wniósł na mównicę pluszową maskotkę lisa), wzbudził zainteresowanie w mediach. Jednak oczy fotoreporterów zwrócone były nie tylko na laureata. Nasza ładna premierowa, przynajmniej na wejściu, skradła swojemu mężowi show. Małgorzata Tusk pojawiła się w auli Politechniki Warszawskiej w dopasowanym płaszczu w kolorze kawy z mlekiem i pokazała zgrabne nogi. A po zdjęciu okrycia było jeszcze lepiej. Delikatna sukienka z modnymi w tym sezonie prześwitami i cieliste pantofelki na obcasie, podobne do tych, które nosi Kasia, świadczą o doskonałym wyczuciu stylu premierowej. Zauważyliśmy też, że odkąd córka Tusków prowadzi modowego bloga, jej mama wygląda młodziej i atrakcyjniej. Obie panie często wymieniają się kreacjami i dodatkami, o czym niejednokrotnie mogliśmy przeczytać na Makelifeeasier.pl. Czyżby blogerka doradzała Małgorzacie Tusk w kwestii ubioru? Kapif

Małgorzata Tusk

Kasia Tusk spotyka się ze Staszkiem Cudnym już kilka lat. Chłopak córki premiera jest już częścią rodziny, a przyszła teściowa podobno w pełni akceptuje wybór Kasi.

PHOTO: AGENCJA GD / SE/ EN  GDANSK KONCERT ZACZELO SIE W  POLSCE  Z OKZAJI 20 ROCZNICY OBALENIA  KOMUNIZMU  N/Z KATARZYNA TUSK STANISLAW CUDNY  KASIA TUSK STASZEK CUDNY    4.05.2009 GDANSK  WIECEJ NA   HTTP://AGENCJA.SE.COM.PL

Wanda Rabczewska Wanda Rabczewska Forum

Wanda Rabczewska

Wanda Rabczewska jest bardzo zaangażowana w życie Dody. Nawet cenzuruje jej wywiady. Nic więc dziwnego, że jej opinia na temat mężczyzn jest bardzo ważna dla piosenkarki. Jej partnerzy muszą się strzec mamy Wandy. Polubiła Nergala, w 2009 roku była nawet na jego koncercie i powiedziała "Party", że jest pod wrażeniem ciężkiej pracy Adama Darskiego. Poznała też wtedy mamę byłego narzeczonego córki, która zrobiła na niej dobre wrażenie. Wszystko układało się wtedy pięknie, Nergal nawet powiedział:

Ten koncert jest za***iście ważny, bo dziś jest ze mną tutaj, mam nadzieję, moja przyszła rodzina.

I wszyscy wiemy, jak to się skończyło. Teraz Doda jest z tancerzem i choreografem Błażejem Szychowskim, który podobno zyskał aprobatę wymagającej mamy.

4 urodziny Party, Amber Room, 03.10.2011 - FOT. WBF/Podles

Grażyna Torbicka i Krystyna Loska. Grażyna Torbicka i Krystyna Loska. Kapif

Krystyna Loska

Legenda telewizji na pewno jest dumna ze swojego zięcia - jest jednym z najlepszych kardiologów w Polsce. O Adamie Torbickim było głośno kilka miesięcy temu, kiedy to na benefisie Daniela Olbrychskiego uratował życie Jerzemu Kulejowi, który miała zawał serca.

Torbicka Grazyna maz

Jolanta Kwaśniewska Jolanta Kwaśniewska Jolanta Kwaśniewska/tvn

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska i jej córka są dobrymi przyjaciółkami. Podobno mama polubiła narzeczonego córki. Teraz czeka na ślub i na wnuki.

 Aleksandra Kwaśniewska Kuba Badach

Małgorzata Kożuchowska z rodzicami. Małgorzata Kożuchowska z rodzicami. Karate Kid

mama Małgorzaty Kożuchowskiej

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej miał nie lada wyzwanie. Musiał spodobać się mamie, którą aktorka stawia sobie za wzór:

Im jestem starsza, tym więcej mam z mamy. Ona potrafi tak panować nad emocjami, że nawet czasami wydaje mi się to podejrzane - powiedziała w wywiadzie dla "Vivy".

Anja Rubik z mamą i siostra Joanną. Anja Rubik z mamą i siostra Joanną. Gala, nr 33, grudzień 2011

Ewa Rubik

Trzeba przyznać, że Sashy Knezevicowi się poszczęściło. Ma nie tylko piękną żonę, ale i bardzo atrakcyjną teściową.

Warszawa, 14.19.2011. Pokaz najnowszej kolekcji Apart, Lazienki. N.z. Sasha Knezevic, Anja Rubik. Marcin Dlawichowski/Forum

Marta Lipińska, Maja Ostaszewska. Marta Lipińska, Maja Ostaszewska. KAPIF

Marta Lipińska

To dopiero znana i utalentowana rodzina. Partnerem Mai Ostaszewskiej jest operator Michał Englert, a jej teściami aktorka Marta Lipińska i reżyser Maciej Englert.

 maja ostaszewska małgorzata szumowska michał englert

Katarzyna Frank-Niemczycka, Zbigniew Niemczycki. Katarzyna Frank-Niemczycka, Zbigniew Niemczycki. KAPIF

Katarzyna Frank Niemczycka

Niemczycki i Czartoryska. Połączenie tych dwóch nazwisk elektryzuje Polaków. Pochodzący z jednej z najbogatszych rodzic w Polsce Michał Niemczycki i wywodząca się ze szlachty Anna Czartoryska spotykają się już kilka miesięcy. Mama Michała, Katarzyna Frank-Niemczycka, to bardzo aktywna bizneswoman. Ma trzech synów i, jak sama powiedziała w wywiadzie w "Vivie":

Przecież pani wie, że zawsze chciałam mieć córeczkę. Teraz czekam, że synowe mi to pragnienie wynagrodzą. W każdym razie jestem dumna z moich dzieci, cieszę się nimi. Wychowanie ich na wartościowych ludzi jest dla mnie czymś najważniejszym.

Niemczycki Michal, Czartoryska Anna

Katarzyna Zielińska pokazała swoją młodszą siostrę Karolinę. Najpierw gwiazda zaprosiła ją do programu Katarzyna Zielińska pokazała swoją młodszą siostrę Karolinę. Najpierw gwiazda zaprosiła ją do programu "Dzień Dobry TVN", a następnie Karolina kibicowała jej w programie "Taniec z Gwiazdami", w którym aktorka tańczy u boku Rafała Maseraka. Jak widać, Karolina w ciągu kilku miesięcy schudła i zmieniła fryzurę, przez co bardzo upodobniła się do starszej siostry. Czyżby chciała iść w jej ślady? East News

Mama Katarzyny Zielińskiej

Pochodząca ze Starego Sącza aktorka jest bardzo blisko związana ze swoimi rodzicami. W wywiadzie dla magazynu "Viva" powiedziała o nich:

Są bardzo aktywni, kochają świat, książki, ludzi. To po nich mam takie zamiłowanie do celebrowania chwil z najbliższymi, choćby wspólnych posiłków.

Mama bardzo lubi partnera Katarzyny Zielińskiej, Wojciecha Domańskiego.

Katarzyna Zielińska z partnerem

Więcej o: