Bieber jest już PEŁNOLETNI! Pamiętacie, jak zaczynał?

Justin Bieber kończy dziś 18 lat.
Justin Bieber. Justin Bieber. X17ONLINE.COM/Lins/X17online.com

Osiemnastka Biebera!

Znany chyba wszystkim, popularny kanadyjski wokalista, obchodzi dzisiaj swoje 18-ste urodziny. Wieczny chłopiec po 4 latach kariery wchodzi właśnie w dorosłe życie. Przypomnijmy sobie, jak to się stało, że zwykły chłopak z sąsiedztwa zyskał międzynarodową popularność!

Justin Bieber. Justin Bieber. fot. materiały prasowe

Start kariery

Niewielu pamięta, że kariera młodego wokalisty rozpoczęła się na portalu Youtube, gdzie Bieber wrzucał nagrane przez siebie covery. Dużą sławę przyniosło mu wykonanie piosenki swojego imiennika Justina Timerlake'a, "Cry me a River". Wkrótce miały nastąpić duże zmiany w życiu 14-latka z charakterystyczną grzywką.

justin bieber

justin bieber

Justin Bieber. Justin Bieber. fot. materiały prasowe

Pierwszy singiel

Zauważony za pośrednictwem Internetu Bieber podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną, który zaowocował debiutanckim albumem " My World". Na listach przebojów zaistniał wielkim hitem "One Time", stając się jednocześnie idolem i bożyszczem nastolatek. Inne hity, takie jak "Baby", czy "Never Let You Go" ugruntowały jego pozycję w branży muzycznej. Fanki zaczęły tłumnie przychodzić na jego koncerty, jego płyta zyskała status platynowej, tym samym Bieber stał się gwiazdą świadomego formatu.

Justin Bieber z reżyserem filmu Never Say Never. Justin Bieber z reżyserem filmu Never Say Never. fot. East News

Film biograficzny o Justinie

Nie trzeba było długo czekać, by producenci filmowi dostrzegli w nim kurę znoszącą złote jaja. Niepełnoletni Bieber ma już na swoim koncie... film biograficzny! Kto by pomyślał, że młodość artysty może być tematem prawie dwugodzinnego filmu. "Never Say Never" oczywiście stał się kinowym hitem, a sam Bieber ma na swoim koncie film, w którym gra... główną rolę. To się nazywa sukces! Czekamy na drugą część!

justin bieber, never say never

Justin Bieber i Selena Gomez. Justin Bieber i Selena Gomez. /GGL

Związek z Seleną Gomez

Media zaczęły śledzić poczynania młodego wokalisty. Paparazzi przyłapali Biebera na spotkaniach z inną wokalistką młodego pokolenia, Seleną Gomez.  Wkrótce po tym zaczęli pojawiać się razem na oficjalnych imprezach, wzbudzając zainteresowanie wśród innych gości i fotoreporterów. Trzeba przyznać, że medialny związek dodatkowo przyczynił się do jego popularności. Ostanio pojawiły się plotki, że para planuje wziąć ślub.

justin bieber, selena gomez

justin bieber, selena gomez, para

Justin Bieber. Justin Bieber. fot. screen Star

Bieber ojcem?

W zeszłym roku pojawiły się spekulacje, że niepełnoletni Justin Bieber zostanie... ojcem! Na okładce amerykańskiego magazynu "Star" pojawiło się zdjęcie młodej kobiety z dzieckiem. Fanka twierdziła, że to właśnie Justin jest jego ojcem. Co więcej- zdradziła, że mógł to być jego pierwszy raz:

Poszłam natychmiast, to było oczywiste, że byliśmy na siebie napaleni i zaczęliśmy się całować - relacjonuje Yeater w oficjalnym oświadczeniu skierowanym do sądu. - Wkrótce zaproponował mi, żebyśmy przeszli gdzieś indziej, w ustronniejsze miejsce. Powiedział mi, że chce się ze mną kochać, i że to będzie jego pierwszy raz. Kiedy weszliśmy do środka od razu się zmienił. Zaczął mnie obmacywać i mówić, że będzie mnie pie*rzył. Poprosiłam go, aby założył prezerwatywę, ale odmówił. Powiedział, że to jego pierwszy raz i chce wszystko czuć.- opowiedziała portalowi dailymail.co.uk
justin bieber, ojciec, dziecko

Oczywiście Bieber zdementował plotki, które mogły zaszkodzić jego związkowi z piękną Seleną. Zdecydował się na zrobienie testu DNA, który przyniósł wynik negatywny. Piosenkarz został oczyszczony z zarzutów ojcostwa i mógł ponownie cieszyć się wizerunkiem grzecznego, niewinnego chłopca.

Justin Bieber. Justin Bieber. fot materiały prasowe

Religijny Justin

Na początku tego roku Bieber był okładkową gwiazdą amerykańskiego magazynu "V". Wyretuszowanej, niemęskiej sesji zdjęciowej towarzyszył wywiad udzielony przez młodą gwiazdę. Tłumaczył, jaką rolę w jego życiu pełni religia i Kościół.

Mam wrażenie, że wielu religijnych ludzi błądzi. Chodzą do kościoła tylko po to, żeby tam pójść. Nie chcę nikogo urazić, to ich sprawa. Ale ja skupiam się na modlitwie i rozmowie z Nim. Nie muszę chodzić do kościoła. Nie byłem tam od długiego czasu, ale wiem, że mam z Nim związek. Ludzie mówią: "Jak możesz być chrześcijaninem, jeśli nie chodzisz do kościoła?". Ale ja jestem. Rozmawiam z Nim, to wszystko - wyznał.

Na dowód swej religijności wytatuował sobie nawet wizerunek Jezusa.

Justin Bieber grabs a bite a Shakeys pizza and shows off his new Jesus Christ tattoo on his calf.  Jan 5, 2012 X17online.com EXCLUSIVE *** Local Caption ***  Justin Bieber

Justin Bieber. Justin Bieber. AWAY! / PR PHOTOS/Away! / PR Photos

Życzenia od plotka

Portal plotek.pl, życzy Justinowi trochę większego zarostu,

justin bieber, wąsik

jeszcze lepszych samochodów,

70902, LOS ANGELES, CALIFORNIA - Wednesday December 14, 2011. Pop superstar Justin Bieber is pulled over by a Los Angeles Police Officer while out driving his Batman-themed Cadillac CTS-V. Bieber was reportedly pulled over after he made a left turn from the middle lane while traffic was still moving. The Police Officer was seen letting Bieber go without a ticket. This is not the first time Justin has run into trouble in his tricked out Cadillac - he was pulled over as recently as this October after reportedly cutting off a California Highway Patrol Officer. Photograph: Sam Sharma, ?? PacificCoastNews.com **FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE** **E-TABLET/IPAD & MOBILE PHONE APP PUBLISHING REQUIRES ADDITIONAL FEES** LOS ANGELES OFFICE: 1 310 822 0419 LONDON OFFICE OFFICE: +44 208 090 4079

i jeszcze bardziej komercyjnych piosenek. O ile to w ogóle możliwe. Sto lat Justin!

A Wy, czego życzycie osiemnastoletniemu wokaliście?