Kaczyńska, Bałon i Piszczałka. "Top Model" na pokazie Deni Cler

Jak wypadły dwie największe rywalki ostatniej edycji Top Model w porównaniu z Anią Piszczałką? Czy brak doświadczenia i krótszy staż w modelingu sprawiły, że wypadły gorzej? A może poradziły sobie bez zarzutu? Oceńcie sami!
Ania Bałon w pokazie Deni Cler Ania Bałon w pokazie Deni Cler EAST NEWS/TRICOLORS

Ania Bałon

Ania w tej chwili kojarzy się szerokiej publiczności przede wszystkim ze swoimi śmiesznymi tekstami i z historią o tym, jak schudła 24 kilogramy (jak twierdzi - dla chłopaka; jednak bywała często podejrzewana o zaburzenia odżywiania). W trakcie trwania programu była tak popularna, że wielokrotnie obstawiano jej wygraną. Tak się jednak nie stało i top modelką II edycji została Olga Kaczyńska. Czy Annie Bałon mimo to uda się zaistnieć w świecie mody? Oceny po pokazie Deni Cler są różne. Wygląda na to, że będzie musiała nad sobą jeszcze trochę popracować.

Pokaz Deni Cler - Olga Kaczyńska z Top Model 2 Pokaz Deni Cler - Olga Kaczyńska z Top Model 2 KAPIF

Olga Kaczyńska

Pod największą presją występuje teraz zwyciężczyni programu - z całą pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że na nią zwrócone są oczy wszystkich Polaków. Czy zrobi karierę? A może zniknie tak samo jak Papierska? Jak się okazuje, Olga świetnie sobie z tą presją radzi - przechadza się po wybiegu jak doświadczona modelka. Kreacje, które prezentowała, pozwoliły jej wydobyć z siebie to, co najlepsze. Pewność siebie również zrobiła swoje.

Pokaz Deni Cler - Olga Kaczyńska z Top Model 2 Pokaz Deni Cler - Olga Kaczyńska z Top Model 2 KAPIF

Olga Kaczyńska

Modelka zaprezentowała na pokazie nie tylko ubrania, lecz także... Swoje ciało, które prześwitywało spod musztardowej bluzki. Dzięki temu może mieć pewność, że zdjęcia z pokazu obiegną wszystkie portale. Na pokazie Deni Cler wyglądała świetnie, więc nic dziwnego, że jej na tym zależy. Kolor kreacji idealnie zgrywa się z jej urodą.

Pokaz Deni Cler - Olga Kaczyńska z Top Model Pokaz Deni Cler - Olga Kaczyńska z Top Model KAPIF

Olga Kaczyńska

Jakie są plany Olgi na najbliższy czas? W rozmowie z Plotkiem modelka zdradziła:

10 stycznia lecę do Londynu, będę miała castingi. Po drodze mam jakiś pokaz i sesję zdjęciową.

Miejmy nadzieję, że dzisiejsze castingi przebiegną dla niej pomyślnie i błyskawicznie zrobi międzynarodową karierę, jak przystało na Top Model.

Ania Piszczałka w pokazie Deni Cler Ania Piszczałka w pokazie Deni Cler EAST NEWS/TRICOLORS

Ania Piszczałka

Doświadczenie i dłuższy staż w modelingu zrobiły swoje - Ania Piszczałka poruszała się na wybiegu bardzo swobodnie i z dużą pewnością siebie. Nie spoczywa na laurach i ciągle nad sobą pracuje. Zrozumiała już, że jako wielka przegrana I edycji Top Model jest w stanie osiągnąć więcej niż Paulina Papierska, która nie spełniła oczekiwań.

Pokaz Deni Cler - Ania Piszczałka z Top Model Pokaz Deni Cler - Ania Piszczałka z Top Model KAPIF

Ania Piszczałka

Anię można było już zobaczyć na pokazach Macieja Zienia i Dawida Wolińskiego. Modelka została twarzą firmy Luxury Hair Extensions. Ciągle walczy o nowe zlecenia - nie tylko w świecie mody. Od niedawna coraz częściej pojawia się na salonach, aby nawiązać kontakty, które przydadzą jej się w pracy w show-biznesie.

Facebook