Wiedzieliście, że Enrique Iglesias ma starszego brata? Jest zabójczo przystojny i też robi karierę w show-biznesie

Doskonale znamy celebrytów z pierwszych stron magazynów, ale czy zastanawialiście się kiedyś, co porabia w życiu ich rodzeństwo? Poznajcie mniej znane siostry i mniej znanych braci wielkich gwiazd!
https://www.instagram.com/p/CMN2a6eBFg7/ https://www.instagram.com/p/CMN2a6eBFg7/ Screen Instagram: @jlo

Siostry Jennifer Lopez - Leslie Scholl i Lynda Lopez

Jennifer Lopez ma dwie siostry, starszą Leslie i młodszą Lyndę. Ta pierwsza tak samo jak Jennifer jest silnie związana z muzyką. Nie interesuje jej jednak pop i show-biznes. Leslie zna się na muzyce klasycznej i uczy młodych artystów w szkole w Nowym Jorku. Młodsza siostra Jennifer poszła za to w stronę dziennikarstwa. Lynda współpracowała z "E! News" i wielokrotnie występowała na małym ekranie.

Mniej znane rodzeństwo gwiazd Mniej znane rodzeństwo gwiazd Akpa.pl

Brat Enrique Iglesiasa - Julio Iglesias Junior

Julio Iglesias, a właściwie Julio Jose Iglesias Preysler, to o dwa lata straszy brat Enrique Iglesiasa. Mężczyzna poszedł w ślady ojca i zainteresował się muzyką. W latach 1999-2014 wydał cztery płyty, jednak jego działalność nigdy nie zdobyła takiego rozgłosu, jak twórczość młodszego brata. Julio jest za to dobrze znany w Hiszpanii, gdzie występował w "Tańcu z gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz kampaniach dla Versace albo Gapa. 

Mniej znane rodzeństwo gwiazd Mniej znane rodzeństwo gwiazd Screen Youtube: @officialHudsonVEVO

Brat Katy Perry - David Hudson

David Hudson jest cztery lata młodszym bratem Katy Perry. Podobnie jak siostra interesuje się muzyką, ale nie udało mu się powtórzyć jej sukcesu i zdobyć międzynarodowej sławy. Obecnie na jego oficjalnym kanale na YouTubie możemy znaleźć tylko jedną piosenkę, "Chained", opublikowaną siedem lat temu. Klip przez ten czas uzbierał niecałe 50 tysięcy wyświetleń.

Mniej znane rodzeństwo gwiazd Mniej znane rodzeństwo gwiazd Screen Instagram: @solange.pk

Siostra Beyonce - Solange Knowles

Solange Knowles jest młodszą siostrą Beyonce, która poszła w jej ślady i również zajęła się muzyką. Na scenie zadebiutowała w wieku zaledwie 15 lat, kiedy ruszyła w świat ze starszą siostrą i jej zespołem "Destiny's Child". Niestety kariera Solange, mimo jej ogromnych starań, nigdy nie rozwinęła się w takim stopniu, jak kariera Beyonce. Kobieta jednak ma koncie cztery albumy muzyczne i wystąpiła nawet na Open'er w 2017 roku!

https://www.instagram.com/p/CMN2a6eBFg7/ https://www.instagram.com/p/CMN2a6eBFg7/ Screen Instagram: @nickyhilton

Siostra Paris Hilton - Nicky Hilton

Nicky Hilton może i nie zyskała ogromnej popularności, ale na pewno ma głowę na karku. Siostry stawiały pierwsze kroki w show-biznesie wspólnie. Obie zaczęły pojawiać się na branżowych przyjęciach i pracowały w agencji modelek Trumpa. Potem Nicky została reporterką telewizyjną i wypuściła własną markę odzieżową - Chick by Nicky Hilton. Jest dziedziczką hoteli Hilton i właścicielką około 10 procent fortuny ojca. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.