Ilona Felicjańska buszuje z mężem po galerii handlowej. Zawitali do drogiego sklepu, gdzie nie szczędzili sobie czułości. Potem poszli na piwo

Ilona Felicjańska i Paul Montana wrócili do Polski. Paparazzi przyłapali ich na zakupach w jednej ze znanych warszawskich galerii handlowych. Odwiedzili drogi salon elektorniczny, a potem poszli na lunch. Wyglądają na naprawdę szczęśliwych.
Ilona Felicjańska Ilona Felicjańska VIPHOTO / VIPHOTO/East News

Ilona Felicjańska i Paul Montana

Ilona Felicjańska i Paul Montana poznali się w 2017 roku. Jako, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, szybko sformalizowali związek. Pobrali się w kwietniu ubiegłego roku i chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami.

Ilona Felicjańska, Paul Montana Ilona Felicjańska, Paul Montana Plotek Exclusive

Wspólne zakupy

Paparazzi przyłapali ostatnio zakochane małżeństwo na zakupach w warszawskim centrum handlowym. Byli bardzo szczęśliwi i nie szczędzili sobie czułości przy kasie. Paul chyba zrobił żonie prezent w postaci nowego telefonu, za co dostał soczystego buziaka. 

Ilona Felicjańska, Paul Montana Ilona Felicjańska, Paul Montana Plotek Exclusive

Pora zaspokoić pragnienie

Po męczących zakupach Ilona i Paul postanowili przysiąść w jednej z restauracji. Prowadzili żywą dyskusję, a w międzyczasie była modelka delektowała się piwem (być może bezalkoholowym). I choć wyglądają na naprawdę szczęśliwych, ostatnich tygodni raczej nie zaliczą do udanych. 

Ilona Felicjańska z mężem Ilona Felicjańska z mężem screen Instagram / @ilonamontana

Wakacje w Miami

Małżeństwo wyleciało w grudniu do Stanów Zjednoczonych. Miał to być niezapomniany czas i z pewnością taki był. Państwo Montana zostali aresztowani, a całą aferę media opisywały przez kilka tygodni. Do sieci trafiło nawet nagranie z momentu zatrzymania. Dotarł do niego "Super Express". Naprawdę przykro się to oglądało. 

Ilona Felicjańska, Paul Montana
Screen ze strony www.se.pl

Ilona Felicjańska w Miami Ilona Felicjańska w Miami instagram @ilonamontana

Sesja na plaży

Ilona i Paul szybko jednak wyszli z aresztu, po tym, jak znajomi wpłacili kaucję. Kilka dni później w mediach pojawiły się ich wspólne zdjęcia z plaży. Była modelka opalała się topless. Nas do tej pory zastanawia, kto zgodził się je wykonać. Niektóre były zrobione z odległości niecałego metra. 

Ilona Felicjańska Ilona Felicjańska instagram @paulmontana.life

Skomplikowana sprawa

Szczegóły tego, co wydarzyło się w Miami są jednak nieznane, a cała sytuacja po prostu dziwna. Po pierwsze, amerykański sąd ponoć zakazał zbliżać się Ilonie do męża, po tym, jak miała go pogryźć (do czego oczywiście się nie zastosowała), a po drugie, para nie stawiła się na rozprawie wyznaczonej na 9 stycznia. 

Felicjańska zgodziła się jednak na udzielenie wypowiedzi w tej sprawie. 

Nas tam nie ma. Sprawą zajmuje się nasz adwokat.Zastanawiam się, co ta sytuacja chce mi pokazać. Teraz wyraźnie widzę, że chodzi o relację, związek dwóch osób, które pomimo wielkiej miłości, walczą ze sobą - zdradziła "Faktowi".

Paul i Iwona Montana w hotelu w Miami Paul i Iwona Montana w hotelu w Miami instagram @paulmontana.life

Państwo Montana

Jesteśmy ciekawi, jak zakończy się cała sprawa. Oglądając jednak najnowsze zdjęcia, chyba nie za bardzo się nią przejmują.