10 najgorszych stylizacji Gawędy

Kiedyś była gustownie ubrana. Dziś przeraża bazarowymi stylizacjami...
Dominika Gawęda. Dominika Gawęda. KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Dominka królową bezguścia?

Kiedyś Dominika pojawiała się na czerwonym dywanie w świetnie dobranych strojach, które uzupełniała oryginalną biżuterią. Z czasem Dominika postanowiła robić dosłownie wszystko, żeby przyciągać uwagę i obiektywy fotografów... Jej stroje stały się kontrowersyjne. Na początku było to nawet intrygujące, jednak teraz jest już tylko śmieszne. Zobaczcie, które 10 stylizacji wokalistki Blue Cafe w ostatnim czasie przyprawiło modowe pogotowie Plotka o drgawki.

Miejsce 10

"Wiosna, ach to Ty"! Tak można rzec o tej stylizacji. Niby okej, ale jednak coś jest zgrzyta. Piosenkarka przypomina bardziej swoją fankę niż siebie. Brakuje tylko kartki na autograf wyrwanej z zeszytu i niebieskiego długopisu.

Miejsce 9

Jeśli zastanawiacie się jak wygląda girlaska z Las Vegas skrzyżowana z bułgarską artystką estradową, to spójrzcie na tę stylizację. Gawęda idealnie to oddała.

Miejsce 8

Co ona ma na głowie i czy to żyje?! Czyżby Dominika wróciła z pływalni, a może z morskiej toni wyłoniła się z meduzą na włosach? Bez względu na fakt cokolwiek to by było, mówimy stanowcze NIE.

Miejsce 7

Piosenkarka chciała chyba postawić na image a'la dama z lat 30., a wyszedł look pani sprzątaczki z filmów dla niegrzecznych chłopców. Tak czy inaczej, nie wyszło.

Miejsce 6

Baczność! Nie bardzo wiemy czy to przebranie pilota, czy żołnierza, ale jedno jest wiadome. Nie jest to stylizacja korzystna. I po co ta kamizelka?!

Miejsce 5

Była pilotem vel. żołnierzem to dlaczego nie rosyjskim generałem zmutowanym z myszką Miki? Produkt na wschód i zachód. Jak szaleć to szaleć! Brakuje tylko ogonka...

Miejsce 4

Pasek gigant i wszystko inne. To jest look! Dominika kocha wzorki i kolorki, ale tutaj mamy totalny misz-masz wszystkiego. Ma-sa-kra.

Miejsce 3

Dominika jest też wielbicielką dżinsu. A jak! Oczywiście jak zawsze w wydaniu totalnie maksymalnym. Spodnie rybaczki, kurteczka i brzuch na wierzchu. To się nazywa hardcore!

Miejsce 2

Ale może być też jeszcze gorzej. Zwiewna sukienka i jakieś "obciążniki" na nogach. Ta stylizacja jest ponad nasze siły...

MIEJSCE 1

Absolutny faworyt Plotka tego rankingu! Gdyby nie podpis w galerii "Dominika Gawęda" pomyślelibyśmy, że to gwiazda rosyjskiej wersji disco-polo. Pióra, koronki, złoto, skóra, jest wszystko i prawdziwe modowe NIC. Szkoda...

Więcej o: