Miała być wielka impreza, a dzięki tym paniom wyszła parada modowych wpadek

Gala Samochód Roku "Playboya" przyciąga co roku tłumy gwiazd. Niestety, wśród nich są także takie, które negatywnie zaskakują nas swoimi stylizacjami.
Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz Kapif

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz, gwiazda jednego z numerów "Playboya", niestety tym razem nie ubrała swojego pięknego ciała w odpowiednio piękne ubrania. Dziwaczne spodnie dresowe i jasny stanik w panterkę przebijający przez czarny top to nie to, czego można było po niej oczekiwać.

Maja BohosiewiczWBF

Maja BohosiewiczWBF

Maja BohosiewiczWBF

Kasia Nova Kasia Nova Kapif

Kasia Nova

Ubrać się od stóp do głów w jeden kolor to bardzo modne zestawienie. Niestety jasny komplet piosenkarki Kasi Novej nie wyglądał dobrze. Może zawinił brak stanika, może wygnieciony materiał, może zły fason? Albo po prostu wszystko razem.

Kasia NovaWBF

Marta Grycan Marta Grycan Kapif

Marta Grycan

Kolejną wielką przegraną imprezy była Marta Grycan w fatalnej fryzurze i ze źle przypudrowaną twarzą.

Marta GrycanKapif

Ewa Minge Ewa Minge Kapif

Ewa Minge

Gdy Ewa Minge pokazała się w bikini, udowodniła, że po 45. roku życia można mieć świetne ciało. Niestety, tu tego nie widać. Kreacja, którą założyła na imprezę "Playboya", nieładnie odznaczała się na brzuchu i biodrach. Co więcej, w świetle fleszy dziwnie się błyszczała. Na minus ocenilibyśmy też czarne kozaki i zbyt jasny, w porównaniu z resztą ciała, makijaż twarzy.

Ewa MingeWBF

Ewa MingeWBF

Ewa MingeWBF

Ewa MingeWBF

Angelika Fajcht Angelika Fajcht Kapif

Angelika Fajcht

Angelika Fajcht, czyli wirtuozka gitary z "DD TVN", na imprezę "Playboya" przyszła w sukience, która może w latach 90. na potańcówce zrobiłaby furorę. Teraz nie można powiedzieć o niej słowa dobrego. Brak elegancji, klasy, dopasowania do figury oraz normalnej fryzury i odpowiedniej torebki.

Angelika FajchtWBF

Angelika FajchtKapif

Angelika FajchtWBF

Angelika FajchtKapif

Paulina Sykut-Jeżyna Paulina Sykut-Jeżyna WBF

Paulina Sykut-Jeżyna

Luźna kreacja też może być seksowna. Udowadnia to swoją stylizacją Paulina Sykut-Jeżyna. Śmiałe rozcięcia, wspaniały odcień dodały prezenterce urody. Niestety, jasny stanik przebijał się przez materiał, gdy zaświeciły się flesze.

Paulina Sykut-JeżynaWBF

Paulina Sykut-JeżynaWBF

Paulina Sykut-JeżynaWBF

Sonia Wesołowska Sonia Wesołowska Kapif

Sonia Wesołowska

Hojnie obdarzona przez naturę Wodzianka zdecydowanie lepiej wygląda, gdy jej kreacja ma chociażby mały dekolt. Na imprezie "Playboya" pokazała się w połyskliwej mini z golfem, która sprawiła, że Sonia wygląda ciężko i topornie.

Agata Załęcka Agata Załęcka Kapif

Agata Załęcka

Stylizacja Agaty Załęckiej też nie zasługuje na uznanie. O ile sam fason jest poprawny, to nad dodatkami można załamywać ręce. Buty za kostkę skróciły nogi niewysokiej aktorce, niemodny pasek nie dodawał klasy, tak samo jak źle ułożona fryzura.

Więcej o: