Sablewska do Szpaka: Jest cienka granica miedzy pewnością siebie a zarozumialstwem

Jurorzy X-Factor.

Sablewska do Szpaka

Jedna rada dla ciebie. Boję się o ciebie. Jest cienka granica miedzy pewnością siebie a zarozumialstwem.

Wojewódzki o Szpaku

To jest talent na miarę Kamila Bednarka. Nie zmarnujcie tego.

Maja o Matsie

Spodziewałam się eliksiru, ale dostałam koktajl z mieszanką banana i kiełbasy. Ty powinieneś porywać serca. Byłeś niepewny siebie i fatalnie wybraliście repertuar. Powinieneś śpiewać piosenki, które będą hymnem emocji.

Kuba o występie Matsa

Chciałem poinformować wszystkich obrońców zwierząt, że futra pożyczyła nam Ania Mucha, wszystkie są prawdziwe, drogie i martwe.

Sablewska o Gienku

Dla mnie możesz śpiewać nawet przepisy z książki kucharskiej, a publiczność i tak cię kocha za to, że jesteś autentyczny.

Wojewódzki o Avocado

Jest bardzo, bardzo niepokojący syndrom. Pulchny gej George Michael, który lubi seks w publicznych toaletach ma więcej jaj niż wy.

Kuba o Małgorzacie Szczepańskiej

Jest granica między liryzmem a kiczem. Ostatnio tak mnie wzruszył rapujący Krzysiek Ibisz. To było tandetne, jak na weselach.

Czesław i Maja o Małgorzacie

Jeszcze ma pani czas, żeby się rozwinąć. Jest pani najlepszym przykładem, że kobieta w każdym wieku może spełniać swoje marzenia. Jestem z pani dumna - Maja Sablewska.

Czesław Mozil:

Nawet w kiczu są wielkie emocje, a ty nam to pokazujesz.

Wojewódzki o Szulc

Jeśli to jest dziewczyna podobna do Alicji Janosz, to Jarosław Kaczyński jest mężem stanu.
Więcej o:
Komentarze (77)
Sablewska do Szpaka: Jest cienka granica miedzy pewnością siebie a zarozumialstwem
Zaloguj się
 • omnia

  Oceniono 7 razy 7

  Uwagi jurorów są generalnie trafne. Loska nie budzi żadnych kontrowersji, bo jest autentyczny, wrażliwy i charyzmatyczny. Jego śpiew budzi emocje. Jest praktycznie jedynym wykonawcą, którego występ wgniata w fotel, a szczęka opada. Szpak natomiast epatuje wyglądem, pozorną oryginalnością i rzekomą wielkością. Niestety gdyby wyłączyć wizję słyszymy marnego, przeciętnie wykonanego covera. Wmawiając mu, że jest wielki robi mu się po prostu krzywdę

 • weronikaa2288

  Oceniono 7 razy 7

  Po prostu jest zbyt pewny siebie. Jak on to powiedział : (Chyba tak) Urodziłem się by być artystą``

 • fang_fang

  Oceniono 11 razy 7

  Wczoraj najwięcej sensu było o dziwo w komentarzach Mai Sablewskiej. Nie sądzę by to, co powiedziała do Szpaka, było jakąś jego krytyką. Myślę, że to raczej ostrzeżenie, żeby uważał na wodę sodową - jak najbardziej uzasadnione w stosunku do osoby, która jest faworytem tego show.

 • gelfix

  Oceniono 15 razy 7

  Zdecydowanie zgadzam się z Mają, co do Szpaka. Talentu, fenomenalnego głosu odmówic mu nie można, jednak, to co sobą zaprezentował wczoraj nie miało żadbego [poziomu. Trochę skromności i pokory Michale! Jestem z Tobą od początku, od castingu, ale jeżeli nadal będziesz się tak zachowywał, jakbyś był niewiadomo kim, przestanę Cię lubić... Proste! Logiczne!

 • pleasant_swirl

  Oceniono 8 razy 6

  Genek na zwycięzce!!! Szpaka wywalić!! Jak oglądam program, to mimo iż Michał ma ten głosc dobry to zamiast się zachwycać mam ochotę mu przywalić w mordę, nie lubię ludzi zarozumiałych szczególnie robiących z siebie błaznów na siłę. Genek porwał moje serce... Ma piękny głos, jest skromnym człowiekiem, ulicznikiem, przypomina mi Ryśka z Dżemu, on powinien wygrać. a Szpak niech spier..... razem z tym swoim cyrkiem.

 • oksza

  Oceniono 6 razy 6

  Sablewska miała rację. Ten młody człowiek jest już zarozumiały

 • vafell

  Oceniono 6 razy 6

  Szulc nie jest podobna do Janosz. Janosz jest dużo lepszą wokalistką i takie porównanie to dla Alicji obraza.

 • milusia33

  Oceniono 5 razy 5

  Gienek jestem twoją fanką:)))))) jeny mogłabym go słuchać i słuchać:))))) każdy jego wykon jest powalający....jest niszowym artystą i mam nadzieję że nie skrzywdzą go doborem repertuaru z tyłka...bo on ma specyficzny głos do specyficznych numerów:))) trzymam za niego kciuki......a Szpaczek też jest fajny, inni niż wszyscy...porażką jest ta cała Ada.....byłam za tą blondynką zdecydowanie ...ona była jedyną która godnie by się zmierzyła ze Szpakiem i Gienkiem....ale nie wiem kto jej kazał Stinga zaśpiewać i się na tym przejechała.....

 • sdn

  Oceniono 5 razy 5

  Jeszcze nie gwiazda, a już palma tłucze w pustej głowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX